Jump to content

[Mini In-Box] Renault FT-17 z działkime 37mm - FTF PL1939-21


Recommended Posts

Pytanie, które mnie nurtuje odkąd wziąłem się za pierwszy model z tej serii: Po co są numery części na ramkach, skoro instrukcja się do nich nie odnosi?

 

Na razie zrobiłem 7 modeli i jak dotąd zgadywanki mi się udawały, ale nie wiem, czy na którymś kolejnym modelu nie zrobię błędu przez niedbalstwo wydawcy.

Link to post
Share on other sites

Na jednym ze schematów zachowały się aż dwa numerki (choć nie sprawdzałem czy zgadzały się z ramką), więc zapewne tak to miało wyglądać. Swoją drogą szkoda, że wydawca nie publikuje takiej wersji elektronicznej przy wszystkich modelach, bo dużo łatwiej mi się składa z tego, niż z wersji na pudełku.

 

ftf-01.jpg

Link to post
Share on other sites

Gdzie są nieśmiertelne klej i wykałaczka...??!

 

A tak na poważnie... Ładny model im wyszedł. Kupiłem go wczoraj w Empiku. I gdybym tam przypadkiem nie zaszedł to nawet bym nie wiedział że wydali kolejny numer. Na Facebook`u cisza. Zamieścili tylko posta o "reedycji" jednego z poprzednich numerów... A o wydaniu kolejnego już chyba zapomnieli...

Link to post
Share on other sites

Chociaż wykałaczkę mogli zostawić...:P

 

A jeszcze odn numeracji... Rzeczywiście producent powinien ja zamieszczać chociażby na rysunkach montażowych z tyłu pudełka. Model niby nie ma oszałamiającej liczby części ale skoro ramki są ponumerowane to i instrukcja tego by wymagała...

Link to post
Share on other sites

Trza napisać do producenta, że wykałaczka powinna być dołączana do zestawu. Bez "magicznej" wykałaczki model praktycznie jest nie do złożenia i trzeba posiłkować się własnymi, które nie maja takiej mocy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.