Jump to content

Koparko spycharka Białoruś 1/35

Recommended Posts

bożo wpożo a ja się ostatnio zastanawiałem gdzie Cię wywiało....

a tutaj widzę że czasowa (po super Catepillarze) fascynacja tematyką proletariacką

To takiej fury aż się prosi jakiegoś Mietka w beretce dostawić... obowiązkowo w kufajce i z petem

PS: warsztat cacuszko

• Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a tutaj widzę że czasowa (po super Catepillarze) fascynacja tematyką proletariacką

Może być nawet długoczasowa ....

e1_zpsjspgm6qa.jpg

d1_zps61vfmp5r.jpg

Nie mogę zakumać jak Ty potem ten silnik tam pomalujesz.

Zdejmę maskę palcami , odłożę na bok i wymaluję

Faktycznie moja wina ale zaślepiły mnie węże hydrauliki

chodziło mi o modele z tych dwóch ostatnich fotek koparka i spychacz

o koparkospycharce czytałem gdzie kupić i znam podaną stronę

te dwa są innego producenta dlatego zdałem pytanie autorowi postu

pozdrawiam

ARNI44

Red iron był kupiony u redironòw

http://www.redironmodels.com/models.html

Jest parę ciekawych pokark w ofercie

Lordzie, dorzuciłbym jeszcze jedną skalę - szkoda że nie 1/32 i piszemy zawsze *szkoda że * , a nie *żałuję*

Każdy szanujący się współmodelarz w wątkach o iskrach , irydach, bryzach, orlikach , pe-11 i innych krULowcach polskich niebios i lotniczych dziedzictwach kulturowych naszego narodu w zależności od danej skali w danym momencie pisze , że szkoda że nie i tutaj podaje się skalę której szkoda , że to właśnie nie ta . I ona ta skala jest zawsze nie taka jak trzeba i wtedy szkoda .

Heloł ewrybadym . Dłubię dalej w łyżce :

4_zpscuh9tokg.jpg

3_zpsjzlsdity.jpg

2_zpstoytfwhd.jpg

1_zpsr69n9m1o.jpg

Się jednemu tłoczysku siłownika klapło widzę teraz na fotkach od wrzątku , kiedy prostowałem wysięgnik , trzeba będzie poprawić Co się dało z drucików to polutowałem .

Ponieważ, jak widzę, z wielkim pietyzmem dbasz o szczegóły, to zwróć uwagę na to, że żadne przewody hydrauliczne (zarówno sztywne jak i przede wszystkim węże) nie mogą być za blisko siebie, ani stykać się ze sobą. W miejscach ryzykownych należy złapać je obejmkami. Na górnym zdjęciu chodzi mi o krzyżujące się przewody siłownika ramienia łyżki. Na innych zdjęciach o węże na górze (od siłownika łyżki). Być może, to tylko na zdjęciach tak wygląda (brak 3D).

Ale model wygląda fantastycznie.

W zestawie był taki cienki gumowy wężyk . Taki sam wężyk miałem też kiedyś w dwóch innych modelach , wiec na pewno gdzieś są takie wężki dostępne w handlu i nie ukrywam , że chętnie bym sobie kupił .

Poszukaj w dodatkach do modeli cywilnych w takich sklepach jak HobbyEasy.com czy Hiroboy ewentualnie car-model-kit.com. Takie wężyki stosuje się do imitacji linek i przewodów w samochodach i motocyklach - są w różnych wielkościach.

Pozdrawiam

Messer