Jump to content

Firmy robiące kalkomanie i maski na zamówienie

Recommended Posts

Do tej pory zamawiałem takie rzeczy tylko w MelisuManu.

Ostatnio próbowałem coś u nich zamówić z okazji nadchodzącego konkursu, ale bodaj już trzeci dzień nie mogę doczekać się żadnej odpowiedzi - czy ktoś wie czy oni jeszcze działają?

Tak czy inaczej, czy macie jakieś sprawdzone firmy specjalizujące się w takiej działalności jak w temacie?

Zależy mi na firmach które nie tylko wykonują kalkomanie i maski, ale także są w stanie same przygotować projekt.

Za wszelkie linki z góry dziękuję.

• Super Moderator

Z tego co wiem, właściciela nie ma w kraju (jakiś wyjazd miał mieć), chyba miał wrócić w maju. Ale nie dam głowy, bo ostatni kontakt miałem chyba z 2 tygodnie temu.

Pozdrawiam

Christian

Z tego co wiem, właściciela nie ma w kraju (jakiś wyjazd miał mieć), chyba miał wrócić w maju. Ale nie dam głowy, bo ostatni kontakt miałem chyba z 2 tygodnie temu.

Pozdrawiam

Christian

Potwierdzam

Dołączam się do pytania Solo, może jakieś inne firmy są wam jeszcze znane?

Na allegro pod nazwą Paastella działa firma P-mask (chyba to tak jest): http://allegro.pl/show_user.php?search=paastella&search_scope=user.

Pierwsze maski do malowania zamawiałem u nich via allegro, teraz po prostu piszę maila o co mi chodzi i dostaję wycenę. Sprawnie, tanio, szybko projektują i wycinają maski na bazie schematów barwnych, skanów kalkomanii itp. Polecam!

Dzisiaj dostałem od znajomego takie namiary.

http://www.nomar.com.pl.

Znajomy (producent świec) zamawiał u nich kalki do nalepiania na świece.

Chwali, że są bardzo dobre. Ale kalki na świece mają trochę inne wymagania.

W każdym bądź razie na ich stronie są też kalki modelarskie. Może ktoś spróbuje

i da opinię.

• 2 weeks later...