Skocz do zawartości

Zdążyć przed pierwszą gwiazdką


sinus

Rekomendowane odpowiedzi

Galeria Konkurs Zima 2015

Model zakwalifikowany do:

Klasa 5 - Dioramy

Specjalna 1 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych

Specjalna 3 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego

Specjalna 4 - Najlepszy model w barwach Polski

Warsztat TUTAJ

 

 

Jest 24 grudnia 1944 roku. Okolice Warszawy.

 

Zima jest śnieżna i mroźna. Po zdobyciu Pragi front pogrążył się w letargu. Wszyscy oczekiwali zbliżającej się ofensywy.

Żołnierze z 1 Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki wykorzystując ten czas na odpoczynek przygotowywali się także do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Z tego też powodu postanowili wyruszyć w rodzinne strony chorążego Słomczyńskiego, aby zdobyć trochę zapasów i zaopatrzenia na frontową wigilię. Wracając postanowili skrócić sobie drogę jadąc przez las. Prowadził szeregowy Rowiński. W pewnej chwili zatrzymał Jeepa, wyciągnął spod siedzenia siekierę, ściągnął płaszcz i pobiegł w dół zbocza. Po chwili wrócił ciągnąc za sobą mały świerk. Przecież bez niego święta nie będą miały swojego klimatu.

 

Dzień był słoneczny a niebo było pogodne gdy kompani spoglądali w górę przegryzając i zapijając chwile oczekiwania. Zbliżał się wieczór. Niedługo zabłyśnie pierwsza gwiazdka. Mieli nadzieję, że zdążą.

 

Nie mogli przecież wiedzieć, że to będą ich ostanie święta na froncie…

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

xa4enmukqhcuv33o.jpeg

 

16.jpg

 

17.jpg

 

18.jpg

 

19.jpg

 

20.jpg

 

21.jpg

 

Bardzo dziękuję za zainteresowanie

 

Pozdrawiam

sinus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Głosowanie rozpocznie się od godzin rannych w dniu 21 grudnia 2015 i potrwa do 31 grudnia do godziny 23.59

Galeria będzie zamknięta aż do czasu zakończenia głosowania.

 

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Oficjalne wyniki konkursu ZIMA 2015

 

zwyciezca%252520kat4.jpg

 

Miejsce w Kategori Specjalnej 4 - Najlepszy model w barwach Polski: 1

Punkty: 479

 

klasa5%252520-%2525202.jpg

 

Miejsce w klasie 5 - Dioramy: 2

Punkty: 1464

 

Gratulujemy serdecznie!!!!

 

Statystyka:

029_PierwszaGwiazdka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje. Bylo dwoch faworytow, stoczyles ciezka walke. Twoja praca byla rewelacyjna, historyjka (wstep do galerii) bardzo spojna z caloscia zabraklo chyba tylko pomyslu na prezentacje tego wszystkiego... Tak czy siak w dziale dioram na pudlo trafily naprawde znakomite prace. Jeszcze raz gratuluje swietnej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już Grzegorz pisał - Twoja praca i Pędzelka są bardzo dobre ale jedynie jeden mógł wygrać. Ale za to masz nagrodę w innej kategorii. Gratuluję. Świetna zimowa diorama - jest co podziwiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla mnie ogromne wyróżnienie i wielka przyjemność. Jak już wspomniałem na początku konkursu, był to mój debiut na forum. Bardzo trudno było mi odważyć się i zaprezentować swoja pracę. Atmosfera konkursu, rywalizacja, doping, to wszystko sprawiło, że było to naprawdę wspaniałe i cenne doświadczenie. Wiem, że jeszcze wiele muszę i chciałbym się nauczyć i tym bardziej tak wysokie oceny to dla mnie niesamowicie miłe zaskoczenie. Dzięki Waszym opiniom, komentarzom i podpowiedziom udało się dobrnąć do końca i uzyskać właśnie taki efekt.

 

Bardzo dziękuję Adminowi za pracę włożoną w przygotowanie i rozstrzygnięcie konkursu, za proste zasady udziału i za sposób głosowania, który osobiście uważam za bardzo sprawiedliwy i przejrzysty oraz za emocje, których jak widać na forum było niemało. Dziękuję też wszystkim, którzy oddali głosy i poświęcili tę odrobinę więcej czasu na dokładniejsze przejrzenie wszystkich galerii oraz warsztatów.

Gratuluję wszystkim uczestnikom a szczególnie „rywalom”

Gratuluję pedzelkowi świetnej pracy i zasłużonego podium.

 

Życzę wszystkim wielu sukcesów modelarskich w 2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym dodać że mimo iż konkurs zakończony, i myślę że wiele osób sie ze mna zgodzi, fajnie by było żebyś z nami pozostał na forum, prezentował wiecej swoich warsztatów i prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sinus gratuluję nagrody 2.

 

Po ciuchu wiedziałem ,że będzie ciężko z tobą wygrać. Podczas wypełniania ankiety na twoją dioramę wypełniałem szczerzę i nie wstawiłem ocen niskich. Twoja praca mi się podoba. Jest to twoja pierwsza praca na tym forum. I mam nadzieję ,że jeszcze zobaczę kolejne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Jak dla mnie chyba najładniejsza praca w całym konkursie - świetne zdjęcia i klimat. Gratuluję - konkurencja była bardzo mocna a różnice punktowe minimalne.

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Dla mnie raczej jest to najlepsza praca w konkursie. Stawiałem w sumie że Twoja praca wygra w więcej niż jednej kategorii. Sam Willis wyszedł fantastycznie i uważam że mógł zdobyć wysokie miejsce pośród pojazdów wojskowych. Tak więc liczę że niedługo pokażesz na forum nowy warsztat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo za miłe słowa.

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was wkrótce do obejrzenia nowego warsztatu.

Pozdrawiam

sinus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.