Jump to content
karambolis8

Atkualizacje - [C] Pojazdy cywilne

Recommended Posts

Hej.

W tym temacie będziemy komunikować o aktualizacjach w excelach z galeriami. Ja będę publikował tu posty, kiedy pojawią się nowe galerie. Osoby mające natomiast dostęp do exceli będą tutaj pisać, że zaktualizowały tabelki.

Przykład:

W ostatnim czasie pojawiło się 10 nowych glalerii. Aktualizuję excela i powiadamiam w tym wątku. Tylko osoby z dostępem do działu dla modów widzą ten post w nieprzeczytanych. Kto ma czas, ten uaktualnia tabelkę i piszę tutaj posta: "Zrobiłem 5/10" albo "Zrobiłem wszystko". Ja potem widzę, że można odpalać skrypty i uaktualnić spisy na forum. Inni widzą, czy jeszcze jest coś do zrobienia, czy już nie.

Proszę, żeby nie używać tego wątku w innym celu, jak opisana wyżej komunikacja.

Pzdr

Adam

Zrobione 200 pierwszych, trochę ciężko idzie (muszę sobie pomagać stroną scalemates aby znaleźć odpowiednie informacje)

Chyba sobie sam będę pisał ;) a co się będę ;).

300 poleciało... kilka wywalonych...

400, jak zwykle kilka około 50 poszło do kasacji - 99% brak zdjęć.

Kilkanaście wierszy poleciało do kosza,

Jestem na 600.

No i jestem na 700 i znów kilkanaście rekordów poleciało do piachu

Dobra, przeleciałem przez wszystko. Brakuje dość dużo info o producentach.

Myślę że jeszcze raz sprawdzę tam gdzie brak producenta i jak będę w stanie to dodam.

daj znać jak skończysz, to wygeneruję galerie Jak coś się gotowego pojawi, to może zmotywuje to ludzi, do pomocy w innych działach.

:super: daj znać jak skończysz, to wygeneruję galerie Jak coś się gotowego pojawi, to może zmotywuje to ludzi, do pomocy w innych działach.

Dobra zrobione, starałem się jakoś ujednolicić nazwy aby to miało ręce i nogi.

Uzupełniłem także producentów i skale. Tam gdzie nie miałem bladego pojęcia zostawiałem puste pole.

Mam nadzieje że nie zrobiłem żadnych błędów.

Hej. Wrzuciłem ok 90 nowych wierszy. Aktualizacja obejmuje najnowsze galerie od ostatniego uzupełniania, konkurs Lato 2016 i Zima 2015. Niestety w konkursie zimowym wszystkie galerie były wrzucone do jednego wora, dlatego trzeba będzie nie-cywilne wykasować z arkusza ręcznie.

Panowie,

Przepraszam za opóźnienia, niestety urlop w dodatku niezapowiedziane delegacje zabierają dużo czasu ;).

Tak czy siak, aktualizacja wykonana.

Zatem można dodać do spisu nowe galerie ;)/

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.