Jump to content
Administrator

Re: Życzenia od załogi

Recommended Posts

Dziękuję i Wam również życzę zdrowia, szczęścia, spokojnych świąt oraz grzecznych forumowiczów. Życzę Wami i sobie również tego aby moje skromne modele kiedyś były tak dobre aby zaistniały na stronie startowej tego zacnego forum

Zdrowych i spokojnych świat Wam wszystkim życzę! I oczywiście całego wora modeli pod choinka :-)

Pozdrawiam serdecznie (wprost z pachnacej świętami kuchni)

Christian

Spokojnych, w zdrowiu, w rodzinnym gronie, w śród bliskich i przyjaciół, wymarzonych podarków, spełnienia marzeń.

Życzy Tomasz Bilkiewicz

10818210_10203058121286566_7444579005934914408_o.jpg

Miła i droga sercu Załogo!

Spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt, pomyślności, a przede wszystkim duuużo czasu na spełnianie wspólnej pasji!

Ze swojej strony mam jedno życzenie: Tak trzymajcie!!!

Tomek

I z mojej strony Życzę wszystkim zabranym na tym forum, oraz pozostałym modelarzom zdrowych, spokojny oraz modelarsko owocnych świąt.

Dziękuję za miłe słowa i ja życzę Wszystkim forumowiczom i modelarzom wesołych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.

Pozdrawiam

Krzysztof

Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich użytkowników i załogi forum

WIELU marzeń, które spełnią się w Nowym Roku, czasu na piękne życie i najpiękniejsze hobby oraz radości spełniania się ...

Pozdrawiam

Robert

Dużo zdrowia,szczęścia i pomyślności i spokojnych Świąt wszystkim forumowiczom i Administratorom

Wszystkiego dobrego na święta oraz dużo czasu na modelarstwo i radości z hobby

Zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

wszystkiego najlepszego i nowych modeli pod choinkę:)

Zdrowych, Pogodnych Świąt, mnóstwa modeli( o jakich tylko można zamarzyć ) pod choinką ,i wszystkiego naj,naj w Nowym 2015 Roku . składa Adams M1A1(HA)

A ja życzę dobrego balansu pomiędzy cieszeniem się rodziną , jedzeniem i modelarstwem. Oczywiście w okresie Świąt.

Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich kolegów i całej załogi forum

Życzę wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt, czasu na odpoczynek po trudach całego roku, oraz szczęśliwego roku 2015

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.