Jump to content
Przemek - MaXus

Problemy z zakładaniem tematów/Kaczki - rozpierdalaczki

Recommended Posts

Pytanko,

ponieważ założyłem wątek o zbliżających się warsztatach modelarskich w Łodzi, coś się chyba jednak dzieje ze skryptem forum, ponieważ po kilku minutach wątek zniknął.

Mogę prosić o podpięcie wątku, podobnie jak na przykład zrobiono to z "Warsztaty modelarskie w Poznaniu".

W razie potrzeby doślę raz jeszcze tekst ogłoszenia.

pzdr

Ponieważ dostałem wiadomość wyjaśniającą, jakoby kacza obława spowodowana była (przepraszam za mocne słowo) ogólnym rozpierdalaniem przez rzekomy drób, to wyjaśnię w kilku słowach swój punkt widzenia.

Aczkolwiek, rozpierdol to mocne i względne słowo

Różnice w zdaniach i sposobie prowadzenia dyskusji zawsze były i będą, a że niektórzy czasem napiszą coś bezpośrednio i otwarcie, zamiast w pseudouprzejmych podejściach robić jeszcze większy kipisz, cóż. Pytanie więc, kto jest większym rozpierdalaczem. IMO, kto ma w sobie choć krztę obiektywizmu i samokrytyki przechodzi nad tym do porządku dziennego, a nawet wyciąga wnioski. Zresztą, za długo by tłumaczyć.

W każdym razie rozumiem, że nie oddziela się Tu prywaty od korzyści stricte modelarskich dla użytkowników.

A dlaczego. taka dygresja na koniec. Nikogo nie zastanawia, dlaczego nie było problemów z ogłaszaniem poprzednich warsztatów Scale fun, oraz robieniem rzekomego rozpierdolu?

Nikt z administracji nie ma własnego zdania, żeby się postawić, przedyskutować i nie pomagać w robieniu prywaty urażonemu ego pozdrawiam adminowi, który jako pierwszy zaczął dziecinne podchody w sranie (jak to ładnie tutaj wyraził, a rozumiem, że za jego przykładem mogę i ja) na kaczym forum?

To tyle w temacie. Zapraszam do Łodzi, naprawdę warto, można zdobyć masę doświadczeń i pogadać ze świetnymi ludźmi, takimi normalnymi.

Raz na jakiś czas jest desant kaczek pod postacią fałszywych kont, tworzonych specjalnie na tą okazję i zalew durnych, prowokujących postów. Zachowanie na poziomie gimbazy :( Potem jak gdyby nigdy nic pojawia się ogłoszenie o warsztatach i to jest to modelarskie dobro wspólne nad prywatą? A modelwork jest tylko prywatą, czy może dobrem wspólnym finansowanych z prywatnej kieszeni?

I tak na koniec gwoli wyjaśnienia. Zarzewie konfliktu miało miejsce grubo przed kadencją jak to mówisz "pozdrawiam admina" i grubo przed powstaniem forum s c a l e f u n. KFS był banowany dwa razy, pierwszy ban był cofnięty, ale nic to nie dało. Od tamtego czasu raz na jakiś czas "kaczki" robią prowokacje na modelworku. Nikt nigdy przez te lata prowokacjami nie odpowiadał. Jednak człowiekowi mogą w końcu puścić nerwy. Ale na pewno nie jest to źródło konfliktu, ani konflikt nie jest "prywatą" żadnego z adminów.

I ja napiszę - a jak. To, że użytkownicy zakładają konta na kilku forach (wliczając w to mnie) i zaglądają co tam słychać u kolegów po fachu nie znaczy, że robią jakieś akcje szpiegowskie. To po pierwsze. Po drugie - nie ma obowiązku podawania prawdziwych danych przy rejestracji. Po trzecie - ktoś ma tu na prawdę urojenia bo napiszę to wprost - dla każdego jest miejsce! Wystarczy ładnie poprosić o akceptację reklam, banerów - czego dusza zapragnie. W cywilizowanym świecie za takie rzeczy się płaci, u nas można dostać za darmo - wystarczy poprosić. I tu się sprawy komplikują - bo waszej Woli się nie kwestionuje, bo Wam się ulega.

Hobby takie piękne a takie trudne.

pozdrawiam wszystkich

Christian

P.S.

W świetle tego co się dzieje obok na sąsiednim forum byłem zmuszony zdjąć umieszczoną poniżej reklamę. I napiszę wprost - to nie modelarstwo jest problemem ale rozpad wartości międzyludzkich - jest mi wstyd za was Panowie!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.