Jump to content
Seba77

[G]ORP Podhalanin 1:350 Mirage + North Star

Recommended Posts

Witam

Zestaw firmy Mirage wzbogacony blaszkami NorthStar oraz dodatkami własnymi. Zestawik niewielki ale dający sporo frajdy z budowy. Dysponując planami jednostki można wprowadzić kilka dodatków nie ujętych w zestawie. Dopasowanie elementów dobre , szpachli szło niewiele. Sam zestaw bez blaszek wykonany prosto z pudła jest dobry. Jedyne zastrzeżenie można mieć co do grubości masztów.

Teraz kilka fotek gotowego modelu. Piszcie co sądzicie i jakie macie pomysły co można było zrobić lepiej. ( Brudzenie pomijamy )

20160202_170419_zpsaaawomtu.jpg

20160202_170746_zpsp9fvvwpk.jpg

20160202_170817_zpsdvjlzp4s.jpg

20160202_170838_zps9tcciycu.jpg

20160202_170903_zpskvvnwgwa.jpg

20160202_171138_zpsxpgrcia8.jpg

20160202_171213_zpsndmuwjat.jpg

20160202_171233_zpss1ccr6qh.jpg

Pozdrawiam i do następnego razu tzn. modelu

Fajny z klimatem. Też bym chciał tak umieć. Gdyby nie to że mam zaplanowane najbliższe 30 lat modelowania (tyle tego czeka w kolejce) to bym sobie też całą serię sprawił. Obserwowałem warsztat i widziałem że trochę go przeorganizowałeś. Biorąc pod uwagę materiał wyjściowy to jest super.

No za zdjęcia to niestety ... dopalone lampa tak że nic nie widać a szkoda bo model zacny... do poprawki- foty oczywiście

Zmień tło na szare, zrezygnuj z lampy, nic nie widać, a szkoda

model - poza brudzeniem - bardzo udany. Gratulacje!

jak Koledzy pisza wczesniej zdjecia tylko nieco przeswietlone i gubia mnostwo swietnych detali. Poprosze o kolejne - bo warto!

Postaram się o lepszej jakości zdjęcia. Jak nie dam rady poproszę o pomoc fotografa który lepiej ogarnie temat. Obecnie dysponuję tylko aparatem w komórce.

Dostałem wskazówkę że powinienem zdemontować banderę na maszcie. Gdy jest proporzec na dziobie okręt stoi w porcie i bandera jest tylko na flagsztoku rufowym.

pozdrawiam

już pisałem w warsztacie ale nie omieszkam i tu

bardzo fajnie to wyszło i duży szacunek za cały projekt - gratulacje - tylko jakoś tak ... zazdrość zżera

brawo !

Seba77 - już się wypowiadałem w warsztacie, że bardzo mi się podoba więc nie będę się powtarzał

Zrezygnowałeś z załogantów? Bo coś mi się kojarzy, że się zastanawiałeś nad figsami (chyba że coś mi się pomerdało)

Ładny... no ale weź mu chociaż trochę ten komin okopć Zrób jakieś przebarwienia na dnie, glona jakiegoś... No i na tym szarym to też mogłeś sie trochę pobawić olejami w innych kolorach, trochę wariacji tonalnej dodać, a nie tylko szarym łoszem chlap chlap

Nic się nie martw tak se ino marudzę, model jest bardzo ładny. A za te zdjęcia to Pułkownik już umówił Cię na spotkanie ze SMOKIEM Z KOMODO

smok.jpg~original