Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Składam oficjalny protest do wiadomości wszystkich zainteresowanych. Temat WYPRZEDAŻ NARZĘDZI KOMPLET został usunięty przez Kolegę BARLOG, ponieważ złożył ofertę i nie została zrealizowana po jego myśli. Powód usunięcia, że nie odpowiadam na oferty z PW. Aby być w porządku wobec wszystkich zainteresowanych, siebie i wobec regulaminu, dopisałem post, że wycenię poszczególne elementy i podam ceny. Dlaczego wcześniej Kolega, który stoi na straży zgodności z regulaminem tego nie zauważył, tylko złożył ofertę licząc na stosowny zakup. FFFEEE! Mam swoje lata i brzydzę się takim zachowaniem. Kto ma władzę i możliwości wykorzystuje to do własnych celów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To taka przypadłość niektórych moderatorów tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mateusz BIS - a kiedy można spodziewać się odpowiedzi na wysłane pw? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze względu na dużą ilość detali w ofercie postaram się zinwentaryzować wszystko i wycenić do środy - czwartku. Rozważam również odstąpienie od tematu, po prostu nie mam zaufania do Moderatora po tym co zrobił. Tak czy owak, dam znać.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To moje dwie wiadomości wysłane do ciebie więc nie zgrywać cwaniak

No proszę

Potrafisz odpowiedzieć na PW

Temat usunąłem bo zostało napisane że masz kupca.

Ponadto jeśli sprzedajesz wszystko pojedynczo to trzeba wszystko opisać i podać cenę zgodnie z regulaminem.

Zaczęły się posty w stylu dlaczego nie odpisujesz więc zanim zrobił się syn temat usunąłem o czym cię poinformowałem, i napisałem że jeśli się nie sprzeda to żebyś wystawił jeszcze raz z cenami.

I jeszcze jedno nie podałem cholery z rozpoznają ceny a poprosiłem o nią

Pozdrawiam

Paweł

I wcześniejsza wysłana zaraz po zamknięciu

Odczytujesz wiadomości, pojawia się na forum.

a jedyną wiadomość jaką dajesz to taka że masz kupca.

więc poprosiłem o ponowne wstawienie wraz z cenami i dokładnym opisem

Temat został usunięty,

Odpowiadaj ludziom na PW jak wrzucasz ofertę.

Jeśli nie sprzedaż całości wystaw jeszcze raz podając ceny.

Pozdrawiam

Paweł

I moja pierwsza wiadomość

Która powinna ci dać do myślenia że nie masz cen

do momentu w którym zdecydowałeś się na sprzedaż w elementach

Oferta oprócz dokładnego opisu była w miarę

Wiadomość

Podaj ceny za pozycję na zdjęciach

12

13

16

19

20

Co jest na pozycjach i po ile

21

22

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I pozwalam ci wrzucić zrzuty z PW jeśli coś w nich przerobiłem!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz oprócz skarg na PW i w temacie który usunąłem tutaj już też się skarżą na brak kontaktu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie masz innego wyjścia, otrzymałeś ode mnie wiadomość, której treści oczywiście nie ujawnię. Wiesz dobrze, że postąpiłeś niezgodnie z regulaminem. Twój post upewnia mnie w przekonaniu, że dotarło do Ciebie, że popełniłeś błąd. Jeszcze raz zrobiłeś coś, czego nie powinieneś. Wszyscy popełniamy błędy, ale do tego trzeba się przyznać.

Ja też popełniłem błąd podejmując decyzję o sprzedaży poszczególnych elementów z kompletu, bez podania cen. Nie chciałem skrzywdzić osób, które złożyły zapytania. Ponadto nie było to zgodne z regulaminem i nie chciałem, aby te osoby podejrzewały mnie o prowadzenie np. aukcji poza giełdą. Dokonałem więc wpisu o tym, że podam ceny za każdą rzecz, a Ty ten wpis razem z Tematem usunąłeś, bo nie dogadałeś się ze mną poza plecami wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście nic nie chcesz ujawnić nawet z moją zgodą bo wiesz że ten temat jest bez sensu.

Tak naprawdę sam nie wiesz czego się czepiasz

Czy mogę pokazać co mi wysłałeś ?

I oczywiście nie wpisałeś że to co ja wkleiłem jest kłamstwem, to też tajemnica ?

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Nie chcę nikogo bronić, ani oskarżać.

Z tego co pamiętam, to było napisane że dostał ofertę kupna całości i na razie sprzedaż poszczególnych elementów jest odwołana. Następnie dodane było, że jeżeli sprzedaż nie dojdzie do skutku, to elementy zostaną wycenione, a my będziemy o tym poinformowani. I wtedy będzie można składać oferty.

Chyba że źle przeczytałem lub zrozumiałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam.

Nie chcę nikogo bronić, ani oskarżać.

Z tego co pamiętam, to było napisane że dostał ofertę kupna całości i na razie sprzedaż poszczególnych elementów jest odwołana. Następnie dodane było, że jeżeli sprzedaż nie dojdzie do skutku, to elementy zostaną wycenione, a my będziemy o tym poinformowani. I wtedy będzie można składać oferty.

Chyba że źle przeczytałem lub zrozumiałem.

I właśnie dlatego napisałem PW po usunięciu, żeby założył od nowa z pełnym opisem wszystkiego i podaniem cen.

Ale widać że się coś nie spodobało i postanowił zrobić bezzasadną awanturę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba mieć jakieś specjalne predyspozycje, żeby zostać moderatorem działu ''Giełda" na tym forum?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bardzo rozumiem ten konflikt - ale ja odpowiedz dostałem - nie od razu ale była informacje że nie będzie odpisywał od razu, z racji na fakt iż jestem zainteresowany 'jakimś' towarem z oferty może to jakoś rozstrzygniecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi