Skocz do zawartości

WIATRAKI I INNE TEGO TYPU USTROJSTWA


Mitrandir

Rekomendowane odpowiedzi

Podpisuje się. Ten śmigłowiec zawsze mi się podobał, kilka razy widziałem w locie. Model przepiękny, fajne malowanie, brakuje tylko... Księcia Herrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek1983- A widzisz, wiedziałem że któryś latał ale nie ogarnalem który.

Grzegorz, teraz wiem skąd toTwoje zamiłowanie, niespelnionione marzenia. Ja też miałem marzenie służyć w czołgach ale za duży uroslem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek1983- A widzisz, wiedziałem że któryś latał ale nie ogarnalem który.

Grzegorz, teraz wiem skąd toTwoje zamiłowanie, niespelnionione marzenia. Ja też miałem marzenie służyć w czołgach ale za duży uroslem

 

 

...To dlatego szyjesz miniaturowe wdzianka ???

Swoją drogą są zarąbiste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca sam szyje, ale igły i nitki uzywam czesto. A upodobania zwyczajnie mi się z czasem zmieniły. Choć nie kryje że zawsze kiedy widzę coś z grubsza blachą na kołach lub gąsienicach, zawsze serce przyspiesza rytm. Rok temu to nawet byla okazją pojeździc na rozpoznanie po lesie, ale to już historia z zupełnie innej bajki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie Cie rozumiem...

 

Miałem kilka okazji sobie pojeździć z Flachą w muzeum na Sadybie fajna sprawa.

Ale jak na targach w Kielcach w tym roku, mogliśmy sobie pomacać

Apache'a na żywo i kilka innych ,a na deser obejrzeć start Tigera ...

(haniebnie wytarganego z ekspozycji za tylne kółko, przez niegodny polski wózek widłowy)

 

...To nawet Flachenty dostał wypieków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te krótkie chwile obcowania z mrocznymi przedmiotami pożądania... Wyobraź sobie moje samopoczucie w czasie pierwszej wizyty w Bovington Camp (na marginesie, wlaśnie wtedy widziałem pierwszy raz Sea Kinga w locie i to w takim samym malowaniu jak Twój). Przepraszam że Ci bazgrolę w Twoim wątku który jest, bądź co bądź, o Tobie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

W sumie jak teraz nie mogę kleić to przeglądam... i zauważyłem, że jeszcze kilku swoich tematów

nie zamieściłem w portfolio

 

Nawiązując do sugestii Sławkab przygotuje warsztato-galerię do Seakinga HAR.3A

 

ale to niebawem, dziś małe uzupełnienie w portfolio.

Zapomniałem o rozpoczętym warsztacie...

 

MH-65C DOLPHIN U.S.C.G.

 

20150504_210210.jpg

 

WARSZTAT

 

Miłego oglądania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarąbiste wiatraki, szczególnie Cormorant. Ja zacząłem robić tego

 

File0056_710x500.jpg

 

nawet mam kalkomanie + nowy ogon z APU od BB. Niestety, leży sobie, bo go mocno sponiewierałem. Chyba czas odkopać trupa i go reanimować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 7 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.