Jump to content

Mój artyzm... czyli moje bazgroły.

Recommended Posts

• Replies 623
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super Messer. Często podziwiam na Discavery wyczyny magików od aero na samochodach. Myślę, że bez trudu byś popełnił takie jeżdżące dzieło.

Dumo czy taka fotka jak dałem wyżej wystarczy do VT czy dać coś lepszego???

Naprawdę super Ci to wychodzi jak się zdjęcia ładowały to myślałem, że będą kolejne stworki potworki na kartce w kratkę i mi szczena opadła jak zobaczyłem Twoje obrazy bo tak je trzeba nazwać!

Czytałeś jakieś poradniki itp czy sobie kiedyś pomyślałeś 'A kurde pomaluje se aero'?

Longer08 zawsze chciałem coś pomalować aero... nigdy nie czytałem żadnego poradnika, uczę się na błędach...

MarcinL jeden motocykl już pomalowałem, ale fotki przepadły wraz z rozwalonym dyskiem...

To może wrzucę jeszcze jedną prace, której fotek nie dało się zrobić przy sztucznym świetle, była to jedna z pierwszych moich prac...

nmo4.jpg

nmo5.jpg

Wszystko malowane aero, róża od szablonu ( kontur) a płomienie od krzywików i z ręki...

Będzie w ramce dlatego nie przejmujcie się tymi paskami po bokach, bo tego nie będzie widać...

Mam pytanie czy takie fotki dobre pasują ??

To ten Twój PowerShot A590IS tak rozmazuje

Robiłeś fotki na automatyce czy na szumnie reklamowanym "manualu"

A jak stabilizacja obrazu? Daje ona coś?

Pytam, bo sam jestem w trakcie wyboru podobnego pstrykadła i nie wiem czy kupować, czy zbierać kasę na jakąś lepszą małpę.

Pozdrawiam.

Ja mam dość wygórowany styl rysowania.

PVF "Seth"

p1150242cn9.jpg

w800.png

SF "Manticore"

p1150243po0.jpg

w800.png

Czasem zdecydowanie lepiej wychodzą mi postaci. Spaz i Devan:

p1150244it3.jpg

w800.png

Proszę o komenty. Byle nie pozytywne

Edited by Guest

To ten Twój PowerShot A590IS tak rozmazuje

Robiłeś fotki na automatyce czy na szumnie reklamowanym "manualu"

A jak stabilizacja obrazu? Daje ona coś?

Pytam, bo sam jestem w trakcie wyboru podobnego pstrykadła i nie wiem czy kupować, czy zbierać kasę na jakąś lepszą małpę.

Więc polecam ci ten aparat narazie mam go 1 dzień trochę zdjęcia nieumie nim robić ale narazie się nieprzyzwyczaiłem

narazie mam go 1 dzień trochę zdjęcia nieumie nim robić ale narazie się nieprzyzwyczaiłem

Hmm, w takim razie zredaguję posta inaczej.

Aparat prezentowałes w temacie " zakupowym" jakiś czas temu.

Sądziłem, że możesz już co nieco o nim napisać

Po jednym dniu zabawy, rzeczywiście trudno o jakieś konkretne wnioski

W kazdym razie, dzięki za odzew

Koniec OT

Pozdr.

Edited by Guest
narazie mam go 1 dzień trochę zdjęcia nieumie nim robić ale narazie się nieprzyzwyczaiłem

To zmienia postać rzeczy

Zobaczymy. W Mixie Elektonixie usłyszałem dziś takie peany na temat tego kompakta, że mnie , całkowitemu lamerowi fotograficznemu, zrobiło się śmieszno nieco

Troche niezrozumiałem tego postu wytłumacz

Pokaże wam moją pierwszą poważną pracę...Motocykl WSK mojego kolegi, wszystko malowane aerkiem, są pewne niedociągnięcia....ale jeździ i koledze się podoba

Fotki mam bo kumpel znalazł je na swoim dysku...

MVC00990.jpg

MVC00991.jpg

MVC00992.jpg

MVC00993.jpg

MVC00994.jpg

MVC00995.jpg

Proste ale eleganckie - od czegoś trzeba zaczynać Mógłbyś powiedzieć jakimi farbami malowałeś i jak z ich trwałością?

reggy zdziwisz sie ale wszystkie grafiki były malowane Vallejo....

I to zabezpieczałem lakierem bezbarwnym APP w sprayu... trzyma sie do dziś a motocykl był malowany w zeszłym roku ( no teraz już 2 lata temu )

Serio? O kurde, to mam całkiem pokażną paletę farb do malowania i kolegę w pokoju, który od dwóch lat mówi żebym mu "walnął takie wypasione płomienie na baku Jawy. . Dzięki za info!

MarcinL motocykl był malowany rok ( już teraz dwa lata) temu i wtedy moje umiejętności były jeszcze mniejsze niż są teraz

Koledze się podobało/ba i to jest najważniejsze

Pozdrawiam

Messer