Skocz do zawartości

Gorący, choć nie letni dzień w Fallujah...1:35


makinen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oglądam to zdjęcie i zastanawiam się nad sensownością robienia washa i suchego pędzla na tobołkach? Całość będzie koszmarnie zakurzona. Na zdjęciu nawet zieleń plecaków nie wygląda jak zieleń przez działanie słońca i kurz.

fallujah_m1a1_11_zpslz2bdij7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam nadzieję, że wena wróci Bo bardzo dobrze to na razie wygląda. Po różnych zabiegach "weatheringujących" powinno być bez zarzutu.

 

Czyżbyś miał kłopoty z farbą "gumową"? Czym malujesz opony?

 

Tak z ciekawości - jak się w tej chwili utrzymują plecaki z tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wróciłem z wakacji i jakoś trzeba to dociągnąć do końca. Po głowie chodzi już inny model, ale może uda mi się skończyć na czas.

humvee- do dokończenia i dopieszczenia: wieża (montaż i brudzenie), lusterka, antena, tylne drzwi, uzupełnienie brudzenia.

IMG_1520_zpshf317emz.jpg

IMG_1522_zpskgfdaw9k.jpg

IMG_1523_zpsz82p6nf8.jpg

Figuranci- w zasadzie do przykurzenia. Udało mi się pomalować jednego z głównych bohaterów wraz z asystą

IMG_1524_zpsfoeuy8zq.jpg

IMG_1527_zpsmxikltsj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia figurek trochę prześwietlone, nie wszystko dobrze widać, ale chyba całkiem nieźle to zmalowałeś i zakrwawiłeś

 

Humvee - też mi się podoba Poza niuansami w brudzeniu:

- usuń odciski paluchów,

- trochę rozetrzyj smugi wzdłuż pojazdu na masce i dachu,

- zakurz górną połówkę drzwi kierowcy.

 

AT-4 już przyklejone? Na razie wygląda na pomalowane tylko kolorem bazowym.

 

Skąd masz kratę na butelki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będzie stonowane.

Zacząłem przedostatni etap- budynek. Pomalowany bazowo, ale niewiele z tego zostanie po nałożeniu filtrów, washa i innych specyfików. Męczy mnie trochę ten goły dach, więc coś trzeba będzie wymyśleć. Płyty chodnikowe są odlane w całości i nie podoba mi się to, więc zakupiłem gipsowe i chodnik będzie położony od nowa wraz z ubytkami i uszkodzeniami.

IMG_1530_zpshmjyxrfq.jpg

IMG_1531_zpsfxv3wln4.jpg

IMG_1532_zps9y2faoc6.jpg

 

Bardzo podoba mi się ta praca, więc może uda się choć trochę zbliżyć

1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, sklepik jako żyw

 

Wyszczerbienie w klimatyzatorze teraz dobrze widać i jest całkiem spore Szkoda, że nie próbowałeś uzupełnić ubytku, teraz to chyba tylko faktycznie jakaś szmata ratuje sprawę. Może faktycznie dodaj jakieś linki z praniem, jedne reformy zwiało i wzięły zawisnęły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.