Jump to content
Jumo

"FURY" czyli jak stracić 20 zeta

Recommended Posts

Ale kilka ujec jest z autentycznym Tygrysem.
- na właśnie kilka, więc film nawet nie ma atutu wykorzystania prawdziwego Tygryska - pewnie załapał się na jedno ujęcie :]

Tak jak wyjezdzal zza krzaka:)

Film mi się podobał bardzo. Dlatego, że:

Kiedy wróciłem z roboty wk...y. Na modelowanie i tak nie będzie ochoty. Popatrzyłem na tego mojego eRWDiaka przygotowanego do malowania od paru tygodni.. i ehh obejrzę film. Mam pendraka z jakimiś filmami od kumpla. Wkładam w loche USB i patrzę "o Furia jest". I obejrzałem. Panowie, miałem radochę zapomniałem o Bożym świecie, film przykuł moją uwagę i był lepszy niż taki ostatni prawie rimejk Ślicznotki z Memphis.

Dla mnie to było dobre kino sensacyjne. Odstresowałem się w miarę nieźle. W każdym bądź razie, polecam. Czołgi jeżdżą ;)

No ale żeś teraz pojechał... Wolę w realu replikę pantery na ruskim podwoziu niż takie gówno, które zaprezentowałeś.

A oglądałeś kiedyś polskie kino o wrześniu 1939 w którym jeżdżą niemieckie czołgi? Ja oglądałem i gwarantuję Ci, że to nie są niemieckie czołgi. Jednak scena robi wielkie wrażenie. Jeśli widziałeś ten film to wiesz o czym mówię. Chyba, że dla Ciebie historia to WarTanks lub inny shit.

ROBOT IDIAN to dopiero jest chała ,żem się uśmiał ale sceny zarąbiste

No takie jest dzisiaj kino z Hollywood, tego się spodziewałem i to dostałem oglądając. Takim chyba przyzwoitym filmem czołgowym była Bestia.

No filmy wojenne nie są dla ludzi , którzy się na tym znają , a filmy o szpitalach nie są dla lekarzy

Jak byłem mały (ok 5 lat) uwielbiałem 4 pancernych a teraz jak na to patrze to wale sie w głowę bo tygrys to T-34/85

Jak byłem mały (ok 5 lat) uwielbiałem 4 pancernych a teraz jak na to patrze to wale sie w głowę bo tygrys to T-34/85

Ja też po latach się zawiodłem, ale nie ze względu na "odrabiane" czołgi - to można przeboleć - ale na infantylną fabułę.

A wy to tylko drążyć drążyć i drążyć będziecie - zły czołg , złe umundurowanie itp itp . Ja tam w 4 Pancernych widziałem ruskich z kałachami ale co tam

... Hollywood jest nazywany fabryką snów, a nie lekcją historii.

Święta prawda to powinno zamknąć temat poprawności czołgów w filmach.

Ale tak naprawdę kto z nas chciał by oglądać prawdziwie pokazana wojnę? Szczerze ja nie za specjalnie, wiec biorę jakiś rozweselacz ( w płynie ) i oglądam. Tak naprawdę to ten temat uzmysłowił mi słabość tego filmu ( fabula), bo oglądałem go po spożyciu.

Filmy fabularne generalnie nie są dla osób, które znają się na temacie filmu.

Ale RAV, ten obraz kinematografii Hollywoodzkiej to straszliwy kicz. Też uważam, że straciłem 20 złociszy. "Szeregowiec Rayan" to przy tej kiszce arcydzieło oskarowe. Fakt Brada Pita jest dużo !

Film powinien mieć tytuł "Rage quit" To chciałem zrobić jak zaczęła się scena obrony czołgu. Niemcy wyglądali tu jak zombie.

Kurcze jak zobaczyłem temat, myślałem że chodzi o disneyowskie Auta Koledze z pracy dam poczytać, bo zachwycony filmem jest, zwłaszcza scenami walki, o której wspominacie, no ale jemu to i Lejdis sie bardzo podobały.

no ale jemu to i Lejdis sie bardzo podobały.

Lejdis w Lejdis faktycznie mogą się podobać, sam film już niekoniecznie ;)