Jump to content
bazylms

Pierwszy nieprzeczytany post w temacie.

Recommended Posts

Mam pytanie. Czy można by uskutecznić skrypt do ikonki która przeności do najnowszego postu aby zamiast tego pokazywał się pierwszy nieprzeczytany? Na chwilę obecną jest tak że trzeba sobie przewijać temat do przodu jeżeli jest kilka nowych postów. Dodatkowo dochodzi jeszcze kwestia tego, że jeżeli nieprzeczytane posty sa na poprzedniej stronie to po przejściu na nią wszystkie są odznaczone jako przeczytane i trzeba sobie przypomnieć który czytało sie ostatnio. Jestem też zarejestrowany na innym forum i tam działa to wyśmienicie.

To bardzo trafne spostrzezenie...

Hej.

Taka funkcjonalność już istnieje.

Klikam na "Nieprzeczytane posty".

mVjGG42.jpg

Dostaję listę tematów, w których są nieprzeczytane przeze mnie posty. Wybieram temat, który mnie interesuje i odpowiednim odnośnikiem przechodzę do pierwszego nieprzeczytanego posta. Tym odnośnikiem otwieram sobie wszystkie tematy, które mnie interesują w osobnych zakładkach. Potem klikam "Oznacz działy jako przeczytane", żeby pozostałe wątki, np z nieinteresującej mnie pancerki, więcej w wynikach się nie pokazywały.

9cqNCBu.jpg

Pozdrawiam,

Adam

Dzięki za info.

Dzięki Adam, ale nie o to mi chodziło. To wiem że tak to działa, tylko tego jest całe mnóstwo ze wszystkich działów. Mnie chodziło o to, aby tą ikonkę zaznaczoną na zielono umieścić przy postach w dziale. Nie trzeba by wtedy kilka w ikonę "nieprzeczytane" i przebijać się przez trzy strony różnorakich tematów starając się wypatrzeć te z działu np. lotnictwo. Wtedy jak chcę poczytać tylko pancerkę to wchodzę w dział pojazdy wojskowe/warsztat i tam jest ta ikona od razu. Gdyby to udało się zrobić to byłoby fantastycznie.

P. S. Edytowane bo piszę z telefonu i głupoty powychodziły.

Właśnie sprawdziłem i jest. Wszystko jasne. W większości 99% czasu przeglądam forum na telefonie i po prostu słabo łapie tę ikonkę. Dlatego myślałem że nic nie robi. Ale wystarczy ekran powiększyć i jest ok. Dziękować.