Jump to content
rucek

LETOV Š-20L (LITVA) / 1:72 / Kovozavody

Recommended Posts

Witam przedstawiam model Letov S-20L w wersji Litewskiej

Miłego oglądania ;)

IMG_0110.jpg

IMG_0124.jpg

IMG_0174.JPG

IMG_0186.JPG

IMG_0187.JPG

IMG_0190.JPG

IMG_0198.JPG

IMG_0201.JPG

IMG_0205.JPG

IMG_0220.JPG

IMG_0222.JPG

IMG_0231.JPG

IMG_0232.JPG

Oto jak z przecietnego zestawu mozna zrobic super model Do tego w niebanalnym malowaniu

Bardzo ciekawy pomysł na podstawkę.

Modelik też interesująco zrobiony

zestaw nie powala tymczasem wyciągnąłeś z niego chyba wszystko co można. bardzo ładny model, efektowne i rzadkie malowanie. z podstawką nieco gorzej, te głazy na polu startowym trochę rażą. dobre by to było do pancerki. i duże brawa za zdjęcia z epoki. pokaż jeszcze pucharek jaki dostałeś od gości z Litwy :-)

Ha, kupiłem sobie tego Letova w Bytomiu. Fajnie, że ktoś go już zrobił !!

Ciekawe cieniowanie na skrzydłach i kadłubie.

Natomiast zdjęcia za bardzo wyostrzyłeś. Wyostrzenie się zawsze daje dobre rezultaty.

Super sa te godła na kadłubach. Trudno się zdecydować. Ale tez bym wybrał malowanie pudełkowe, ze względu na fajne kammo ,-))

Dla mnie bomba... Pomysł, wykonanie a przy mojej pasji zdjecia archiwalne to juz szczyt marzeń.

Dzięki wielkie za miłe słowa

Oto jak z przecietnego zestawu mozna zrobic super model Do tego w niebanalnym malowaniu

Przyznam, że bardzo się męczyłem sklejając Letova, ale faktem było, że robiłem go w dość szybkim tempie

z podstawką nieco gorzej, te głazy na polu startowym trochę rażą. dobre by to było do pancerki. i duże brawa za zdjęcia z epoki. pokaż jeszcze pucharek jaki dostałeś od gości z Litwy :-)

Faktycznie, fantazja z tymi głazami mogła mnie ponieść Pucharek od gości bardzo ładny, pokażę go później

.

Natomiast zdjęcia za bardzo wyostrzyłeś. Wyostrzenie się zawsze daje dobre rezultaty.

Cały czas się uczę z tymi zdjęciami są o niebo lepsze niż te z moim pierwszych wątków.

Dla mnie bomba... Pomysł, wykonanie a przy mojej pasji zdjecia archiwalne to juz szczyt marzeń.

Cieszę się !!

Bardzo ładny model i podstawka.

__________________________________________________________________________________________

Na warsztacie:

Fiat BR.20 - Supermodel + blachy - Eduard 1/72

Witam przedstawiam model Letov S-20L w wersji Litewskiej

Miłego oglądania ;)

IMG_0110.jpg

800px-Letov_S.20_10E_S.20.50_%288235007185%29.jpg

Sprawdź gdzie w prawdziwym samolocie są zaczepiane cięgna komory płata. Nigdy nie są mocowane do słupków międzyskrzydłowych. To trochę razi, bo model poza tym robi zupełnie dobre wrażenie.

Dzięki za zwrócenie uwagi, na pewno jeśli kiedyś trafi mi się dwu płatowiec to wykonam to prawidłowo

Już za walkę z KP wielkie BRAWO, a efekt fiu fiu... Bardzo mi się podoba Twoja praca - absolutnie bez zastrzeżeń - Gratuluję!

Bardzo sympatyczny modelik. Widziałem go na żywo w Olsztynie. Tak się złożyło, że na sali był też drugi litewski Letov (na wystawie pozakonkursowej), ale ten zrobił na mnie lepsze wrażenie. Swoją drogą tuż przed Festiwalem rozważałem sklejenie tego samego samolotu (podobała mi się grafika na boku). Na szczęście padło na litewskiego L-39 Albatrosa, bo by się narobiło...

Gratuluję modelu i pucharu

Owszem. Przed wyjazdem miałem małą katastrofę przy pakowaniu i naprawiałem już na sali wystawowej.

Rewelacyjny model, a smok na burtach powala