Jump to content
7urgen

"Liga Młodych"

Recommended Posts

A może warto byłoby zapytać zainteresowanych? Póki co nie widać, żeby garneli się do dyskusji, więc chyba mają Wasze pomysły w d... Nie ma to jak uszczęśliwiać kogoś na siłę.

Osobiście uważam że nie ma potrzeby tyle kombinować. Wystarczy by wymagane było podanie daty urodzenia przy tworzeniu profilu i wyświetlanie jej pod nickiem, razem z liczbą postów.

Poza tym to jak ktoś nie jest dzieckiem, to już usprawiedliwione są świetne porady w stylu "wywal ten model i kup coś lepszego"? No spoko...

Wystarczy by wymagane było podanie daty urodzenia przy tworzeniu profilu
Wiadomym jest, ze w takich przypadkach prawie wszyscy podają co innego niż mówi rzeczywistość....

Ja jestem ,,tym zainteresowanym" i jestem za propozycją Jrgra.

Wiadomym jest, ze w takich przypadkach prawie wszyscy podają co innego niż mówi rzeczywistość....

W tym sęk. A gdyby wiek publikować pod avatarem, prawdziwość danych jeszcze bardziej zmaleje.

W takiej sytuacji raczej nic nie można zrobić. Admin nie będzie wiedział sam komu ma przyznawać "zielone listki", a ograniczenie dostępu dla nowych użytkowników też nie jest rozwiązaniem.

Jeśli jakieś dziecko doda sobie lat to sobie "zaszkodzi" na własne życzenie =P

Sensownym rozwiązaniem jeśli w profilu byłaby możliwość zaznaczenia sobie, żeby pod nickiem wyświetlało się coś tam.

Tylko kurde.... kierowcy mają swoje zielone listki na szybę a uważać trzeba na każdego :mrgeen:

To może w trakcie rejestracji zadać pytanie: "Rozpoczynam drogę modelarstwa i oczekuję łagodnego traktowania i wyrozumiałości - TAK / NIE" - czy coś w tym klimacie.... Jeśli TAK to pod awatarem pojawia się rzeczony "listek".

Powyższa propozycja uniwersalna i nie związana z wiekiem lecz z doświadczeniem, zarówno modelarskim jak i obyciem się na tego typu forum...

To może w trakcie rejestracji zadać pytanie: "Rozpoczynam drogę modelarstwa i oczekuję łagodnego traktowania i wyrozumiałości - TAK / NIE" - czy coś w tym klimacie.... Jeśli TAK to pod awatarem pojawia się rzeczony "listek".

Powyższa propozycja uniwersalna i nie związana z wiekiem lecz z doświadczeniem, zarówno modelarskim jak i obyciem się na tego typu forum...

Amen.

Ktoś podaje czy chce by traktować go jako nowicjusza /początkującego czy nie i koniec, bez żadnych korowodów z datami urodzenia i kategoriami wiekowymi.

Oczekujecie aby każdy zainteresowany jeszcze raz się rejestrował?

Opcja w panelu zarządzania pod tym względem byłaby rozsądniejsza.

Poza tym przychodzi czas kiedy ten listek trzeba zerwać- jedno kliknięcie w panelu sterowania bez zawracania duszy modom/adminowi.

Opcja w panelu zarządzania pod tym względem byłaby rozsądniejsza.

Poza tym przychodzi czas kiedy ten listek trzeba zerwać- jedno kliknięcie w panelu sterowania bez zawracania duszy modom/adminowi.

Zdecydowanie tak...

Moja żona mówi na takie dyskursy "problemy pierwszego świata".

Czy kalka dobrze siadła? Czy model nie jest za bardzo obity? Czy model jest merytorycznie poprawny? Obawiam się ze całe to forum traktuje o problemach pierwszego swiata bo napewno nie są to problemy trzeciego swiata.

Dlatego warto dołożyć kolejny - jeszcze głupszy. Bo temat tego wątku jest wg mnie głupi. Ale skoro już jest to proponuje znacznik dla starszych, ale początkujących, młodych zaawansowanych, doradzających ale nie klejących oraz klejących gnioty dla przyjemności. Tych co lubią brudne modele i tych co czyste, zwolenników pactry i pędzla. Wszyscy się oznaczmy to będzie można zrezygnować z dyskusji.

Wszystkie pomysły są dobre.

A w praktyce i tak będzie różnie.

Decyzja ostatnia będzie wiadomo dla kogo.

A pomysł nie jest głupi.

Co do pomysłu mam mieszane uczucia. Nie lepiej było by ustawić dla każdego daną rangę/stopień zaawansowania np.początkujący,średnio zaawansowany i zaawansowany?

Ja na forum nie komentuję ponieważ mam jeszcze mało wiedzy i mam 15 lat co nie jest jakąś tajemnicą ale za to regularnie przeglądam wątki.

Nie lepiej było by ustawić dla każdego daną rangę/stopień zaawansowania np.początkujący,średnio zaawansowany i zaawansowany?

Ja na forum nie komentuję ponieważ mam jeszcze mało wiedzy i mam 15 lat co nie jest jakąś tajemnicą ale za to regularnie przeglądam wątki.

Nie - gdyż są to pojęcia względne, subiektywne i niemierzalne.

Za to wiek jest mierzalny jak najbardziej. Tylko co ma wspólnego z doświadczeniem w modelarstwie? A i tak jeszcze mimochodem zapytam, czy wiecie ilu jest tutaj aktywnych osób w wieku... powiedzmy, że gimnazjalno-licealnym? Pytam tak z ciekawości, bo zaraz się okaże, że wprowadzacie mechanizm, który dotyczy 10 osób z czego pięć ma to gdzieś, trzy nic sobie nie wklei, bo to dla nich będzie obciach (cze3mu się absolutnie nie dziwię), a skorzysta z tego dwóch, z czego jeden się po miesiącu znudzi i odejdzie z forum...

Panzer4 - No pomysl jest glupi, ergo pomyslodawca i ci ktorym sie podoba pewnie tez... To moze juz lepiej cytuj zone jak masz cos pisac od siebie. Widac nie kazdy maz wart zony.

Zapomniales napisac z kogo cytat... Uwazaj bo rodzina generala bedzie Cie po sadach ciagac.

Temat przymykam - rozdzielenie na początkujących/pro - młodych/starych nigdy na modelworku mieć miejsca nie będzie.

Admin

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.