Jump to content
Skoti

Liga Mistrzów - Konkurs Typerów Sezon 2015/16

Recommended Posts

Wtorek 20 października:

 

BATE - Barcelona 0:3

Bayer Leverkusen - AS Roma 2:2

 

Arsenal - Bayern 1:2

Dynamo Zagrzeb - Olimpiakos Pireus 2:1

 

FC Porto - Makkabi TelAviv 1:0

Dynamo Kijów - Chelsea 1:3

 

Zenit St.Petersburg - Olimpik Lion 0:2

Valencia - Gent 2:0

 

 

Środa 21 października

 

Malmo FF - Szachtar Donieck 1:1

PSG - Real Madryt 2:3

 

CSKA Moskwa - Manchester United 0:2

Wolfsburg - PSV 1:0

 

Atletico Madryt - Astana 2:1

Galatasaray Stambuł - Benfika 2:1

 

Juventus - Borrusia 2:0

Machester City - Sevilla 2:0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie nie dam rady prowadzić konkursu, zbyt zajęty jestem. Jeśli ktoś chce przejąć nie ma sprawy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli nikt inny się nie zgłosi, to mogę przejąć. Wprawdzie nie mam za wiele wolnego czasu (jak się okazuje za mało na udział w zimowym konkursie :( ), ale czas na wstawienie tabelki się znajdzie.

 

Ta kolejka będzie "przejściowa", więc może być lekkie zamieszanie, ale wrzucajcie normalnie swoje typy, a ja się postaram możliwie szybko ogarnąć w tej roli.

 

 

Wtorek 3 listopada:

 

Astana - Atl. Madryt (mecz zaczyna się o 16:00)

Benfica - Galatasaray

 

Borusia M - Juventus

Sevilla - Man City

 

Szachtar Donieck - Malmo

Real Madryt - PSG

 

Man Utd - CSKA

PSV - Wolfsburg

 

 

 

Środa 4 listopada:

 

Barcelona - BATE

Roma - Bayer

 

Bayern - Arsenal

Olympiacos - Dinamo Z.

 

Maccabi Tel-Aviv - Porto

Chelsea - Dynamo Kijów

 

Ol. Lyon - Zenit

Gent - Valencia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 3 listopada:

 

Astana - Atl. Madryt 1:2

Benfica - Galatasaray 1:1

 

Borusia M - Juventus 0:1

Sevilla - Man City 1:2

 

Szachtar Donieck - Malmo 1:0

Real Madryt - PSG 1:2

 

Man Utd - CSKA 1:0

PSV - Wolfsburg 2:0

 

 

 

Środa 4 listopada:

 

Barcelona - BATE 3:1

Roma - Bayer 2:1

 

Bayern - Arsenal 2:3

Olympiacos - Dinamo Z. 1:0

 

Maccabi Tel-Aviv - Porto 1:3

Chelsea - Dynamo Kijów 1:1

 

Ol. Lyon - Zenit 1:2

Gent - Valencia 0:2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 3 listopada:

 

Astana - Atl. Madryt (mecz zaczyna się o 16:00) 0:2

Benfica - Galatasaray 2:1

 

Borusia M - Juventus 1:1

Sevilla - Man City 2;1

 

Szachtar Donieck - Malmo 1:0

Real Madryt - PSG 2:1

 

Man Utd - CSKA 2:1

PSV - Wolfsburg 0:1

 

 

 

Środa 4 listopada:

 

Barcelona - BATE 3:0

Roma - Bayer 1:1

 

Bayern - Arsenal 2:0

Olympiacos - Dinamo Z. 2:1

 

Maccabi Tel-Aviv - Porto 1:2

Chelsea - Dynamo Kijów 3:1

 

Ol. Lyon - Zenit 3:2

Gent - Valencia 1:3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 3 listopada:

 

Astana - Atl. Madryt 1:2

Benfica - Galatasaray 1:1

 

Borusia M - Juventus 0:1

Sevilla - Man City 1:1

 

Szachtar Donieck - Malmo 1:0

Real Madryt - PSG 2:1

 

Man Utd - CSKA 1:0

PSV - Wolfsburg 1:1

 

 

 

Środa 4 listopada:

 

Barcelona - BATE 3:1

Roma - Bayer 2:1

 

Bayern - Arsenal 2:1

Olympiacos - Dinamo Z. 1:0

 

Maccabi Tel-Aviv - Porto 1:2

Chelsea - Dynamo Kijów 1:1

 

Ol. Lyon - Zenit 2:1

Gent - Valencia 0:2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 3 listopada:

 

Astana - Atl. Madryt 1:2

Benfica - Galatasaray 2:1

 

Borusia M - Juventus 1:1

Sevilla - Man City 3:1

 

Szachtar Donieck - Malmo 2:0

Real Madryt - PSG 2:1

 

Man Utd - CSKA 1:0

PSV - Wolfsburg 2:0

 

 

 

Środa 4 listopada:

 

Barcelona - BATE 3:0

Roma - Bayer 2:2

 

Bayern - Arsenal 4:0

Olympiacos - Dinamo Z. 3:1

 

Maccabi Tel-Aviv - Porto 1:2

Chelsea - Dynamo Kijów 1:0

 

Ol. Lyon - Zenit 2:2

Gent - Valencia 1:2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 3 listopada:

 

Astana - Atl. Madryt (zaspałem :P )

Benfica - Galatasaray 1:0

 

Borusia M - Juventus 1:1

Sevilla - Man City 1:2

 

Szachtar Donieck - Malmo 3:0

Real Madryt - PSG 1:0

 

Man Utd - CSKA 2:0

PSV - Wolfsburg 0:1

 

 

 

Środa 4 listopada:

 

Barcelona - BATE 4:0

Roma - Bayer 1:1

 

Bayern - Arsenal 2:0

Olympiacos - Dinamo Z. 0:0

 

Maccabi Tel-Aviv - Porto 1:1

Chelsea - Dynamo Kijów 1:0

 

Ol. Lyon - Zenit 2:1

Gent - Valencia 0:1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mig - dzięki za czujność, postanowiłem po wczorajszej kolejce dać tabelkę zbiorczą.

 

Aktualna tabelka po trzeciej i czwartej kolejce:

1. klondike 87

2. dumapolski 84

3. GEM 80

4. hanadam 79

5. mig 78

6. Skoti 56

7. Dawid_Story 26

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piąta kolejka fazy grupowej:

 

Wtorek 24 listopada:

 

BATE - Bayer (mecz zaczyna się o 18)

Zenit - Valencia (mecz zaczyna się o 18)

Barcelona - Roma

Ol. Lyon - Gent

Arsenal - Dinamo Z.

Bayern - Olympiacos

Porto - Dynamo Kijów

Maccabi Tel-Aviv - Chelsea

 

Środa 25 listopada:

 

Astana - Benfica (mecz zaczyna się o 16)

CSKA - Wolfsburg (mecz zaczyna się o 18)

Man. Utd - PSV

Atl. Madryt - Galatasaray

Malmo - PSG

Scachtar Donieck - Real Madryt

Juventus - Man. City

Borussia M. - Sevilla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 24 listopada:

 

BATE - Bayer 1:2

Zenit - Valencia 2:1

Barcelona - Roma 1:1

Ol. Lyon - Gent 2:1

Arsenal - Dinamo Z. 2:1

Bayern - Olympiacos 4:1

Porto - Dynamo Kijów1:0

Maccabi Tel-Aviv - Chelsea 1:2

 

Środa 25 listopada:

 

Astana - Benfica 1:1

CSKA - Wolfsburg 2:1

Man. Utd - PSV 1:0

Atl. Madryt - Galatasaray 1:0

Malmo - PSG 0:3

Szachtar Donieck - Real Madryt 0:2

Juventus - Man. City 2:1

Borussia M. - Sevilla 1:1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 24 listopada:

 

BATE - Bayer 2:1

Zenit - Valencia 2:2

Barcelona - Roma 3:1

Ol. Lyon - Gent 3:1

Arsenal - Dinamo Z. 2:0

Bayern - Olympiacos 4:1

Porto - Dynamo Kijów2:0

Maccabi Tel-Aviv - Chelsea 1:2

 

Środa 25 listopada:

 

Astana - Benfica 2:1

CSKA - Wolfsburg 1:1

Man. Utd - PSV 2:1

Atl. Madryt - Galatasaray 2:0

Malmo - PSG 1:2

Szachtar Donieck - Real Madryt 2:2

Juventus - Man. City 2:0

Borussia M. - Sevilla 2:1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 24 listopada:

 

BATE - Bayer 1:2

Zenit - Valencia 2:1

Barcelona - Roma 3:1

Ol. Lyon - Gent 2:0

Arsenal - Dinamo Z. 2:1

Bayern - Olympiacos 4:1

Porto - Dynamo Kijów 2:0

Maccabi Tel-Aviv - Chelsea 0:1

 

Środa 25 listopada:

 

Astana - Benfica 0:1

CSKA - Wolfsburg 2:1

Man. Utd - PSV 2:1

Atl. Madryt - Galatasaray 2:0

Malmo - PSG 1:2

Szachtar Donieck - Real Madryt 1:2

Juventus - Man. City 1:0

Borussia M. - Sevilla 1:2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 24 listopada:

 

BATE - Bayer 2:1

Zenit - Valencia 3:2

Barcelona - Roma 3:1

Ol. Lyon - Gent 1:0

Arsenal - Dinamo Z. 2:0

Bayern - Olympiacos 3:1

Porto - Dynamo Kijów 2:1

Maccabi Tel-Aviv - Chelsea 0:2

 

Środa 25 listopada:

 

Astana - Benfica 2:2

CSKA - Wolfsburg 2:1

Man. Utd - PSV 2:2

Atl. Madryt - Galatasaray 2:0

Malmo - PSG 0:2

Scachtar Donieck - Real Madryt 1:2

Juventus - Man. City 2:0

Borussia M. - Sevilla 1:1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek 24 listopada:

 

BATE - Bayer 0:2

Zenit - Valencia 1:0

Barcelona - Roma 2:0

Ol. Lyon - Gent 2:0

Arsenal - Dinamo Z. 3:0

Bayern - Olympiacos 2:0

Porto - Dynamo Kijów 1:1

Maccabi Tel-Aviv - Chelsea 0:1

 

Środa 25 listopada:

 

Astana - Benfica 0:0

CSKA - Wolfsburg 0:1

Man. Utd - PSV 1:0

Atl. Madryt - Galatasaray 1:0

Malmo - PSG 0:2

Scachtar Donieck - Real Madryt 1:1

Juventus - Man. City 1:0

Borussia M. - Sevilla 1:0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Straszliwy ścisk zapanował po ostatnich meczach:

 

1. klondike 104

dumapolski 104

GEM 104

4. hanadam 103

5. mig 96

6. Skoti 56

7. Dawid_Story 26

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnia kolejka fazy grupowej:

 

Wtorek, 8 grudnia:

 

PSG - Szachtar Donieck

Real Madryt - Malmö

Wolfsburg - Man. Utd

PSV - CSKA

Galatasaray - Astana

Benfica - Atl. Madryt

Man. City - Borussia M.

Sevilla - Juventus

 

 

Środa, 9 grudnia:

 

Bayer - Barcelona

Roma - BATE

Dinamo Z. - Bayern

Olympiacos - Arsenal

Dynamo Kijów - Maccabi Tel-Aviv

Chelsea - Porto

Valencia - Ol. Lyon

Gent - Zenit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek, 8 grudnia:

 

PSG - Szachtar Donieck 3:0

Real Madryt - Malmö 2:0

Wolfsburg - Man. Utd 1:1

PSV - CSKA 1:0

Galatasaray - Astana 1:0

Benfica - Atl. Madryt 2:1

Man. City - Borussia M. 1:1

Sevilla - Juventus 1:2

 

 

Środa, 9 grudnia:

 

Bayer - Barcelona 1:2

Roma - BATE 2:0

Dinamo Z. - Bayern 1:3

Olympiacos - Arsenal 2:1

Dynamo Kijów - Maccabi Tel-Aviv 2:1

Chelsea - Porto 2:1

Valencia - Ol. Lyon 1:1

Gent - Zenit 1:2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek, 8 grudnia:

 

PSG - Szachtar Donieck 3:0

Real Madryt - Malmö 3:0

Wolfsburg - Man. Utd 1:0

PSV - CSKA 2:1

Galatasaray - Astana 3:0

Benfica - Atl. Madryt 2:2

Man. City - Borussia M. 2:0

Sevilla - Juventus 1:1

 

 

Środa, 9 grudnia:

 

Bayer - Barcelona 2:3

Roma - BATE 2:1

Dinamo Z. - Bayern 1:3

Olympiacos - Arsenal 2:1

Dynamo Kijów - Maccabi Tel-Aviv 3:0

Chelsea - Porto 2:2

Valencia - Ol. Lyon 2:0

Gent - Zenit 1:3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek, 8 grudnia:

 

PSG - Szachtar Donieck 1:1

Real Madryt - Malmö 3:0

Wolfsburg - Man. Utd 2:2

PSV - CSKA 2:1

Galatasaray - Astana 2:0

Benfica - Atl. Madryt 1:2

Man. City - Borussia M. 2:1

Sevilla - Juventus 1:2

 

 

Środa, 9 grudnia:

 

Bayer - Barcelona 2:3

Roma - BATE 3:1

Dinamo Z. - Bayern 0:4

Olympiacos - Arsenal 2:1

Dynamo Kijów - Maccabi Tel-Aviv 2:1

Chelsea - Porto 2:0

Valencia - Ol. Lyon 1:1

Gent - Zenit 3:2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek, 8 grudnia:

 

PSG - Szachtar Donieck 2:1

Real Madryt - Malmö 3:0

Wolfsburg - Man. Utd 1:1

PSV - CSKA 1:0

Galatasaray - Astana 2:1

Benfica - Atl. Madryt 1:2

Man. City - Borussia M. 2:1

Sevilla - Juventus 0:1

 

 

Środa, 9 grudnia:

 

Bayer - Barcelona 1:4

Roma - BATE 3:1

Dinamo Z. - Bayern 0:5

Olympiacos - Arsenal 1:2

Dynamo Kijów - Maccabi Tel-Aviv 2:1

Chelsea - Porto 1:1

Valencia - Ol. Lyon 1:0

Gent - Zenit 1:2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtorek, 8 grudnia:

 

PSG - Szachtar Donieck 1:0

Real Madryt - Malmö 5:0

Wolfsburg - Man. Utd 2:1

PSV - CSKA 1:1

Galatasaray - Astana 3:0

Benfica - Atl. Madryt 1:1

Man. City - Borussia M. 2:0

Sevilla - Juventus 0:0

 

 

Środa, 9 grudnia:

 

Bayer - Barcelona 1:3

Roma - BATE 3:0

Dinamo Z. - Bayern 0:2

Olympiacos - Arsenal 1:1

Dynamo Kijów - Maccabi Tel-Aviv 2:0

Chelsea - Porto 2:0

Valencia - Ol. Lyon 1:0

Gent - Zenit 0:1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faza grupowa przeszła już do historii. Największą niespodziankę sprawiły Valencia i Juventus - każdy z nas solidarnie otrzymał 0 punktów. Typowanie grup wyszło u wszystkich podobnie. Wszyscy poprawnie przewidzieli grupy A i E, a także (poza jedną osobą) F. Za to nikt nie przewidział grupy H - wszyscy po 0 punktów. W czubie wciąż jest dość ciasno, ale klondike wyszedł na samodzielne prowadzenie.

 

1. klondike 144

2. dumapolski 140

hanadam 140

4. GEM 135

5. mig 127

6. Skoti 75

7. Dawid_Story 43

 

Teraz razem z piłkarzami udajemy się na odpoczynek i wracamy do rywalizacji w lutym

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.