Skocz do zawartości

Pinkusiowo-Cesarsko-Królewski Brodwayoboot


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

No i byłoby. Sam U-Boot jest gotowy. Tą luźną linkę już podciągnąłem

Ubaw z podstawką dopiero się zacznie jak Zojia przywiezie gablotę w piątek.

 

44_zpsqcrehuqb.jpg~original

 

46_zpsntxb6vxi.jpg~original

 

49_zpsozyypied.jpg~original

 

45_zpszpybd8ki.jpg~original

 

47_zpsx6unttxk.jpg~original

 

48_zpsgs17tiic.jpg~original

 

WIELKIE JOŁ

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

NIe jakos cholera nie chcaił urosnąć, a dobrze go karmiłem

 

W tak zwanym międzyczasie postanowiłem ugłaskać nieco Żonę Zofjię, która niczym Katon Starszy z uporem maniaka stwierdza przy końcu każdego modelu : no to może byś w końcu skończył Kita i Bezszumnego..... Było nie było juz przwie 5 lat minęło od początku budowy. Pytanie mam takie, czy chcecie żebym założył wątek tutaj z tej końcówki ( na kartonwarku jest 22 stronnicowy watek..... ), czy zostawić je tam gdzie ich miejsce i uwolnić was od swojego towarzystwa na jakiś czas?

 

W oczekiwaniu na powrót Zofji z gablotą do breloczka, wydziabałem maszynki sterowe do W/W:

 

28_zps7bo1zvxj.jpg~original

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W tak zwanym międzyczasie postanowiłem ugłaskać nieco Żonę Zofjię, która niczym Katon Starszy z uporem maniaka stwierdza przy końcu każdego modelu : no to może byś w końcu skończył Kita i Bezszumnego..... Było nie było juz przwie 5 lat minęło od początku budowy. Pytanie mam takie, czy chcecie żebym założył wątek tutaj z tej końcówki ( na kartonwarku jest 22 stronnicowy watek..... ), czy zostawić je tam gdzie ich miejsce i uwolnić was od swojego towarzystwa na jakiś czas?"

 

Tutaj tutaj, na Modelworku!

 

PS ck Brodwayoboot bardzo się podoba, zwłaszcza olinowanie itp. A gablotka koniecznie, aby go muchy nie... ten tego ;) Czekamy z niecierpliwością na Kita i Bezszumnego. Aż mi się przypomniał mój pierwszy model z "Małego Modelarza" pancernik "Potiomkin" (sklejany wspólnie z ojcem) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował za przychylne komentŻe Panowie podziękował. Dedykowany wONtek dla kartonowych wypierdków juz istnieje. Zofjia powraca w piątek, więc prace przy miejscu spoczynku Bradwayoboota będą mogły ruszyć z miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No i co ? nikt nie ma nic do powiedzenia?

 

- podoba sie...

-Nie nie podoba sie...

-Marchewa śmierdzą ci skarpetki...

 

Nic?

 

Trochę wiecej drewna doszło i oczywiście mi zbrakło, więc nowe się sezonuje, a w międzyczasie robi się Kit i Bezszumny...

 

52_zps9fjfgdf1.jpg~original

 

51_zpsxid2upww.jpg~original

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zabawa dobiegła końca. Dziękuję wszystkim biorącym udział w tworzeniu tego wONtku, jak i oglONdaczom

Ostatecznie żywicy to w tym guanie jest chyba najmniej z wszystkich urzytych materiałów Nie bardzo rozumiem czemu niektórzy lubią pracować z plastikiem a nie lubią z żywicą, ja jakiejś kosmicznej różnicy nie dostrzegam. Wniosek na przyszłość, zdecydowanie lepiej dobierać model następną razą... Pułkownik wraz z Ciapkiem i ZOFJIĄ musieli zlikwidować wieeeelu sabotażystów odpowiedzialnych za działania piątej kolumny w trakcie budowy breloczka. Jak zwykle coś co miało zająć góra miesiąc, zajęło 3,5 No i oczywiście jak ktoś już zauważył zerżnąłem pomysł podstawki ze stronki WMM, sam ogóras wyglądałby smutaśnie. No nic to wystarczy już pieprzenia, ostatnia fota:

 

smu5-g17_zpsqwexpeqt.jpg~original

 

 

GALERIA

 

 

KONIEC

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podziękował panowie podziękował. Wszystkie moje modele mają szklarnie. Zawsze robione w tym samym miejscu w Mieście Śledzia gdzieś w okolicy Łużyckiej, Ojce mnie załatwiają. Jakaś firma reklamowa, za niezbyt wygórowane pInIONdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty nie powiesz!? Mijam Acrylex idąc do pracy. Skoro mają tam takie gablotyki to walę jak w dym. Masz jeszcze jakieś przykładowe plexy? Jak Ty je zamawiasz (z ciekawości bo ja sobie autobusem przywiozę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Acrylex. Jak zamawiam? Wysyłam OJCÓW z misjOM, a potem wkładam w kieszeń i do samolotu Co to przykładów to masz je na końcu moich relacji, poza Rolandem, jego gablota jest czały czas u OJCÓW, bo sie w kieszeń nie zmieściła ostatnią razą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.