Skocz do zawartości

World of Warships


taltos1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 294
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Niestety WoT jest białoruski, a WT ruski więc wszystko co ruskie ma wbudowaną przewagę nie tylko ideologiczną. Na przykład Tygrys z najlepszą armatą II WŚ jest co najwyżej średni na tle ruskich. W World of Warships niestety także spodziewam się najlepsiejszości rodzimych wytworów choć historycznie nie będzie to miało żadnego uzasadnienia. Np. nie zdziwi mnie jak Sewastopol będzie gromił Yamato, a Bismarcka "zjadał na śniadanie" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to akurat będzie możliwe tylko w przypadku plutonów typu Leichttractor+MS-1+Maus ( Kto grał w Wot wie jak "ciepłe" uczucia wywołują tego typu trollplutony ). Ganguty to będzie maksymalnie 4-5 tier, Yamato X a Bismarck VIII-IX, więc to raczej niezbyt prawdopodobne aby się spotkały. Swoją drogą czytałem analizę wedle której Ganguty były jednymi z najlepszych drednotów pierwszej generacji więc to, że będą dobre to można zrozumieć. Bardziej będzie dziwić OP-owatość pancerników typu "Sowiecki Sojuz" ( w skrócie połączenie Vittorio Veneto z Washingtonem co jest zrozumiałe bo USA i Włochy projektowały pancerniki dla ZSRR ), choć te to czysty papier ( w sensie nieistniejące ) więc może być różnie.

 

Z Tigerem po pierwsze już błąd zrobiono wsadzając go na VII tier, na VI byłby mistrzem i chyba o to chodziło głównie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zacząłem nieśmiało pogrywać w WoW. Oczywiście pod jedyną właściwą banderą. I rzeczywiście jest wow!

Graficznie super. Trochę przydługi rejs do pola bitwy i czasem za krótki (pewnie tylko w moim przypadku) czas do zatonięcia....

Dynamika samej strzelaniny jest OK. Realizm też bardzo bardzo...

 

Ale to nie jest darmowa gra

Aby zmieniać /rozwijać i kupować/ nowe jednostki trzeba mieć trochę grosza...

Obecnie podniosłem banderę na IJN Aoba - ale za 80 złociszy musiałem kupić dubletony aby zmienić móc coś (szare gwiadki) w coś, a to coś w następne coś (złote gwiadki) i dopiero można "wychować" sobie nowy okręt.

 

Chyba, że czegoś nie kumam i można inaczej.., tzn dłużej ale rzeczywiście za darmo.

 

Ps

A może by tak dywizjon MW stworzyć...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba kasy, tylko bez niej trwa to dużo dłużej. Ja specjalizuję się w japońskich niszczycielach. Obecnie Hatsuharu. Gwiazdki to jest doświadczenie za które odblokowywujesz moduły i kolejne okręty. Jak odblokujesz to wydajesz srebro albo złoto (za realną gotówkę) na kupno. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ale to nie jest darmowa gra

Aby zmieniać /rozwijać i kupować/ nowe jednostki trzeba mieć trochę grosza...

Obecnie podniosłem banderę na IJN Aoba - ale za 80 złociszy musiałem kupić dubletony aby zmienić móc coś (szare gwiadki) w coś, a to coś w następne coś (złote gwiadki) i dopiero można "wychować" sobie nowy okręt.

 

Chyba, że czegoś nie kumam i można inaczej.., tzn dłużej ale rzeczywiście za darmo.

 

Ps

A może by tak dywizjon MW stworzyć...?

 

Co w tych czasach mamy darmowego ;-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę objazdem, ale udało się zainstalować (Mac) i pogrywam sobie rozwijając linię amerykańskich pancerników. Uczucia mam mieszane, bowiem cała akcja sprowadza się do parafrazy powiedzenia - człowiek strzela, a Białorusini kule noszą. Loteria jednym słowem.

 

Zabawnym jest obserwowanie graczy z nawykami z World of Tanks, jak na przykład lotniskowiec przyklejony do brzegu wysepki i tam się ukrywający. Gram na serwerze azjatyckim (Singapur) co ma swoją specyfikę, jeśli chodzi o graczy. Jest dziwnie czasem

 

Masz pełną rację

No i oczywiście wszystko co ruskie jest najlepsze...

"Czekam" tylko jak się pojawi więcej ich potężnych okrętów, które w prawdziwej wojnie służyły jako baterie nadbrzeżne (Sewastopol) i delikatnie rzecz ujmując niczym się w wojnie na morzu nie wyróżniały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę objazdem, ale udało się zainstalować (Mac) i pogrywam sobie rozwijając linię amerykańskich pancerników. Uczucia mam mieszane, bowiem cała akcja sprowadza się do parafrazy powiedzenia - człowiek strzela, a Białorusini kule noszą. Loteria jednym słowem.

trochę tak - ale na początku. Kolejne pancerniki na pewno będą miały lepsze skupienie salwy...

Zaczynałem od japońskich krązowników i miałem podobne odczucia ale obecnie na Myoko jestem w stanie "posadzić" 8 z 10 w jednej salwie... fajny efekt - totalna dekapitacja celu...

 

a jak to hula na Macu - mam podobny problem do ogarniecia na moim ....

 

"Czekam" tylko jak się pojawi więcej ich potężnych okrętów, które w prawdziwej wojnie służyły jako baterie nadbrzeżne (Sewastopol) i delikatnie rzecz ujmując niczym się w wojnie na morzu nie wyróżniały.

już obecnie Murmansk ma siłę niszczenia co najmniej jak Baltimore... Sewastopol pewnie spokojne rozbije Iowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już obecnie Murmansk ma siłę niszczenia co najmniej jak Baltimore... Sewastopol pewnie spokojne rozbije Iowę...

 

Tak potwierdzam Murmańsk to typowy kiler ;-) Pewnie Sewastopol zdmuchnie nawet Montanę ;-P

Cóż taki standard w grach od WG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo.

W World of Tanks Tygrys ze swoją 88 powinien niszczyć wszystko co się rusza z palcem w nosie, a w "ich rzeczywistości" jest co najwyżej średnim pod względem osiągów czołgiem i najlepiej nim grać kryjąc się w krzakach i strzelając z dużych odległości :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo.

W World of Tanks Tygrys ze swoją 88 powinien niszczyć wszystko co się rusza z palcem w nosie, a w "ich rzeczywistości" jest co najwyżej średnim pod względem osiągów czołgiem i najlepiej nim grać kryjąc się w krzakach i strzelając z dużych odległości :(

I wszystkie czołgi , na które jest największy popyt będą na piątym tierze ,a w ich zastępstwo wejdą jakieś nikomu nie znane prototypy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Tygrysa, to naprawdę woła o pomstę co z nim zrobiono. Gdyby trafił tier raczej pewne jest, że mógłby namieszać. Chociaż ten dziwny japoński Tiger z krótką 88 też jakąś rewelacją nie jest, po tym jak patrzę, na to jak się ludzie na randomkach zachowują. Losowania trafień. Rozumiem, że na przykład trafiłem w kosz na wieży jakiegoś piździka i mu krzywdy to nie zrobiło żadnej, ale trafienie za 0 w AMX-a z V tieru z 128 burzącego na Emilu potrafi bardzo zdziwić ( komunikat o trafieniu był, czyli nie było laga )

 

Rosyjskie drzewko mnie na prawdę interesuje. Może być bardzo ciekawe gdy zostanie skończone. Przynajmniej w przypadku krążowników mają ogromny potencjał, a nie ma osoby chyba, która by takim Wariagiem - pewnie pójdzie na II góra III tier ( We wprowadzenie Bajana i innych krażowników różnych krajów z mieszanym kalibrem 203/234/254 i 152 nie wierzę, bo to nie do ogarnięcia w mechanizmie gry ) nie chciała popływać. Na jakieś jeszcze Askoldy, Olegi czy Maksymy Gorkie już się mi dusza śmieje, bo mam nadzieję, że będą bardzo dobre. Mówię o zwykłym drzewku bo na grę nie mam zamiaru wydawać grosza, więc ewentualne premszipy w innej postaci niż nagroda za misje mnie nie interesują.

 

Prototypy nikogo nie powinny dziwić, większości drzewek nie da się zrobić w całości opierając tylko na rzeczywistych jednostkach ( mówię też o WoT ). Owszem, można drzewko zaspamować prawie identycznymi pod względem gameplayu jednostkami - ale to chyba nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyliśmy z Witkiem 7 dywizjon 2 Floty Cesarkiej Floty:

 

第七戦隊

 

pierwsze łowy nienajgorzej.....

22925702286_e94edbfc30_b.jpg

 

w dywizjonie były cztery... ktoś ma ochotę....

 

Było nieźle.choć tryb bitwy proponował bym zmienić ...coś za łatwo utłukliśmy te fragi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.