Jump to content

Jak prawidłowo kłaść kamuflaż na pancerke 1:35?

Recommended Posts

Witam

Kleje pancerke w skali 1/35 i używam aerografu. Mam pytanie. No bo kleje teraz tygrysa spod Leningardu i ma on taki specyficzny kamuflaż złożony z farby białej i schwartzgrau. Interesuje mnie przejście kolorów(z białego na schwartzgrau). Jak je prawidłowo wykonać? Czy moge z ręki z aerografu pojechać i przy pomocy aerka zrobić przejście? Tylko że wtedy będzie ono rozmyte a ja nie za bardzo wiem czy to jest prawidłowo... Z drugiej mańki moge wziąć blutacka i zrobić maskowanie. Mam wtedy gwarancje ostrego przejścia. Więc jak to wykonać? Z tym tygrysem to jest jeszcze małe piwo ale co jest jak się maluje ambush???

Postów na forum masz ponad 100 więc dziwi mnie zakładanie przez Ciebie takiego tematu?! Jest bardzo, ale to bardzo dużo przydatnych informacji na tym forum. A jeżeli one Ci nie pomogą, lub nie znajdziesz odpowiedzi, to najlepiej abyś miał założony warsztat i tam, wraz z pokazywaniem zdjęć swojego modelu, rozwiązywał takie problemy.

Co się tak denerwujesz? Spokojnie, wyluzuj. No mam 100 postów na forum ale co w związku z tym? To jest dział "Jak zrobić i jak pokazać". Nie jestem mistrzem modelarstwa i chciałem się pewnej rzeczy dowiedzieć. To wszystko...

Co się tak denerwujesz? Spokojnie, wyluzuj.
Powiedz to sobie przed lustrem.
No mam 100 postów na forum ale co w związku z tym?
Poszukaj.
… Nie jestem mistrzem modelarstwa …
Nie trzeba być mistrzem, żeby poszukać.

Nie trzeba być mistrzem, żeby zadać jedno pytanie dotyczące jednego agadnienia, a nie pytania z dywagacjami.

Nie trzeba być mistrzem, żeby zilustrować pytanie zdjęciami.

To się nazywa praca własna i pokora. To wszystko.

Co się tak denerwujesz? Spokojnie, wyluzuj.
Powiedz to sobie przed lustrem.
No mam 100 postów na forum ale co w związku z tym?
Poszukaj.
… Nie jestem mistrzem modelarstwa …
Nie trzeba być mistrzem' date=' żeby poszukać.

Nie trzeba być mistrzem, żeby zadać jedno pytanie dotyczące jednego agadnienia, a nie pytania z dywagacjami.

Nie trzeba być mistrzem, żeby zilustrować pytanie zdjęciami.

To się nazywa praca własna i pokora. To wszystko.[/quote']

I kolega pisze tutaj o pokorze? Słuchaj, jestem osobą niepełnosprawną podwójnie(mam dwa schorzenia) i mam ogromne kłopoty z samym sobą z powodu moich schorzeń(nie będe pisał jakich bo to moja sprawa). I uwierz mi, mało kto ma tyle pokory co ja. Nigdy nie staram się kłocić ani nie jak to się mówi "żreć" o byle co. Piszecie abym poszukał. OK przyjmuje to do wiadomości i będe szukał i nie przeszkadzał wam. Ale naprawde nie wypominaj mi pokory przed światem bo nie znasz mnie i nie wiesz jakie mam problemy.

---

OK znalazłem. Od dzisiaj będe starał się zaprzyjażnić z opcją szukaj.

---

Myśle że temat do zamknięcia. Rezultat osiągnięty. Właśnie zakolegowałem się z opcją szukaj. A co do tego tematu, to troche podyskutowaliśmy, troche się pokłóciliśmy ale wyszło na dobre. "Co złego to nie ja"

---

OK znalazłem. Od dzisiaj będe starał się zaprzyjażnić z opcją szukaj.

---

Myśle że temat do zamknięcia. Rezultat osiągnięty. Właśnie zakolegowałem się z opcją szukaj. A co do tego tematu, to troche podyskutowaliśmy, troche się pokłóciliśmy ale wyszło na dobre. "Co złego to nie ja"

I bardzo dobrze zrobiłeś Ja polubiłem się z opcją "szukaj" bardzo szybko a jak czegoś nie znajduję, to pytam w warsztacie. I ja się nie zdenerwowałem, tylko... zirytowałem. No ale mniejsza z tym.

Życzę Ci powodzenia w robieniu modeli i czekam na jakieś efekty.