Jump to content
bazylms

Pierwszy nieprzeczytany post w temacie.

Recommended Posts

Mam pytanie. Czy można by uskutecznić skrypt do ikonki która przeności do najnowszego postu aby zamiast tego pokazywał się pierwszy nieprzeczytany? Na chwilę obecną jest tak że trzeba sobie przewijać temat do przodu jeżeli jest kilka nowych postów. Dodatkowo dochodzi jeszcze kwestia tego, że jeżeli nieprzeczytane posty sa na poprzedniej stronie to po przejściu na nią wszystkie są odznaczone jako przeczytane i trzeba sobie przypomnieć który czytało sie ostatnio. Jestem też zarejestrowany na innym forum i tam działa to wyśmienicie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bardzo trafne spostrzezenie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej.

 

Taka funkcjonalność już istnieje.

 

Klikam na "Nieprzeczytane posty".

mVjGG42.jpg

 

Dostaję listę tematów, w których są nieprzeczytane przeze mnie posty. Wybieram temat, który mnie interesuje i odpowiednim odnośnikiem przechodzę do pierwszego nieprzeczytanego posta. Tym odnośnikiem otwieram sobie wszystkie tematy, które mnie interesują w osobnych zakładkach. Potem klikam "Oznacz działy jako przeczytane", żeby pozostałe wątki, np z nieinteresującej mnie pancerki, więcej w wynikach się nie pokazywały.

9cqNCBu.jpg

 

Pozdrawiam,

Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za info.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Adam, ale nie o to mi chodziło. To wiem że tak to działa, tylko tego jest całe mnóstwo ze wszystkich działów. Mnie chodziło o to, aby tą ikonkę zaznaczoną na zielono umieścić przy postach w dziale. Nie trzeba by wtedy kilka w ikonę "nieprzeczytane" i przebijać się przez trzy strony różnorakich tematów starając się wypatrzeć te z działu np. lotnictwo. Wtedy jak chcę poczytać tylko pancerkę to wchodzę w dział pojazdy wojskowe/warsztat i tam jest ta ikona od razu. Gdyby to udało się zrobić to byłoby fantastycznie.

 

P. S. Edytowane bo piszę z telefonu i głupoty powychodziły.

 

Właśnie sprawdziłem i jest. Wszystko jasne. W większości 99% czasu przeglądam forum na telefonie i po prostu słabo łapie tę ikonkę. Dlatego myślałem że nic nie robi. Ale wystarczy ekran powiększyć i jest ok. Dziękować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.