Jump to content
ozi35

Szósty Festiwal modelarski Grudziądz

Recommended Posts

Czy można prosić o podanie choćby ramowego programu imprezy? W jakich godzinach będzie przyjmowanie modeli, kiedy zakończenie? Z góry dziękuję.

Ozi- naród ŻĄDA klasy SF!!!

Piotr, Ty sobie jaj nie rób. Przecież Ty nie naród. Ty nawet nie narodowiec...

Zawsze można zrobić Caracal'a w polskim malowaniu i już będzie SF.

Ozi- naród ŻĄDA klasy SF!!!

Piotr, Ty sobie jaj nie rób. Przecież Ty nie naród. Ty nawet nie narodowiec...

Zawsze można zrobić Caracal'a w polskim malowaniu i już będzie SF.

Przez wzgląd na wspólną żonę nie zmieszam cię z błotem..chyba..

no niema sf ale jak model jest dobry to obroni sie w każdej tylko pomyśleć gdzie go wystawić

pozdrawiam ozi

Już widzę, jak na zawodach X-Wing (o ile ktoś będzie wiedział co to jest) wygrywa z Tygrysem albo z F-16...;)

Cześć wszystkim! IBG i klub modelarski "Siódemka" informują że jak co konkurs fundujemy puchary i model dla juniorów za najlepszy pojazd i dioramę w barwach wojska polskiego 1939-1945, a także model dla najmłodszego zawodnika. Pragnę powiadomić że na naszym stoisku będzie w sprzedaży nowy zapowiadany Rosomak, Chevrolet C-15 i czołg japoński. Pozdrawiam zapraszam na wystawę i zakupy Marek

ok panowie dodajemy klasę sf ale bez podziału junior senior naciągacie mnie

pozdrawiam OZI

ok panowie dodajemy klasę sf

I to jest słuszna koncepcja! jakieś zmiany co do lokalizacji?bo mnie się obiło o uszy..

A ja pozwolę sobie powtórzyć pytanie o ramowy program imprezy. Szczególnie interesuje mnie, kiedy będą przyjmowane modele.

Festiwal zaczynamy w piatek zwiedzaniem cytadeli od godz kolo 12 i mala wystawa modelarska sobata od godz 9 przyjmowaqnie modeli do 15 potem warsztaty Przemka Mrozka kolo godz 18 spotkanie integracyjne tam gdzie noclegi bursa szkolna ul Warszawska Niedziela wystawa do 13 30 kolo 14 uroczyste wyręczanie nagród

A czy ktoś z Koszalina lub okolic wybiera się i mógłby zabrać dwa modele?

Festiwal zaczynamy w piatek zwiedzaniem cytadeli od godz kolo 12 i mala wystawa modelarska sobata od godz 9 przyjmowaqnie modeli do 15 potem warsztaty Przemka Mrozka kolo godz 18 spotkanie integracyjne tam gdzie noclegi bursa szkolna ul Warszawska Niedziela wystawa do 13 30 kolo 14 uroczyste wyręczanie nagród

Dziękuję za informację.

Panowie i panie przypominam o zgłoszeniach przez internet strona będzie działać do 9 listopada potem zamykamy a ze względów ze będę miał dwie panie w sekretariacie kto będzie zgłaszał model na miejscu to dopłaci 5 zł za każdego uczestnika żeby dla pań chociaż było na czekoladkę ponadto przypominam o zmianach w organizacji wszyscy uczestnicy co rezerwowali noclegi spia w bursie szkolnej na ul Warszawskiej ale spoko pokoiki 2 osobowe z łazieneczka a miejsce festiwalu tak jak 2 lata temu klub garnizonowy na ulicy 6 marca

zapraszam oczywiście już w piątek zwiedzanie cytadeli z przewodnikiem od godz 12

pozdrawiam

ozi

No jak dwie panie będą przyjmować zgłoszenia modeli to raczej zmniejszyłeś ilość zgłoszeń internetowych. ;-) Co tam 5 zł, ale jaka obsługa.

Pytanie odnośnie noclegu: jaki koszt za osobodobę? oraz do kiedy i gdzie można zgłosić chęć spędzenia nocy lub dwóch w bursie?

Ten googlowski formularz trochę nie teges. Nie można wpisać ręcznie skali jeśli ma się model w nietypowej skali. A wybór ograniczony. Kategoria SF.

kat sf jest klasą bez podziału na skale i wiek tak więc wpisujemy tylko nazwe modelu

pozdrawiam

ozi

Cześć.

Co do rejestracji elektronicznej... Skale nie są dostosowane do kartoniaków niestety... Zostaje mi zatem rejestracja na miejscu? Jak Panie fajne, to i piątkę zostawię, nie ma problemu...

Wysłałem zgłoszenie, mam nadzieję że dojdzie. Mam małe zastrzeżenie co do formularza.

Modelarze kartonowi mają inne skale niż podane. Wpisałem skalę obok nazwy modelu, a że wymagane jest podanie skali narzuconej

przez organizatora konkursu [ wydaje mi sie że podane skale dotyczą tylko modeli plastikowych samolotów] wybrałem sobie na chybił trafił

bo inaczej by formularz nie został przyjęty.