Skocz do zawartości

[G] Ural dźwig 1/35


stroju

Rekomendowane odpowiedzi

No i skończyłem ten model. Galeria trafiła już do cywilnych pojazdów. Dla tych co przeoczyli to warsztat jest tutaj:

viewtopic.php?f=87&t=51501

 

W skrócie, Ural jest z Trumpka, konwersja na dźwig z BalatonModelu, figurki do przerobieni amerykańscy kierowcy z II wojny, butle i kompresor z italeri.

 

 

P1090249-001.jpg

P1090264-001.jpg

P1090262-001.jpg

P1090260-001.jpg

P1090259-001.jpg

P1090258-001.jpg

P1090257-001.jpg

P1090256-001.jpg

P1090255-001.jpg

P1090252-001.jpg

P1090250-001.jpg

P1090263-001.jpg

 

 

 

Teraz trochę żałuję że znalazłem odpowiednią inspirację tak późno, z tej fotografii byłby bombowa diorama: http://img.joemonster.org/i/2016/03/tojestrosja_32.jpg

Ale cóż, może komuś się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, czy Ty gdzieś się pokazujesz ze swoimi modelami? Bo co jeden, to wydarzenie medialne. Aż by się chciało więcej i częściej Wszystko klasa na tej dioramce, od planu ogólnego po każdy jeden najdrobniejszy szczegół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele zawsze daję na przeglądy modelarstwa w pałacu w Warszawie na koniec roku. Na pewno będę też z nimi na fieście modelarskiej w czerwcu, poza warszawę z modelami na razie się nie ruszam ze względu na braki w transporcie.

 

Zapomniałem napisać że na zieleń na dioramie namówiła mnie żona i jej ją dedykuję, bez motywacji nie pchałbym się w trudniejsze rzeczy

 

 

Z następną dioramą wypływam tym razem na szerokie wody:

th_P1090244-001.jpgth_P1090245-001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz widzę, że źle skonstruowałem pytanie Chodziło mi o możliwość obejrzenia czegoś Twojego na zdjęciach w sieci (czegoś więcej, niż żagłoweczka - skądinąd bardzo zacnie się zapowiadająca). Fakt, to nie to co na żywo - chętnie bym zobaczył i uścisnął dłoń autorowi, ale póki co zdjęcia muszą wystarczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz widzę, że źle skonstruowałem pytanie Chodziło mi o możliwość obejrzenia czegoś Twojego na zdjęciach w sieci

To co zrobię raczej wrzucam na forum, mało ostatnio robię to i rzadko coś się pokazuje, większość zdjęć w jednym miejscu jest w moim albumie na fb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy model wraz z podstawką/minidio. Lubię takie naturalne projekty, wiążące modelarstwo z naturalnymi warunkami bytowania takich urządzeń . Moim zdaniem szyny powinny być lekko poszczerbione od palnika i mieć taki metaliczny kolor. Brakuje mi trochę bardziej wyrazistych śladów opon, ale może tak miało być . Duży plus za naturalnie wyglądającą zieleń i brudzenie pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.