Skocz do zawartości

[projekt grupowy] Tigermeet, czyli latające kociaki...


Praetorian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Super Moderator

Witam.

Model już jest gotowy.

Dzisiaj pomalowałem go matowym lakierem bezbarwnym, dokleiłem kilka części, oraz umieściłem na podstawce.

Podstawka może lepiej by wyglądała w kolorze czarnym, ale zostawię ją taką jaka jest.

dfec958fe9496902.jpg

72b58a4acf4bfbb4.jpg

f836707e3cbc6390.jpg

03ad8c1c6cc91d58.jpg

40aa44e8e53b2c92.jpg

daffd9f79798bd1a.jpg

 

Dziękuję wszystkim za pomoc, a także za krytykę która jest dla mnie bardzo pouczająca.

Cieszę się że mogłem wziąść udział w tym projekcie i wykonać model w malowaniu Tigermeet.

Jeszcze raz dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za

 

Wielki plus za malowanie ciapek z pędzla. Ogólnie, to bardzo się podoba

 

Zachęcam do kontynuowania projektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Z tą podstawką Twój Hornet wygląda niczym Azja Tuchajbejowicz :-))

72b58a4acf4bfbb4.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawkers miałem kiedyś ten model i mam do niego sentyment.Jeden z moich pierwszych modeli.Muszę go jeszcze kiedyś kupić. Kiedy i gdzie go zdobyłeś?

Jak już robiłeś go z podstawką to przydałoby się zrobić małą tabliczkę z nazwą i jednostką tego samolotu no i nie zaszkodziłoby założyć uzbrojenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta drewniana podstawka psuje efekt - walnij jakiś czarnym sprayem

 

a i uzbrojenie też by nie zaszkodziło

 

a teraz ze zwykłego czepialstwa do szczegółów - lufa od miniguna jest trochę za sterylna - dodałbyś jakieś okopcenia (chyba że dopiero co z fabryki wyszedł )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi nie pasuje ta podstawka. Trochę za ordynarna ta część pionowa. może zamienić ja na coś mniejszego (gruby drut?)

Sam model super więc przydałoby się jego właściwe eksponowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Znalazłem francuski sklepik, gdzie mnóstwo tygrysik kalkomanii znajdziecie!!! I cena jak za takie rarytasy, myślę do przełknięcia

 

http://www.syhartdecal.fr/references.php?lang=ENG&ref=48/72-008&page=description

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Ten projekt grupowy się szybko nie skończy...

 

W takim razie mam nadzieję, że można jeszcze dołączyć? Projekt jest bezterminowy jak rozumiem?

 

Chętnie przyłączyłbym się z PUMĄ revella w 1/144...

 

Pozdrawiam Ipkinss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wątpię i to jest naprawdę świetny temat przewodni kolekcji. Ja właśnie poszukuję swojej (aczkolwiek tak naprawdę to wiem jaki to będzie temat )

A-7H będzie piękny. Model widziałem Czy Mi-24W to ten w barwach węgierskich?

A tutaj jest link do F-15E:

F-15E Tigermeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że się nad tym zastanawiałem... ale na razie będę robił Mi-24D w Barwach Forum, więc może potem machnę tego F-15E. I tak miałem robić ten model. Rozejrzę się za kalkami do tego samolotu i dołączę. Szkoda, że żaden A-10 nie był zrobiony jako kociak, bo upiekłbym dwie pieczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, czy ten F-16 jest ciemnozielony, czy czarny?

A ja zamówiłem już F-15E z Revella. Ponieważ tygrysek na którego mam chrapkę ma swoje kalki w skali 1/48, zamówiłem model w takiej właśnie skali. Podobno jest to najlepszy dostępny model F-15E.

Nie będzie to malowanie które pokazałem wcześniej, tylko z roku 2005:

01b.jpg

 

Kalki zamówię z Twobobs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Revell ma kalki do malowania sprzed 2005 roku. Mnie bardziej odpowiada to ze zdjęcia.

A pytam o kolor F-16, bo na Twoich zdjęciach (w szczególności ostatnie) wygląda jak ciemnozielony. Prawie metalik Wcale tak źle by nie wyglądał. A zresztą hamerykanie mogą mieć zmutowane tygrysy... bo czego oni tam nie mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F-16 z futerkiem żeczywiście super ale dlaczego oslonka od kabiny jest cała czarna? Troche niedopatrzenie chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.