Skocz do zawartości

KRL - lotnictwo i nie tylko.


KRL

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dam radę to na wystawę w Łasku zabiorę kolekcję czyli 5 sztuk bedziesz mógł zobaczyć na żywo.

 

Tak czy siak spostrzeżenia przyjmuję do widomości i będę starał się następnym razem coś poprawić, usprawnić, polepszyć itd choć zdaję sobie sprawę że nie da się za każdym razem zrobić lepszego (mówię o sobie może inni są w stanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputery nie są z tobą kompatybilne? Nie jesteś sam mòj syn mówi że jestem analogowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kolejne z serii "karpików" tym razem nr.4 i nr.5.

Miały to być ostatnie modele z tej serii jednak tak mi się spodobały że jest jeszcze pomysł na co najmniej trzy.

 

RX5oP9b.jpg?1oPI36Fs.jpg?17N3L3Jq.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpiki są boskie.

 

Zrób może też ich ruską podróbę czyli Mi-4

 

 

Nie wiem czy jest jakiś w miarę przyzwoity model Mi-4 w skali 1:48 - który nie ukrywam także bardzo mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowo. Niestety należę też do tych którzy nie lubią walczyć z materią więc kiepskie modele są zdecydowanie nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panie Dariuszu piękna "ławica"

Trzeba Ci bedzie oczko wodne na karpięta zmajstrować

Czy w swym szatańskim pomyśle, przewidujesz "Kangooroora" Mk.31B?

 

PS: Temu HU.5 Navy Rescue załóż pływaki na koła, będzie ładniej,

Zaś kalką (asem odwróconym) to raczej babol... a nie "hołd" w stronę mojego

Ja to zrobiłem celowo i kilka osób wychwyciło, a u Ciebie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sam nie wiem ot tak widać babol o kartach wiem tyle że są. Pontonów nie zakładam bo psują wygląd.

 

Niebiesko biały z kangurem będzie. Na początek jednak Alaska, krótko mówiąc na początek to co trudne.

 

Wygląda to tak cały powinień być w kolorze fluo jednak tym razem trochę go zmęcze zrobie um wypłowienia tak jak to się dzieje w naturze z kolorami fluo.

 

F4ImpsZ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ pojawiło się kilka pytań na PW dotyczących Wessex'a z nr.73 a konkretnie przebarwień i zacieków z pytaniem jak są zrobione.

Zdecydowałem się odpowiedzieć w tym wątku by nie zakładać galerii. Otóż większość przebarwień jest wykonana metodą - pędzlem i przetarcie kolorami z dodatkiem bieli lub czerni tak by zróżnicować całość.

Na koniec całość jest przeszlifowana papierem P3000 tak by nie co złagodzić cały efekt. Nie co inaczej są zrobione drzwi któe w tym konkretnym egzemplarzu były nie wiem czemu ciemniejsze to kolor położyłem na bardzo ciemny podkład prawie czarnym natomiast nity są zrobione nie wash'm a srebrnym colorem z dodatkiem graphitu tak by nie były zbyt agresywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem całkowicie o moim maleństwie które skończyłem w czerwcu.

Maluszek ma blisko 1,5m długości i prezentuje się tak:

 

 

USS Missouri

3DxpQXf.jpgbbpYPsn.jpg1MCDI8D.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarządziłem odpoczynek dla wszystkich forumowiczów od moich galerii, faktycznie jest ich tak dużo że przyda się kilka miesięcy wolnego od moich modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.