Jump to content

V Chełmżyński Festiwal Modelarski 23-24.07.2016

Recommended Posts

Mieliśmy parę zapytań o możliwość spóźnienia się na nasz festiwal. Dla tych osób, a także dla chcących pospać dłużej ;-) promocja "last minute". Przedłużamy zgłoszenia do godziny 13:00 dla zgłoszeń wypisywanych "ręcznie", a odbiór zgłoszeń internetowych do godz. 14:00.

Link do zgłoszeń http://combatchelmza.cba.pl/index.php/zgoszenie-modelu-na-v-chemyski-festiwal-modelarski

• Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki bardzo za załatwienie noclegu. Modeli może za dużo nie mam do przywiezienie, ale będe.

Super,że przyjeżdżasz i że będą u nas Twoje modele. Klimat imprezy tworza modelarze i ich prace a naszym zadaniem jako organizatora jest zrobić wszystko, żeby Was jak najlepiej przyjąć i ugościć. Jak będziesz na miejscu festiwalu zapodaj swoją ksywkę z modelworka w punkcie zgłoszeń i zanim wypijesz poranną kawę z ciastem dostaniesz info na temat noclegu.

pozdrawiam Marek

Od godziny 6:00 w sobote 23 lipca 2016 jestem na nogach i dopiero teraz wróciłem do domu i przeczytałem, że modelarze z Łasku jadą do Chełmży. Darku, zrobiliście nam WIELKĄ MIŁĄ NIESPODZIANKĘ !!!! Dziękuję, że przyjechaliście i za ufundowane nagrody

Chciałbym serdecznie jeszcze raz wszystkim podziękować za przybycie do Chełmży i udział w naszej imprezie modelarskiej. Bez Was i Waszych modeli nie byłoby V Chełmżyńskiego Festiwalu Modelarskiego. Dziękuję wystawcom stoisk giełdowych i wszystkim sympatykom modelarstwa redukcyjnego, którzy nas odwiedzili. Do podziekowań dołącza się też masa zielonych ludków w koszulkach Combat-u (juniorów) , która dzielnie pracowała przy obsłudze imprezy.

Link do pierwszej fotorelacji jaki znalazłem na stronach netu http://www.shinden.org/modele/gallery/m63/index.php?position=0.3.109&dlevel=2

Pozdrawiam Marek

NGM Nowy Tomyśl dotarł do domu ok. 20.30.

Dzięki za wspaniałą imprezę.

ps.

Czy w przyszłym roku moglibyście załatwić by te dzwony w katedrze nie hałasowały o 6 rano?..........masakra

Ok pogadam z proboszczem może coś się da zrobić

Cieszę się, ze się Wam podobało

Witamy!

Wilno było w domu o 1:20 (czas Wilna). Szczęśliwie dotarliśmy, wszystko w porządku.

Marek, Marcin, Combatanci - dziękujęmy za EXTRA imprezą!

Koledzy modelarzy - dziękujęmy za wspaniałą komunikację!

Simply the best!

Szczecin też dotarł cało i zdrowo. Dziękujemy za wspaniałą imprezę i fajną atmosferę - to są kwintesencje takich spotkań Bardzo miło było poznać kolegów z zagranicy jak i nowych z kraju.

Zapraszamy teraz do nas w październiku

Super impreza, super integracja p, szybkie i sprawne wręczenie nagród..

GRATULACJE, impreza się rozrasta czyli wszystko zmierza we właściwym kierunku.

Łask jeszcze raz dziękuje za gościnę.