Jump to content

Nowosci Ardpol 2015 - Orlik i Iryda

Recommended Posts

Mam dobra wiadomosc dla kolegow zainteresowanych samolotami polskimi w 1/72.

Na poczatku 2015 bedzie dostepny tlokowy wariant Orlika troche pozniej pewnie i Orlik Turbo, na warsztacie jest tez IRYDA!!! Wreszcie bedzie moj ulubiony polski samolot w mojej ulubionej skali. No i pojawia sie jeszcze inne bardzo ciekawe, a przeze mnie oczekiwane modele ;-)

Do tego od poczatku roku rusza nowa strona internetowa ARDPOL.

Tylko ja już mam +5 na oku i zmieniłem skale bo nie dowidzę

Pozdrawiam

PS teraz wyrabiam "Bombki"

Chodzi mi tylko o modele Orlika czy Iskry. Chyba że masz info gdzie można takowe zakupić.

Nie zauważyłeś sąsiedniego tematu o premierze nowej Iskry Arma Hobby? Ta sama firma zapowiedziała Orlika. Niedawno widziałem też próbne odlewy Irydy chyba bilmodel. Jest też Bryza, Puszczyk z plastiku. Wszystko w 1/48.

Niedawno widziałem też próbne odlewy Irydy chyba bilmodel.

Iskre i Orlika w 48 widziałem dawno , na jednej z pierwszych Góraszek .Były do zobaczenia , z wieloma innymi ,w czarnej torbie.

Niedawno widziałem też próbne odlewy Irydy chyba bilmodel.

Iskre i Orlika w 48 widziałem dawno , na jednej z pierwszych Góraszek .Były do zobaczenia , z wieloma innymi ,w czarnej torbie.

No Iryda z tego co wiem nabiera kolorow - ta 1/48

... na warsztacie jest tez IRYDA!!!

Czy o jakichś terminach premiery można już mówić?

Ta w 72 ma byc w 2015m ale kiedy dokladnie nie wiem.

Chodzi mi tylko o modele Orlika czy Iskry. Chyba że masz info gdzie można takowe zakupić.

Nie zauważyłeś sąsiedniego tematu o premierze nowej Iskry Arma Hobby? Ta sama firma zapowiedziała Orlika. Niedawno widziałem też próbne odlewy Irydy chyba bilmodel. Jest też Bryza, Puszczyk z plastiku. Wszystko w 1/48.

Fakt jest jak byk. Najlepsze że czytałem ten post i jakoś tak nie przyswoiłem informacji