Skocz do zawartości

MH-65C DOLPHIN U.S.C.G. 1/72 REVELL


Mitrandir

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż tu dużo mówić, wygląda to pięknie Grzegorzu fajnie się ogląda relację z takim wkładem własnym, bez tych dodatków model byłby bardzo goły. Nie chwaliłeś się wcześniej, że czeka się zabawa z tłoczeniem własnego oszklenia, jestem ciekaw efektów

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy osłona przewodów(?)biegnąca po dnie kadłuba nie powinna być spłaszczona?/płaska?

 

Zaiste moja "mea culpa " już poprawiam Dzięki za uwagę nie zauważyłem

 

Cóż tu dużo mówić, wygląda to pięknie Grzegorzu fajnie się ogląda relację z takim wkładem własnym, bez tych dodatków model byłby bardzo goły. Nie chwaliłeś się wcześniej, że czeka się zabawa z tłoczeniem własnego oszklenia, jestem ciekaw efektów

 

Pozdrawiam

 

Niestety wczoraj to wyszło, błąd konstrukcyjny modelu... on za grosz nie jest symetryczny,

więc całe oszklenie nosa muszę dorobić tak jak zielone szybki w suficie kabinie pilotów

 

Kolejny dowód na to, ile można wyciągnąć z przeciętnego zestawu. Brawo

 

Bardzo dziękuje, ale to dopiero połowa drogi

To jest przepiękny śmigłowiec, w iście koszmarnym wydaniu,

niestety ani Matchbox jak i Revell nie popisali sie w tej skali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAWO......fajnie to wychodzi,nawet baaaaardzo fajnie.......wygląda wogóle jak 1/48. .

 

 

Dziękuję Sławku... ale załóż okulary

znowu skali nie dowidzisz

 

No ładnie się to prezentuje ten Airbus

Tak się przyglądam ile ma wspólnych cech z Pantherem...

 

Stakor, ty mu nie ubliżaj od airbusów bo się w sobie zamknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Bardzo mi się podoba ten warsztat - pokazuje, żeby się nie zniechęcać, nawet, jeśli zestaw jest słaby. Ja będę musiał coś podobnego zrobić z moim HH-43 - też w naszej ulubionej skali. Życzę powodzenia w budowie i pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Bardzo mi się podoba ten warsztat - pokazuje, żeby się nie zniechęcać, nawet, jeśli zestaw jest słaby. Ja będę musiał coś podobnego zrobić z moim HH-43 - też w naszej ulubionej skali. Życzę powodzenia w budowie i pozdrawiam

 

Paweł

 

Ten mały pokurcz z zaplątanymi wirnikami i przerostem rury wydechowej?

 

hh43-591581-service.jpg

 

Huskie są tak brzydkie, że aż ładne

A z jakiej firmy masz model, bo ja kojarzę tylko

z Mach 2 ???

Ja dorwałem ostatnio innego Kamana K-MAX'a

 

K-MAX_ImageNW.jpg

 

Zmiany, zmiany Grzesiu...

 

Nasze wojsko już niedługo się przesiądzie na.... Airbusy!!!!

 

Dobrze , że nie na Gimbusy

 

Grzegorz nigdy nie mam dość czytania i oglądania Twych warsztatów

 

Cała przyjemność po mojej stronie Zapraszam częściej...

 

 

Na odchodne nadmienię tylko, że dzięki Stakorowi mam już płytki Vivak i prace nad MH-65C

mogą ruszyć dalej. Dzięki Paweł

Niebawem coś wrzucę do obejrzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Właśnie ten, z pierwszej fotki - rodzony tatko tego z drugiej fotki, też przecudnej urody. Zgadza się, zestaw mam z Mach 2, dlatego roboty będzie sporo, na szczęście mam kilka własnych fotek (jeszcze nie zeskanowanych - stoi taki jeden w muzeum śmigłowców w Bückeburgu w Niemczech - polecam) i dobrą książkę o nim - ale zanim się za to wezmę, chcę trochę zmniejszyć zapas niesklejonych zestawów w moim zapasie...

 

Życzę powodzenia w budowie i pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 years later...

Witam ponownie wszystkich miłośników wiatraków. :szampan1:

Chyba najwyższy czas, na powrót z modelarskiego niebytu... 

Takie postanowienie noworoczne, a uwierzcie mi, że bez tego

nie było łatwo się przełamać...

Kolejne postanowienie, to pozamykanie wszystkich rozgrzebanych

tematów... (na szczęście są tylko dwa) ...tak, ten drugi  też mi nie daje spokoju :D

 

... ale na pierwszy ogień MH-65C :szampan1:

Zapraszam ponownie do śledzenia mojej walki z materią ...

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej inwentaryzacji zasobów i efektów ,doszedłem do wniosku, że decyzja o kontynuowaniu tego warsztatu była bardziej niż słuszna.. :szampan1:

 Muszę stwierdzić, że podoba mi się ten stary matchbox  dużo bardziej niż nowe wypisy firmy Dream model.. może to tylko sentyment :woot:

Ale dość gadania... kilka poprawek.

 

 

 

20190217_123515.jpg

Edytowane przez Mitrandir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że musze popracować nad wklejaniem zdjęć...?po jednym zdkeciu w poscie? Jak wy to robicie.? Poproszę o pomoc ☹️

Na dziś to tak wygląda... nawet sobie nie zdawałem.sprawy przez ten czas że minęło 4 lata od kiedy to zacząłem ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mitrandir napisał:

Jak wy to robicie.? Poproszę o pomoc ☹️

Wklejaj z Imgura, nie będzie żadnych problemów. A fotek w ten sposób możesz zamieścić w poście dowolną ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pomownie :D

Cieszę się Sebastianie że Ci się podoba :szampan1:

No to zaraz się okażę, czy się naumiałem wklejać zdjęcia :yahoo:

pH8SXAwNUy0W2JIWg1DMPtXHglgY9PYwGlP7GVk8

Nawet działa...  no to pokazujemy co tam się dzieje na stole :haha:

VcRY-WCRe1PENKA5Jo2p8jOQX2oXZg3WVtyVfjT8

zQSRtprRz14lUfIsCx1w4Z5rZjoB1Mv0Z-7K8p48

qjXF9OxfJr8wU9gmSI2es_hTxmCZY9PosXhlqZAw

gDJDAiaVXp9KMdGvm2LqcfB59ND1qw4yRAr3Tk_A

Tak mnie tknęło, bo mam jeszcze jeden taki zestaw...  mówię pokaże jak się zmienił ten matchbox :D

aKipDrPaegbjahqv-bRKs4GW1K9YGCQaykh-z1mg

N7VULWgtJzxMqZWJBqF1Lo23jjKIdCy4d4N-z_Dg

i jeszcze porównanie z najnowszym wypustem firmy Dream model :D to mnie przekonało żeby skończyć ten model :szampan1:

ZcyQxaRdNVkp7_vpiHbmlUHJyaLfXtzLtdax28-s

gU8zjEHzK1vt0rMEOblaQ5exWN8SelD_tOtkwIWO

Tak po krótce przebiega walka z materią... czekamy na farby :D  do U.S.C.G.

Do zobaczenia niebawem...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że odrobinkę podziałaś od weekendu. Czyli powrót na łono forum jest zaklepany i jest spora szansa na skończenie tematu :brawo:

A modelik "macany" osobiście  w Mińsku robił wrażenie. Moc roboty w niego włożyłeś:paker:. Właściwie powinienem napisać że stworzyłeś COŚ z NICZEGO. Pełny szacun

Czyli nie pozostaje mi nic innego jak oddać zajęte miejsce i porzucić temat "wiatrakowy" :surfer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, abtb napisał:

Widzę że odrobinkę podziałaś od weekendu. Czyli powrót na łono forum jest zaklepany i jest spora szansa na skończenie tematu :brawo:

A modelik "macany" osobiście  w Mińsku robił wrażenie. Moc roboty w niego włożyłeś:paker:. Właściwie powinienem napisać że stworzyłeś COŚ z NICZEGO. Pełny szacun

Czyli nie pozostaje mi nic innego jak oddać zajęte miejsce i porzucić temat "wiatrakowy" :surfer:

Mitrandir to zbok i maniak na punkcie śmiglaków więc sam się zastanawiam czy wogóle robić, a tym bardziej publicznie pokazywać ew swoje śmigła  ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tazman79 napisał:

sam się zastanawiam czy wogóle robić,

Miło ze nie jestem odosobniony  w  tej rozpaczy :piwo:  Proponuje wspólnymi siłami dać odpór :uzi:Tym bardziej że wspólny współczynnik "masowy" mamy zdecydowanie większy niż Mitrandir :haha:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.