Jump to content
PSCUD

STALOWA WOLA - SIERPIEŃ 2016

Recommended Posts

W imieniu członków Klubu Modelarskiego „Flisak” ze Stalowej Woli, w związku z licznymi pytaniami i pewnego rodzaju chaosem informacyjnym, jaki wytworzył się w ostatnim okresie pragnę poinformować Wszystkich zainteresowanych, że jako dotychczasowi współorganizatorzy konkursu „Sikorski” w roku 2016 organizujemy naszą imprezę w miesiącu SIERPNIU.

Dotychczasowa formuła współpracy z władzami szkoły uległa wypaleniu, Prezydent Miasta Stalowa Wola objął wyłącznym patronatem naszą sierpniową imprezę, zabezpieczył znaczne środki i umożliwił wykorzystanie w tym celu nowoczesnego obiektu w samym centrum miasta.

Uprzedzając pytania, – „dlaczego w sierpniu” – chciałbym wyjaśnić, że z naszego punktu widzenia, organizowanie dwóch imprez modelarskich w jednym miesiącu w jednym mieście jest całkowicie niezasadne. Nie byliśmy w stanie utrzymać dotychczasowego terminu, (czyli okresu styczeń/luty 2016) z uwagi na zaplanowaną imprezę przez szkołę. Natomiast inny termin niż sierpniowy doprowadziłby najprawdopodobniej do kolizji z już zaplanowanymi imprezami. Dodatkowo na naszą decyzję wpłynęły informację od modelarzy czeskich i słowackich, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w naszym konkursie a znając Ich kalendarz także sierpień okazał się najlepszym rozwiązaniem. Podobne sygnały wpłynęły do nas także od właścicieli firm i sklepów modelarskich z Polski i południowych sąsiadów.

Dlatego zapraszamy Wszystkich do Stalowej Woli na naszą imprezę w sierpniu, na bieżąco będziemy informować o nowych ustaleniach.

KLUB MODELARSKI "FLISAK" STALOWA WOLA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mariusz nie tłumacz się . Lublin i tak będzie. Sierpień fajny miesiąc Mimo tego że jesteśmy na czarnej liście:)

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wysokie też się zamelduje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.