Jump to content
karambolis8

Aktualizacje - [L] Lotnictwo

Recommended Posts

Dla mnie to wygląda ok.

Po zamieszczeniu list warto poprosić ludzi na forum, żeby każdy sprawdził czy są wszystkie jego modele i dobre linki do nich.

No i warto wspomnieć, że jeśli czegoś na liście brakuje, to dlatego że nie było zdjęć w galerii.

Myślę jeszcze o dodatkowych statystykach Top 10 modelarzy i producentów osobno dla 1/48 i 1/72. Co wy na to?

Myślę jeszcze o dodatkowych statystykach Top 10 modelarzy i producentów osobno dla 1/48 i 1/72. Co wy na to?

Czemu nie, im więcej tym lepiej moim zdaniem.

Jeszcze taka uwaga, że może lepiej byłoby oddzielić wyraźniej model, od autora i od producenta, żeby łatwiej było listę przelecieć wzrokiem i znaleźć to co mnie interesuje.

Na przykład:

A-10A Thunderbolt - LukaszM - Tamiya

Swoją drogą to ten RH natrzaskał tych modeli.

Mam nadzieję że do końca roku go dogonię.

Wyleciało mi z głowy w ubiegłym tygodniu. Miałem sporo obowiązków. Może wieczorem uda mi się to wrzucić.

Dodałem do działu galerii jedną, swoją galerię. Jak Cię Adam najlepiej o tym powiadamiać - bo mam coś jeszcze w zanadrzu

Pisać Ci maila? PW? Aktualizować arkusz Excela?

Nic nie robić:) Co jakiś czas będę wyciągał nowe galerie z bazy i dorzucał do Excela. Jak będziemy sie bawić w pojedyncze ręczne edycje to szybko stracimy rachubę co juz jest a czego nie ma.

Mam pytanie jak wygląda kwestia aktualizacji spisu treści - czy ktoś o tym pamięta żeby w miarę na bieżąco to robić?

Bo bez tego cała nasza robota pójdzie na marne.

Spis nieaktualny nie jest wiele wart.

Ja pamiętam. Myślę, że po zakończeniu konkursu, kiedy galerie się przeniesie do głównego działu, zrobimy aktualizację.

Wrzuciłem w arkusz ok 150 nowych wierszy. Aktualizacja obejmuje nowe galerie z działu lotniczego, konkurs Lato 2016 i konkurs Zima 2015. Niestety w konkursie zimowym wszystkie galerie były wrzucone do jednego wora, dlatego trzeba będzie nie-lotnicze wykasować z arkusza ręcznie.

Było trochę "śmieci" jak skala "1/48?" czy ? albo ??? w miejsce skali. Musiałem to wszystko poprawić ręcznie w arkuszu. Potem leci z automatu łącznie z generowaniem treści nowych postów.

Spisy treści lotnictwo 1/48 są pomylone. W spisie A-I otwierają się spisy galerii od J-Z i odwrotnie.

Myślałem że mogę to zmienić by nie zawracać głowy nikomu, ale po edycji spisu A-I już linki nie działały. Karambolis możesz to naprawić.

Przepraszam, nie chciałem nic zepsuć.

Już nie będę edytował spisów treści.

Trzeba było zmienić tylko nazwy postów

EDIT. Linki przestały działać, bo zaznaczyłeś opcję "Wyłącz BBCode". Już poprawiłem.

Trzeba było zmienić tylko nazwy postów

EDIT. Linki przestały działać, bo zaznaczyłeś opcję "Wyłącz BBCode". Już poprawiłem.

Tak zrobiłem.

Nic więcej nie zmieniałem ponieważ w tym poście jest tylko nie parsuj linków, zablokuj wątek i zablokuj post. Natomiast obok jest napisane BBCode wyłączony i nic nie da się z tym zrobić.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.