Jump to content

Junkers Ju-87R-2 Hans-Ulrich Rudel, 1/48, Italeri

Recommended Posts

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

W końcu zaczyna wyglądać. Pomęczy Cię ten Sztukas. Nie będzie widać. Dlatego właśnie nie widzę sensu pakowania kilogramow zywic, itd. do modelu. Maluj bo jestem ciekaw co Ci z tego brzydala wyjdzie

Czy ten RAL nie powinien być bardziej szary czy to wina swiatła?

Pozdrówka

Sorki dopiero dziś to widzę.

Słuchaj. A lakier do włosów? może trochę soli jako metoda. Nie wiem co jest z tym chiping fluidem do ak. mam oba do większych i mniejszych zadrapan. Ale to się masakrycznie kladzie aerografem. a na opakowaniu pisza żeby dac 3 warstwy. a tego się nie rozciencza. Geste to i tyle. Jak dla mnie trochę za duże te odrapania masz:) spróbij lakierem do włosów i potem metode na sol jeszcze

Aby zaplusowac ,a Cie nie drażnić

Lubie oglądać ,miedzy innymi Twoje warsztaty

1-dobre zdjęcia

2-znasz się na rzeczy

3-wprawadzasz trochę światowych nowości (technologie ,materiały,narzędzia)takie mam odczucie

4-Kombinujesz i praktykujesz rożne warianty technik -komentując je na forum z innymi znawcami tematu

5- i najważniejsze uczę się ,gapiąc na nie

Teraz chwaląc się ,dostałem fajny aerograf H&S Evolution,zmieniłem i zaoatrzylem się w nowa chemie modelarska ,a klejąc MiG-a 29 mogę się uczyć jak zbudować ładny model

A czepialem się -''sentyment'' Stukas by jakieś 30 lat temu moim pierwszym plastykowym modelem ,wcześniej kleiłem karton,kleje nadal.jednak plastyk jakoś mnie bardziej wkręca

Bylem wiec ciekaw ,jak może wyglądać pięknie pomalowany i sklejony model tego samolotu

Klej kombinuj ,maluj,

Zasiadam i podglądam

Powodzenia

1-JU-087%20640.jpg

Wspaniałe zdjęcie. To co prawda Stuka D (D-5?) ale doskonale widać ułożenie wzierników na wierzchu płata czy idealnie wręcz ułożenie obu ramion łoża silnika (nierównolegle). Znalazłes może inne ujęcia? Wygląda, ze to fotka z jakiegoś powojennego złomowiska. Ciekawe, że nikt nie usunął działka ze skrzydła.

Spróbuj tamkowy X-22, jest nie gorszy, a kładzie się go jakoś tak wygodniej, ja w zasadzie dałem sobie spokój z GX-100 na korzyść tegoż.

No i ponoć jest mniej agresywny niż GX-100 w stosunku do kalkomanii.