Jump to content

Propozycja małych zmian na forum

Recommended Posts

• Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy można by wprowadzić możliwość zgłaszania takich np. użytkowników? Założę się że nie ma nic wspólnego z modelarstwem.

A dlaczego chcesz usuwać użytkownika który nic nie pisze, nie łamie regulaminu ani nie robi niczego złego?

Bo Tobie się wydaje że...?

memberlist.php?mode=viewprofile&u=22017 Stewardesa zainteresowana seksem i piercingiem - takich nam tu trzeba.

• 1 month later...

W górnej części strony z tematem, tuż pod ilością stron znajdują się trzy bardzo przydatne przyciski/odnośniki nawigacyjne - poprzedni (temat) / pokaż pierwszy nieprzeczytany post / następny (temat). Czy byłaby możliwość skopiowania (nie przeniesienia) tych linków na dół tematu, też w okolice numeracji stron? Bardzo przyspieszają one przeglądanie forum, a teraz za każdym razem muszę przesuwać ekran do samej góry aby z nich skorzystać. Będę wdzięczny za pozytywne rozpatrzenie sprawy.

Pomysł Sola jest dobry. Trzeba by tylko znaleźć dobra strukturę tematów. Gdyby się to udało, a wydaje mi się , że nie jest to bardzo trudne, to forum zyskałoby bardzo użyteczne narzędzie.

• Super Moderator
Pomysł Sola jest dobry. Trzeba by tylko znaleźć dobra strukturę tematów. Gdyby się to udało, a wydaje mi się , że nie jest to bardzo trudne, to forum zyskałoby bardzo użyteczne narzędzie.

A o jaki pomysł dokładniej chodzi?

A o jaki pomysł dokładniej chodzi?

Tez sie zastanawiam chyba chodzilo o pomysl bazylms.

Nie dostrzeglem tej funkcji:)

A czy na gorze mozna dodac przycisk moje tematy lub zamienic z istniejacym np nieprzeczytane?

W górnej części strony z tematem, tuż pod ilością stron znajdują się trzy bardzo przydatne przyciski/odnośniki nawigacyjne - poprzedni (temat) / pokaż pierwszy nieprzeczytany post / następny (temat). Czy byłaby możliwość skopiowania (nie przeniesienia) tych linków na dół tematu, też w okolice numeracji stron? Bardzo przyspieszają one przeglądanie forum, a teraz za każdym razem muszę przesuwać ekran do samej góry aby z nich skorzystać. Będę wdzięczny za pozytywne rozpatrzenie sprawy.

I co, da się coś w tej kwestii zrobić?

... ale twój problem w ułamku sekundy rozwiązuje przycisk "Home" na klawiaturze.

Niestety w 99% przeglądam forum na telefonie. Na kompie tylko gdy wstawiam posty że zdjęciami bo jest dużo wygodniej. I wiem że ludzie używają Tapa coś tam, ale ja wolę tradycyjną przeglądarkę.

To jeszcze raz ja. I co, da się coś w tej kwestii zrobić? Sorki że się naprzykrzam ale jak mi napiszecie że to za dużo roboty i mam dać sobie spokój to odpuszczę, chyba że to parę kliknięć w klawiaturę i happy end .

• 3 weeks later...

Już kiedyś pytalem, lecz odpowiedz mnie nie usatysfakcjonowała. W dziale Walkaround (w moim przypadku dzial pojazdów wojskowych) picasa spowodowala, że część zdjęć się stała niedostępna. Chciałbym wrzucić wszystkie na flickra, jednak edycja postów jest niemożliwa.

Moje pytanie, czy można w samych działach Walkaround włączyć edycję postów bez limitu czasowego? To by umożliwiło wymianę zdjęć bez udziału administracji.

Ja mam podobną prośbę: czy w związku ze zdradą Photobucketa moglibyście na określony czas odblokować użytkownikom edycję ich postów, tak by sami mogli podlinkować foty z innego hista? Myślę że ułatwiłoby to pracę moderatorom i pozwoliło zregenerować forum w krótszym czasie niż gdyby miała to robić garstka ludzi zasypanych emailami z nowymi kodami url...

Ja mam podobną prośbę: czy w związku ze zdradą Photobucketa moglibyście na określony czas odblokować użytkownikom edycję ich postów, tak by sami mogli podlinkować foty z innego hista? Myślę że ułatwiłoby to pracę moderatorom i pozwoliło zregenerować forum w krótszym czasie niż gdyby miała to robić garstka ludzi zasypanych emailami z nowymi kodami url...

Dobry pomysł.

• Super Moderator

Odblokowałem edycję postów - uprzejmie proszę osoby, które mogą przepiąć zdjęcia z photobucket na inny serwis do podjęcia odpowiednich działań.

pozdrawiam

Christian

• 5 months later...