Jump to content
Rektor

nachalne reklamy na forum

Recommended Posts

Zróbcie coś ze wskakującymi nachalnie reklamami.

To nie miejsce na taki sposób finansowania!

Jak nie macie kasy na forum to je po prostu sobie zamknijcie.

Ja nie mam adblock'a w robocie i nie widzę reklam... Może to pozostałość po "odwiedzonych" i coś się podpięło.

Ja nie mam adblock'a w robocie i nie widzę reklam... Może to pozostałość po "odwiedzonych" i coś się podpięło.

Potwierdzam. Przeskanuj system jakims antywirem, adwarem itp.

Na forum nie ma żadnych reklam. Najprawdopodobniej jakieś śmieci ci się doinstalowały do przeglądarki. Często jak ściągasz z neta jakieś oprogramowanie (legalne) to po kryjomu instalują się przy okazji jakieś toolbary czy wtyczki do przeglądarki.

Często jak ściągasz z neta jakieś oprogramowanie (legalne)

Nie mówiąc już o nielegalnych i brzydkich

takimi z niesfornymi częściami ciała.

Tak przestań oglądać modele kartonowe

Też muszę się do tego przyznać! Często zaglądam na forum kartonowe - to jest silniejsze ode mnie. Uwielbiam oglądać cały proces budowy modeli, kiedy jeszcze są takie w okładce. Przyznaję to silniejsze ode mnie

Rektor - teraz pozostaje tylko: http://www.dobreprogramy.pl/Programy-antyspyware,Programy,Windows,64.html

Tak przestań oglądać modele kartonowe

Też muszę się do tego przyznać! Często zaglądam na forum kartonowe - to jest silniejsze ode mnie. Uwielbiam oglądać cały proces budowy modeli, kiedy jeszcze są takie w okładce. Przyznaję to silniejsze ode mnie

Mam konta na dwóch papierowych forach:) Chłopaki robią rzeczy strasznie piękne. Parowozy w 1/25 są absolutnie fantastyczne.

Problem zniknął. Zainstalowałem innego antywira i zrobił mi porządki.

Przepraszam za źle skierowane pretensje i za założenie niepotrzebnego wątku.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.