Jump to content
Ragwel

Wybór kompresora

Recommended Posts

Ma ktoś AF-186? Faktycznie jest odczuwalna różnica z AS-186? Moja "lodówka" pada i zastanawiam się nad jednym z tych. Co radzicie? A może ktoś ma AS-316 ? Co o nim sądzicie? Ceny dla nich wszystkich są podobne od 300 PLN do 330 PLN.

Remontuj "lodówkę" - nie ma nic lepszego.

Myślę nad tym, ale też zastanawiam się nad jednym z powyższych, Który i dlaczego wybrać?

Jak masz "lodówkę" to ruch typu zamienił stryjek siekierkę na kijek...

Ja mam AS-189 (z chłodzącym wiatrakiem) ale jakbym znalazł "lodówkę" w podobnych wymiarach (u mnie to ma kolosalne znaczenie) to bym się nawet nie zastanawiał.

hej z tego co czytam w takim razie kompletnie nie jest opłacalne kupowanie taniego kompresora z aerografem "do 500 " zł czyli np

http://allegro.pl/kompresor-z-aerograf-tg130s-areograf-do-areografii-i6712997212.html?fromVariant=6340815893

ponieważ się szybko zużywa ?

szczerze mówiąc jak na pierwszy aerograf nie wiem czy jest sens wydawać ponad 1000 zł

proszę o pomoc czy jest sens kupowania takiego zestawu jak podałem wyżej?

Ten kompresoer jest bez zbiornika wyrównawczego.

Jeżeli chcesz wydać 1 tys. złotych, to masz na rynku kilka świetnych aero w granicach 500-700 złotych i możesz kupic wtedy sobie wtedy kompresor AF-186, jest w okolicach 300,- złotych. Ja mam wersję AS i działa mi już ponad 2 lata i chyba jeszcze trochę podziała.

One są takie profesjonalne...

Profesjonalnie za to chłam wciskają.

Nie, że to nie maluje ale rozstrzał jakościowy jest duuuży i nigdy się nie dowiesz czy Ty coś robisz źle czy sprzęt do D.

Obydwa to są tanie chińczyki, które jak Rafał napisał, spowodują że nie będziesz wiedział czy Ty malujesz beznadziejnie, czy sprzęt Ci siada.

Ja ze swojej strony mogę polecić aerografy od H&S’a. Sam używam i mi się sprawdzają świetnie. Ale są też inne marki i też dobre, np. Iwata. To musisz sam poszukać co Ci może bardziej pasować i ile chcesz wydać.

Mam, chwalę sobie ale niestety nie mam porównania do innych modeli. Mały, zgrabny, w miarę cichy. Skoro AS/AF 186 są polecanymi kompresorami to i ten sprzęt nie powinien być rozczarowaniem.