Skocz do zawartości

Zmarznięty kurczak - ATST 1:48 BANDAI


Marcin M.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Lordzie, ognisko jest konieczne. Legitymizuje mi koncepcję scenki. Czym napalone - nieważne, i tak będzie dogasało. Jednakże trochę ciepła musi dawać, ze względu na efekt, jaki chcę osiągnąć.

 

KW-2, rzecz jasna, wybieram się do kina. Choć obawiam się, czy Disney zachowa ducha poprzednich części. I Han Solo coraz starszy, a dwie części jeszcze przecież mają być.

 

Dziś psiknąłem fiksatywą pigmenty. Zostały ostatnie prace upiększające.

 

Galeria w weekend. Chyba...

 

Naprawdę będzie część 8 i 9!? Super!!!

Też się wybieram!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie, to Disney nie zapowiedział chyba oficjalnie że będą jeszcze dwie części kolejnej Trylogii (dlatego nowa część nie ma podtytułu "Episode VII"), a raczej że będę kręcić filmy z tego uniwersum tak długo jak się da.

Tak więc jest już raczej pewne, że tych części będzie znacznie, znacznie więcej.

Prawdopodobnie co roku jedna: w tym "The Force Awakens", w przyszłym "Rogue One". Zobaczymy co będzie potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich odwiedzających!

Tu macie coś na podkręcenie klimatu:

A właśnie, gdzie mój Jedi's Outcast? Se zagram. Wprawdzie grafika jak na Game Boyu, ale miło wrócić i pomachać mieczem świetlnym.

 

Tak więc jest już raczej pewne, że tych części będzie znacznie, znacznie więcej.

Prawdopodobnie co roku jedna: w tym "The Force Awakens", w przyszłym "Rogue One". Zobaczymy co będzie potem.

Coś czuję, że ilość może nie pójść w parze z jakością.

 

Ale najgorsze są te "dograne" .

Właśnie póki Lucas się zajmował sagą, miał jakąś wizję, całość była spójna. Chociaż postać młodego Anakina w finale ROTJ (odnowionego) mnie nie przekonuje. Chyba konserwatywny ja?

 

Sypnęło śniegiem, fotki z wczoraj, na świeżo. Po wyschnięciu lakieru muszę dosypać proszku. Dojdzie biały pigment z kredki po całości, plus ew. zacieki topniejącego śniegu. Co sadzicie?

PB040020_zps8cruhtqv.jpg

PB040021_zpsc5tgnkcf.jpg

PB040022_zps6lmst7vn.jpg

PB040019_zps0nf36igf.jpg

PB040018_zpsso4sdmpo.jpg

PB040016_zpswdd9vawi.jpg

PB040015_zps8cqeq1xs.jpg

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ogladalem od początku. Fajne, podoba mi się a wprowadzenie w galerii zrobiles rewelacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.