Jump to content
Skoti

Liga Mistrzów - Konkurs Typerów Sezon 2015/16

Recommended Posts

Czas na Ligę Mistrzów.

 

Zapraszam wszystkich chętnych do zabawy. Zarówno stałych bywalców konkursów jak i nowych uczystników.

 

Zasady zabawy

 

Punktacja

Faza Grupowa:

Za wskazanie zwycięzcy lub remisu - 2 pkt

Za dokładny wynik spotkania - dodatkowy 1 pkt

 

Więszkośc meczy rozpoczyna się o godzine 20:45. W związku z tym proszę o typowanie wyników do godziny 20:30 w dniu meczu. Jest to czas nieprzekraczalny, wszelkie typowania po tym czasie nie będą zaliczane.

 

Dla ułatwienie typowania i wyeliminowania błędów będę podawał rozpiskę spotkań w tym wątku, zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie http://www.uefa.com/uefachampionsleague/index.html. Chodzi o kolejność drużyn - kto gra w domu kto na wyjeździe.

 

A teraz dodatkowe punkty.

Za wskazanie koleności tabeli każdej grupy:

4 trafienia - czyli końcowy układ grupy - 4 pkt za każdą grupę.

2 trafienia - 2 pkt

1 trafienia - 1 pkt

Te typowania przyjmowane są do pierwszego gwizdka pierwszych meczy. Później nie przyjmuję żadnych zgłoszeń .

 

Czyli przy dobrym trafieniu można zgarnąć dodatkowe 40 pkt na koniec fazy grupowej

 

Dorzucam jeszcze jedno ekstra typowanie - Najlepszy Strzelec

Typujemy tylko jednego piłkarza.

Na koniec rozgrywek okaże się kto miał najlepszego nosa do snajperów.

1 miejsce - 5 pkt

2 miejsce - 4 pkt

3 miejsce - 3 pkt

4 miejsce - 2 pkt

5 miejsce - 1 pkt

 

 

Nowość:

Typujemy finalistów. Tak już teraz

 

Za prawidłowy typ extra 10 pkt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pierwsza kolejka:

 

Wtorek 15 września:

 

PSG - Malmoe

Real Madryt - Szachtar Donieck

 

PSV - Man United

Wolfsburg - CSKA

 

Galatasaray - Atletico Madryt

Benfica - FC Astana

 

Man City - Juventus

Sevilla - VfL Borussia Mönchengladbach

 

 

Środa 16 września:

 

AS Roma - FC Barcelona

Bayer 04 Leverkusen - BATE

 

Dynamo Zagrzeb - Arsenal

Olimpiakos Pireus - Bayern Monachium

 

Chelsea - Maccabi Tel Aviv

Dynamo Kijów - FC Porto

 

Valencia - Zenit

Gent - Lyon

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK. To ja pierwszy.

Wtorek 15 września:

 

PSG - Malmoe 2:1

Real Madryt - Szachtar Donieck 4:0

 

PSV - Man United 1:1

Wolfsburg - CSKA 1:2

 

Galatasaray - Atletico Madryt 2:2

Benfica - FC Astana 3:0

 

Man City - Juventus 2:1

Sevilla - VfL Borussia Mönchengladbach 2:0

 

 

Środa 16 września:

 

AS Roma - FC Barcelona 1:1

Bayer 04 Leverkusen - BATE 1:0

 

Dynamo Zagrzeb - Arsenal 1:3

Olimpiakos Pireus - Bayern Monachium 1:2

 

Chelsea - Maccabi Tel Aviv 3:1

Dynamo Kijów - FC Porto 2:0

 

Valencia - Zenit 1:1

Gent - Lyon 2:2

 

Kolejność w grupach

Grupa A

1 Real

2 PSG

3 Szachtar

4 Malmoe

 

Grupa B

1 Man Und

2 CSKA

3 PSV

4 Wolfsburg

 

Grupa C

1 Atletico

2 Benfica

3 Galatasaray

4 Astana

 

Grupa D

1 Sevilla

2 Juventus

3 M C

4 Mgladbach

 

Grupa E

1 Barcelona

2 Roma

3 Bayer

4 BATE

 

Grupa F

1 Arsenal

2 Bayern

3 Olimpiakos

4 Dinamo

 

Grupa G

1 Porto

2 Chelsea

3 M. Tel-Awiw

4 D Kijów

 

Grupa H

1 Valencia

2 Zenit

3 Ol. Lion

4 Gent

 

Finał: Barcelona - Real

Najlepszy strzelec: Ronaldo

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jedziemy.

Wtorek 15 września:

 

PSG - Malmoe 1:0

Real Madryt - Szachtar Donieck 3:1

 

PSV - Man United 1:2

Wolfsburg - CSKA 2:1

 

Galatasaray - Atletico Madryt 0:2

Benfica - FC Astana 3:0

 

Man City - Juventus 2:0

Sevilla - VfL Borussia Mönchengladbach 1:1

 

 

Środa 16 września:

 

AS Roma - FC Barcelona 2:1

Bayer 04 Leverkusen - BATE 1:0

 

Dynamo Zagrzeb - Arsenal 0:2

Olimpiakos Pireus - Bayern Monachium 0:2

 

Chelsea - Maccabi Tel Aviv 3:0

Dynamo Kijów - FC Porto 0:0

 

Valencia - Zenit 1:2

Gent - Lyon 2:1

 

Kolejność w grupach

Grupa A

1 Real

2 PSG

3 Malmoe

4 Szachtar

 

Grupa B

1 Man Und

2 Wolfsburg

3 PSV

4 CSKA

 

Grupa C

1 Atletico

2 Benfica

3 Galatasaray

4 Astana

 

Grupa D

1 Juventus

2 M.C.

3 Sevilla

4 Mgladbach

 

Grupa E

1 Barcelona

2 Roma

3 Bayer

4 BATE

 

Grupa F

1 Bayern

2 Arsenal

3 Olimpiakos

4 Dinamo

 

Grupa G

1 Chelsea

2 Porto

3 D.Kijów

4M. Tel-Awiw

 

Grupa H

1 Valencia

2 Zenit

3 Ol. Lion

4 Gent

 

Finał: Barcelona - Bayern

Najlepszy strzelec: Lewandowski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 15 września:

 

PSG - Malmoe 3:0

Real Madryt - Szachtar Donieck 3:0

 

PSV - Man United 1:2

Wolfsburg - CSKA 1:1

 

Galatasaray - Atletico Madryt 2:1

Benfica - FC Astana 1:0

 

Man City - Juventus 0:1

Sevilla - VfL Borussia Mönchengladbach 0:0

 

 

Środa 16 września:

 

AS Roma - FC Barcelona 2:2

Bayer 04 Leverkusen - BATE 2:1

 

Dynamo Zagrzeb - Arsenal 1:2

Olimpiakos Pireus - Bayern Monachium 1:3

 

Chelsea - Maccabi Tel Aviv 3:0

Dynamo Kijów - FC Porto 1:1

 

Valencia - Zenit 1:0

Gent - Lyon 2:1

 

 

Kolejność w grupach

Grupa A

1 Real

2 PSG

3 Szachtar

4 Malmoe

 

Grupa B

1 Man Und

2 PSV

3 Wolfsburg

4 CSKA

 

Grupa C

1 Benfica

2 Galatasaray

3 Atletico

4 Astana

 

Grupa D

1 Juventus

2 M.C.

3 Sevilla

4 Mgladbach

 

Grupa E

1 Barcelona

2 Roma

3 Bayer

4 BATE

 

Grupa F

1 Bayern

2 Arsenal

3 Olimpiakos

4 Dinamo

 

Grupa G

1 Chelsea

2 Porto

3 D.Kijów

4M. Tel-Awiw

 

Grupa H

1 Valencia

2 Zenit

3 Ol. Lion

4 Gent

 

Finał: Chelsea - Bayern

Najlepszy strzelec: Messi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 15 września:

 

PSG - Malmoe 4:0

Real Madryt - Szachtar Donieck 2:1

 

PSV - Man United 1:2

Wolfsburg - CSKA 3:2

 

Galatasaray - Atletico Madryt 1:1

Benfica - FC Astana 3:1

 

Man City - Juventus 2:1

Sevilla - VfL Borussia Mönchengladbach 2:1

 

 

Środa 16 września:

 

AS Roma - FC Barcelona 2:3

Bayer 04 Leverkusen - BATE 2:0

 

Dynamo Zagrzeb - Arsenal 0:3

Olimpiakos Pireus - Bayern Monachium 1:3

 

Chelsea - Maccabi Tel Aviv 1:0

Dynamo Kijów - FC Porto 1:1

 

Valencia - Zenit 2:2

Gent - Lyon 1:2

 

Kolejność w grupach

Grupa A

1 Real Madryt

2 PSG

3 Szachtar

4 Malmoe

 

Grupa B

1 Man Und

2 PSV

3 Wolfsburg

4 CSKA

 

Grupa C

1 Atletico

2 Galatasaray

3 Benfica

4 Astana

 

Grupa D

1 Juventus

2 Man City

3 Sevilla

4 Mgladbach

 

Grupa E

1 FC Barcelona

2 Roma

3 Bayer

4 BATE

 

Grupa F

1 Bayern

2 Arsenal

3 Olimpiakos

4 Dinamo

 

Grupa G

1 Chelsea

2 Porto

3 M. Tel-Awiw

4 Dynamo Kijów

 

Grupa H

1 Valencia

2 Zenit

3 Ol. Lion

4 Gent

 

Finał: FC Barcelona - Real Madryt

Najlepszy strzelec: Messi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejność w grupach:

Grupa A

1 Real Madryt

2 PSG

3 Szachtar

4 Malmoe

 

Grupa B

1 Man Und

2 PSV

3 Wolfsburg

4 CSKA

 

Grupa C

1 Atletico

2 Galatasaray

3 Benfica

4 Astana

 

Grupa D

1 Juventus

2 Man City

3 Sevilla

4 Mgladbach

 

Grupa E

1 FC Barcelona

2 Roma

3 Bayer

4 BATE

 

Grupa F

1 Bayern

2 Arsenal

3 Olimpiakos

4 Dinamo

 

Grupa G

1 Chelsea

2 Porto

3 M. Tel-Awiw

4 Dynamo Kijów

 

Grupa H

1 Valencia

2 Zenit

3 Ol. Lion

4 Gent

 

Finał: Juventus - Real

Najlepszy strzelec: Ronaldo

 

Wtorek 15 września:

 

PSG - Malmoe 4:0

Real Madryt - Szachtar Donieck 2:1

 

PSV - Man United 1:2

Wolfsburg - CSKA 2:1

 

Galatasaray - Atletico Madryt 1:1

Benfica - FC Astana 3:1

 

Man City - Juventus 1:1

Sevilla - VfL Borussia Mönchengladbach 2:1

 

 

Środa 16 września:

 

AS Roma - FC Barcelona 2:2

Bayer 04 Leverkusen - BATE 2:0

 

Dynamo Zagrzeb - Arsenal 1:2

Olimpiakos Pireus - Bayern Monachium 1:2

 

Chelsea - Maccabi Tel Aviv 1:0

Dynamo Kijów - FC Porto 1:1

 

Valencia - Zenit 2:2

Gent - Lyon 1:2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 15 września:

 

PSG - Malmoe 4:0

Real Madryt - Szachtar Donieck 2:0

 

PSV - Man United 1:0

Wolfsburg - CSKA 1:0

 

Galatasaray - Atletico Madryt 2:1

Benfica - FC Astana 5:0

 

Man City - Juventus 2:1

Sevilla - VfL Borussia Mönchengladbach 2:1

 

 

Środa 16 września:

 

AS Roma - FC Barcelona 1:2

Bayer 04 Leverkusen - BATE 4:0

 

Dynamo Zagrzeb - Arsenal 1:3

Olimpiakos Pireus - Bayern Monachium 1:4

 

Chelsea - Maccabi Tel Aviv 3:0

Dynamo Kijów - FC Porto 2:0

 

Valencia - Zenit 1:0

Gent - Lyon 1:2

 

Kolejność w grupach

Grupa A

1 Real

2 PSG

3 Szachtar

4 Malmoe

 

Grupa B

1 Man Und

2 Wolfsburg

3 PSV

4 CSKA

 

Grupa C

1 Atletico

2 Benfica

3 Galatasaray

4 Astana

 

Grupa D

1 Man C.

2 Juventus

3 Borrussia M.

4 Sevilla

 

Grupa E

1 Barca

2 Roma

3 Bayer L

4 BATE

 

Grupa F

1 Bayern

2 Arsenal

3 Olimpiakos

4 Dinamo

 

Grupa G

1 Chelsea

2 FC Porto

3 Dynamo

4 Maccabi

 

Grupa H

1 Valencia

2 Lyon

3 Zenit

4 Gent

 

Finał: Barcelona - Bayern

Najlepszy strzelec: Lewandowski ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 15 września:

 

PSG - Malmoe 2:0

Real Madryt - Szachtar Donieck 3:0

 

PSV - Man United 1:1

Wolfsburg - CSKA 1:1

 

Galatasaray - Atletico Madryt 2:1

Benfica - FC Astana 2:0

 

Man City - Juventus 2:2

Sevilla - VfL Borussia Mönchengladbach 2:1

 

 

Środa 16 września:

 

AS Roma - FC Barcelona 1:2

Bayer 04 Leverkusen - BATE 1:0

 

Dynamo Zagrzeb - Arsenal 0:1

Olimpiakos Pireus - Bayern Monachium 1:3

 

Chelsea - Maccabi Tel Aviv 2:0

Dynamo Kijów - FC Porto 1:0

 

Valencia - Zenit 1:1

Gent - Lyon 1:1

 

 

Kolejność w grupach

 

Grupa A

1 Real

2 PSG

3 Malmoe

4 Szachtar

 

Grupa B

1 Man Utd

2 CSKA

3 PSV

4 Wolfsburg

 

Grupa C

1 Atletico

2 Galatasaray

3 Benfica

4 Astana

 

Grupa D

1 Juventus

2 Man City

3 Sevilla

4 Mgladbach

 

Grupa E

1 Barcelona

2 Roma

3 Bayer

4 BATE

 

Grupa F

1 Bayern

2 Arsenal

3 Olimpiakos

4 Dinamo

 

Grupa G

1 Chelsea

2 Porto

3 M. Tel-Awiw

4 D Kijów

 

Grupa H

1 Valencia

2 Zenit

3 Ol. Lion

4 Gent

 

Finał: Barcelona - Real

Najlepszy strzelec: Ronaldo

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i wystartowaliśmy. Co prawda w okrojonym gronie ale z jednym nowym uczestnikiem.

 

Zapraszam stałych bywalców aby przyłączyli się do zabawy. Jest jeszcze czas na odrobienie zaległości punktowych. Szczególnie, że ubyło trzech naprawdę dobrze typujących zawodników.

 

Oto układ tabeli po pierwszym tygodniu:

 

1. klondike 21

2. mig 20

3. GEM 20

4. hanadam 19

5. Dawid_Story 19

6. dumapolski 18

7. Skoti 18

 

moralezz, RapToWny i Mierzu nie ociągajcie się czekamy

 

I zapraszam każdego kto chce się pobawić. Nagroda niespodzianka czeka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tym razem macie więcej czasu na przemyślenie typowania

 

Wtorek 29 września

 

FC Barcelona - Bayer Leverkusen

BATE - AS Roma

 

Bayern - Dynamo Zagrzeb

Arsenal - Olimpiakos Pireus

 

Maccabi - Dynamo Kijów

FC Porto - Chelsea

 

Olimpic Lyon - Valencia

Zenit - Gent

 

 

Środa 30 września

 

Astana - Galatasaray - ten mecz zaczyna się o godzinie 18:00, typowanie na ten mecz kończymy wcześniej

Atletico Madryt - Benfica

 

Borussia - Manchester City

Juventus - Sevilla

 

Szachtar Donieck - PSG

Malmoe - Real Madryt

 

Manchester United - Wolfsburg

CSKA - PSV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 29 września :

 

FC Barcelona - Bayer Leverkusen 2:1

BATE - AS Roma 1:3

 

Bayern - Dynamo Zagrzeb 2:0

Arsenal - Olimpiakos Pireus 2:0

 

Maccabi - Dynamo Kijów 1:1

FC Porto - Chelsea 1:2

 

Olimpic Lyon - Valencia 1:2

Zenit - Gent 2:1

 

 

Środa 30 września:

 

Astana - Galatasaray 0:2

Atletico Madryt - Benfica 1:1

 

Borussia - Manchester City 1:2

Juventus - Sevilla 2:1

 

Szachtar Donieck - PSG 1:3

Malmoe - Real Madry t0:4

 

Manchester United - Wolfsburg 2:1

CSKA - PSV 1:0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 29 września

 

FC Barcelona - Bayer Leverkusen 2:1

BATE - AS Roma 1:3

 

Bayern - Dynamo Zagrzeb 2:0

Arsenal - Olimpiakos Pireus 1:1

 

Maccabi - Dynamo Kijów 0:2

FC Porto - Chelsea 1:2

 

Olimpic Lyon - Valencia 1:1

Zenit - Gent 2:0

 

 

Środa 30 września

 

Astana - Galatasaray 0:1

Atletico Madryt - Benfica 1:0

 

Borussia - Manchester City 1:2

Juventus - Sevilla 2:1

 

Szachtar Donieck - PSG 0:3

Malmoe - Real Madryt 0:4

 

Manchester United - Wolfsburg 2:0

CSKA - PSV 1:2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 29 września

 

FC Barcelona - Bayer Leverkusen 1:1

BATE - AS Roma 2:2

 

Bayern - Dynamo Zagrzeb 4:0

Arsenal - Olimpiakos Pireus 3:2

 

Maccabi - Dynamo Kijów 1:1

FC Porto - Chelsea 3:0

 

Olimpic Lyon - Valencia 2:1

Zenit - Gent 2:1

 

 

Środa 30 września

 

Astana - Galatasaray 2:1

Atletico Madryt - Benfica 1:1

 

Borussia - Manchester City 3:1

Juventus - Sevilla 2:0

 

Szachtar Donieck - PSG 2:0

Malmoe - Real Madryt 1:3

 

Manchester United - Wolfsburg 2:0

CSKA - PSV 3:1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 29 września

 

FC Barcelona - Bayer Leverkusen 3:1

BATE - AS Roma 1:3

 

Bayern - Dynamo Zagrzeb 3:0

Arsenal - Olimpiakos Pireus 2:0

 

Maccabi - Dynamo Kijów 2:1

FC Porto - Chelsea 2:3

 

Olimpic Lyon - Valencia 0:1

Zenit - Gent 2:0

 

 

Środa 30 września

 

Astana - Galatasaray 1:2

Atletico Madryt - Benfica 2:1

 

Borussia - Manchester City 1:1

Juventus - Sevilla 2:0

 

Szachtar Donieck - PSG 2:1

Malmoe - Real Madryt 1:3

 

Manchester United - Wolfsburg 1:0

CSKA - PSV 2:1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 29 września

 

FC Barcelona - Bayer Leverkusen 2:1

BATE - AS Roma 1:3

 

Bayern - Dynamo Zagrzeb 4:1

Arsenal - Olimpiakos Pireus 1:1

 

Maccabi - Dynamo Kijów 1:2

FC Porto - Chelsea 3:2

 

Olimpic Lyon - Valencia 1:2

Zenit - Gent 2:0

 

 

Środa 30 września

 

Astana - Galatasaray 1:3

Atletico Madryt - Benfica 2:1

 

Borussia - Manchester City 2:2

Juventus - Sevilla 1:0

 

Szachtar Donieck - PSG 2:2

Malmoe - Real Madryt 1:5

 

Manchester United - Wolfsburg 2:1

CSKA - PSV 1:3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 29 września

 

FC Barcelona - Bayer Leverkusen 2:0

BATE - AS Roma 0:3

 

Bayern - Dynamo Zagrzeb 4:1

Arsenal - Olimpiakos Pireus 2:0

 

Maccabi - Dynamo Kijów 1:1

FC Porto - Chelsea 0:1

 

Olimpic Lyon - Valencia 0:0

Zenit - Gent 2:0

 

 

Środa 30 września

 

Astana - Galatasaray 0:3

Atletico Madryt - Benfica 1:0

 

Borussia - Manchester City 2:1

Juventus - Sevilla 2:1

 

Szachtar Donieck - PSG 1:1

Malmoe - Real Madryt 0:2

 

Manchester United - Wolfsburg 2:0

CSKA - PSV 1:0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Środa 30 września

 

Astana - Galatasaray - 0:2

Atletico Madryt - Benfica 2:0

 

Borussia - Manchester City 3:1

Juventus - Sevilla 2:1

 

Szachtar Donieck - PSG 1:1

Malmoe - Real Madryt 0:5

 

Manchester United - Wolfsburg 2:1

CSKA - PSV 2:2

Share this post


Link to post
Share on other sites

potężne przetasowanie po ostatnich meczach:

 

1. mig 42

2. Skoti 40

3. klondike 39

4. dumapolski 38

5. GEM 36

6. hanadam 34

7. Dawid_Story 26

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszyscy się już nacieszyli z awansu? No to gramy dalej w Ligę Mistrzów

 

 

Wtorek 20 października:

 

BATE - Barcelona

Bayer Leverkusen - AS Roma

 

Arsenal - Bayern

Dynamo Zagrzeb - Olimpiakos Pireus

 

FC Porto - Makkabi TelAviv

Dynamo Kijów - Chelsea

 

Zenit St.Petersburg - Olimpik Lion

Valencia - Gent

 

 

Środa 21 października

 

Malmo FF - Szachtar Donieck

PSG Real Madryt

 

CSKA Moskwa - Manchester United

Wolfsburg - PSV

 

Atletico Madryt - Astana

Galatasaray Stambuł - Benfika

 

Juventus - Borrusia

Machester City - Sevilla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 20 października:

 

BATE - Barcelona 0:2

Bayer Leverkusen - AS Roma 1:1

 

Arsenal - Bayern 1:2

Dynamo Zagrzeb - Olimpiakos Pireus 1:1

 

FC Porto - Makkabi TelAviv 2:0

Dynamo Kijów - Chelsea 1:0

 

Zenit St.Petersburg - Olimpik Lion 2:1

Valencia - Gent 2:0

 

 

Środa 21 października:

 

Malmo FF - Szachtar Donieck 0:1

PSG - Real Madryt 1:2

 

CSKA Moskwa - Manchester United 1:0

Wolfsburg - PSV 2:1

 

Atletico Madryt - Astana 2:1

Galatasaray Stambuł - Benfika 1:1

 

Juventus - Borrusia 2:0

Machester City - Sevilla 2:1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 20 października:

 

BATE - Barcelona 0:4

Bayer Leverkusen - AS Roma 1:0

 

Arsenal - Bayern 1:1

Dynamo Zagrzeb - Olimpiakos Pireus 0:1

 

FC Porto - Makkabi TelAviv 4:0

Dynamo Kijów - Chelsea 1:2

 

Zenit St.Petersburg - Olimpique Lyon 2:0

Valencia - Gent 4:0

 

 

Środa 21 października:

 

Malmo FF - Szachtar Donieck 0:1

PSG - Real Madryt 2:2

 

CSKA Moskwa - Manchester United 1:1

Wolfsburg - PSV 2:0

 

Atletico Madryt - Astana 2:0

Galatasaray Stambuł - Benfika 0:1

 

Juventus - Borrusia 2:2

Machester City - Sevilla 1:0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 20 października:

 

BATE - Barcelona 1:3

Bayer Leverkusen - AS Roma 1:2

 

Arsenal - Bayern 1:2

Dynamo Zagrzeb - Olimpiakos Pireus 0:1

 

FC Porto - Makkabi TelAviv 2:0

Dynamo Kijów - Chelsea 1:0

 

Zenit St.Petersburg - Olimpique Lyon 2:1

Valencia - Gent 2:0

 

 

Środa 21 października:

 

Malmo FF - Szachtar Donieck 0:2

PSG - Real Madryt 2:1

 

CSKA Moskwa - Manchester United 1:1

Wolfsburg - PSV 2:1

 

Atletico Madryt - Astana 2:1

Galatasaray Stambuł - Benfika 1:0

 

Juventus - Borrusia 2:2

Machester City - Sevilla 3:2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 20 października:

 

BATE - Barcelona 1:1

Bayer Leverkusen - AS Roma 2:1

 

Arsenal - Bayern 2:2

Dynamo Zagrzeb - Olimpiakos Pireus 2:1

 

FC Porto - Makkabi Tel Awiw 2:0

Dynamo Kijów - Chelsea 2:2

 

Zenit St.Petersburg - Olimpik Lion 2:0

Valencia - Gent 1:0

 

 

Środa 21 października

 

Malmo FF - Szachtar Donieck 2:1

PSG- Real Madryt 1:1

 

CSKA Moskwa - Manchester United 2:1

Wolfsburg - PSV 3:1

 

Atletico Madryt - Astana 3:0

Galatasaray Stambuł - Benfika 1:2

 

Juventus - Borrusia 2:0

Machester City - Sevilla 2:2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 20 października:

 

BATE - Barcelona 1:2

Bayer Leverkusen - AS Roma 1:1

 

Arsenal - Bayern 1:3

Dynamo Zagrzeb - Olimpiakos Pireus 0:2

 

FC Porto - Makkabi Tel Awiw 3:1

Dynamo Kijów - Chelsea 1:2

 

Zenit St.Petersburg - Olimpic Lion 1:0

Valencia - Gent 3:0

 

 

Środa 21 października

 

Malmo FF - Szachtar Donieck 2:1

PSG- Real Madryt 1:3

 

CSKA Moskwa - Manchester United 0:0

Wolfsburg - PSV 3:1

 

Atletico Madryt - Astana 4:0

Galatasaray Stambuł - Benfika 1:0

 

Juventus - Borusia 1:1

Machester City - Sevilla 2:3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.