Jump to content

TS-11 Iskra 1:72 - nowy model z plastiku

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na pierwszy rzut oka duża klasa ! Inżynier Sołtyk, chyba będzie usatysfakcjonowany, i nie będzie się kręcił w grobie.

Oby jeszcze firma skalkulowała cenę na przyzwoitym poziomie, żeby można było bez konfliktu z wężem w kieszeni zrobić sobie kilka Iskierek ,-))

Iskra się ładnie prezentuje, byleby cena nie była zaporowa.

_________________________________________________________________________________________

Na warsztacie:

Spitfire Mk Vb - Tamiya + rury wydechowe - Quickboost + kalka - Techmod + lufy działek - RB Model + koła - CMK 1/72

Spitfire Mk IXc + blachy Brengun + rury wydechowe - Quickboost + kalka - Techmod + lufy Master Model 1/72

Akurat mi to nie przeszkadza podwójnie (bo nie przeszkadzają mi takie szerokie linie no i tego modelu i tak nigdy nie kupię), ale wiele osób swego czasu czepiało się straszliwie modeli HB (włącznie z ich przepięknym F-14D), bo linie szerokie.

Tutaj są badaj szersze niż w tym Tomcacie.

Dodam jeszcze, że owiewka jakaś taka mało clear jest, ale może się nie znam.

Model wygląda bardzo przyzwoicie. I ma możliwość wychylenia klap. W pozycji otwartej, ten element jest wspaniale odtworzony jak na tą skale. Dla mnie to porządny model. Nareszcie polski lotniczy model wtryskowy na światowym poziomie. jeszcze tylko dreszcz oczekiwania na cene.

Ale zaraz, nikt nie przyczepia się do tych szerokich rowów zwanych liniami podziału?

Ja ostatnio robię głównie Airfixy. To uodparnia.

Panowie jak zostalo to opisane na blogu Iskra ta sklejona jest z wstepnych, probnych wyprasek ktore befa korygowane w kierunku ujawnionych bledow i niedociagniec... Spokojnie poczekajmy na finalny, seryjny produkt...

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...