Skocz do zawartości

Su-33 Sea Flanker 1:48 Kinetic


karambolis8

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tutaj w ogóle nie widzę soli. Właśnie Tamiya Weathering Master Set D doskonale pasuje:

 

http://crusader.pl/media/products/bd3b3e999ebf6150f08db6a35d597bd8/images/thumbnail/big_tamiya87088.jpg[/img

 

Tak, tak idealny. Oczywiście nakładany na Alclady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.

 

Pierwszy etap, tak to wyszło. W dalszych planach drybrush, cienie i oleje. Nie maskowałem ostatecznie solą, przebarwienia zrobiłem na jednym posiedzeniu. Proszę komentować ;)

yJE21vZ.jpg

Yj1Pbgw.jpg

 

Początki kablowania goleni

jOsLaml.jpg

 

Osłona zamaskowana i przyklejone lusterka z blaszek.

9yE2Vn5.jpg

 

Rzut oka na całość.

9yE2Vn5.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne te dysze, choć wydaje mi się że z tym niebieskim to chyba trochę za mocno poleciałeś, ale może to złudzenie.

Znacznie subtelniej wygląda to na nasadzie dyszy (czy jak to się nazywa) niż na samych "piórkach".

Ale nie ma co kombinować, bo może być gorzej - tak jest całkiem ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Iron z aerografu. Na wcześniejszych stronach było zdjęcie z malowania tych dupereli.

 

Nożyce to chyba służą do tego, żeby ten "tłok" nie obrócił się wokół własnej osi. I może ograniczają maksymalne rozsunięcie? Mikele pewnie będzie wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysze wyszły ci fajnie, choc może ja bym nie dał tyle niebieskiego i fioletu. Choć w sumie cięzko mi się wyrazić w tej kwestii bo sam swoje w F-15 robiłem na czuja i nie wiedziałem jak mi wyjdą. Zastanawiam się czy u siebie tez dać trochę niebieskiego i może pomarańczowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam.

 

Niestety zaliczyłem wtopę. Przy polerowaniu oszklenia nie miałem pod ręką wody i umyłem wiatrochron w benzynie ekstrakcyjnej w celu wyczyszczenia przed kolejną pastą. Tworzywo jednak zareagowało i całe spękało pod wpływem benzyny. Wypełniłem je mulipotem, oszpachlowałem, wypolerowałem i postanowiłem naciągnąć vaccu. Ponowna wtopa. Przy drugiej wytłoczce szkło pękło ponowie i odczepiło się wypełnienia. Powstała wytłoczka ma jednak sporo skaz i nie nadaje się do zamontowania na modelu

 

akMY1iZ.jpg

z2bPQIW.jpg

 

Po tym niepowodzeniu postanowiłem napisać do supportu Kinetica. Na drugi dzień rano miałem w skrzynce takiego maila

 

Dear Adam,

 

We will ship the replacement part to you in 1-2 working days and transit time is around 2-3 weeks.

 

Regards,

Elsie

www.kineticmodel.com

 

Pozostaje mi teraz tylko poczekać na przesyłkę

 

Skończyłem pierwszą turę kablowania goleni. Drucik jest miedziany w czarnej oksydzie czy nie wiem co to za farba. Kupiłem kiedyś w modelarskim, ale jest trochę zbyt sztywny, trudno się układa. Kolejny etap to trochę przewodów z drutu ołowianego 0.2.

 

YNeI1aX.jpg

SH107807.jpg

 

Skończyłem nareszcie kompletować moje mini studio ;) Mam nadzieję, że teraz foty ją już lepsze.

KMkB05R.jpg

 

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.