Jump to content

[IN-BOX] - Citroen WRC 2004 Racing Team


Recommended Posts

Ostatni prezencik w tym roku .

 

ecf438a21fc23611.jpg

 

Zaczynamy od ciągnika .

 

5de27b4654751fe7.jpg

 

136f262167106b31.jpg

 

2406b8a546e049b8.jpg

 

4835c2d953dcdcc4.jpg

 

fb9acfc41a4bb341.jpg

 

Naczepa.

 

373fe2a2a9367848.jpg

 

f2935fece6df9468.jpg

 

7552ef6415126b69.jpg

 

I rajdówka.

 

2f202fc1e3cda72e.jpg

 

3ba3b4ef1b8b0278.jpg

 

d6b83adcf66e1218.jpg

 

Oraz ładne kalkomanie.

 

c3af28c47f43bf7e.jpg

Link to post
Share on other sites

Serek, też mam w planach ten model. Jednak cytryna mi się nie podoba, dlatego ja go będę robił z Peugeotem 206 Tamiya. Cytryna pójdzie raczej na części i wyposażenie naczepy. Apropos, czy planujesz jakieś wyposażenie wnętrza? Bo mi chodzi po głowie, żeby zrobić to wnętrze jako warsztat. Mam już nawet jakiś tam pomysł w głowie, ale zasadnicze pytanie jest takie - czy spróbować zrobić otwieraną tylną klapę naczepy i zrobić z niej podjazd dla rajdówki, a tym samym tył naczepy, jako miejsce do przewozu rajdówki...? Tak by mi się marzyło, ale nie wiem, czy dam radę. Wiem napewno, że ten model będę sklejał za jakiś czas - może za rok, może za 2 lata.

Ja jeszcze kupiłem zestaw mechaników z Tamiya i czekam na odpowiedź, czy mi ściągną "Garage&Tools" z Fujimi (czy jakoś tak).

Czekam na rozpoczęcie prac i Twoje pomysły na ten zestaw.

Pozdrowienia.

Link to post
Share on other sites

No model naprawdę fajny chciałem sobie taki sprawic pod choinkę ale wyszlo inaczej .

Jarku nie mów że Ci się '' cytryna'' nie podoba i będziesz go robił z Peugeotem bo z tego co pamiętam to sam takim Peugeotem jezdzisz (tylko się nie obraź)

Link to post
Share on other sites
Jarku nie mów że Ci się '' cytryna'' nie podoba i będziesz go robił z Peugeotem bo z tego co pamiętam to sam takim Peugeotem jezdzisz (tylko się nie obraź)

Hehehehehe. Nie ja, tylko żona

Ja jeżdżę klekotem Clio (dCi).

Pewnie ze względu na żonę będę go dłubał z Peugeotem

A tak poważnie, to faktycznie mi się nie podoba ta Cytryna, ale nie ze względu na sam samochód, tylko ze względu na dość słabą jakość samego modelu (to chyba model Hellera) - mało części. Ja do zestawu chcę użyć Puga 206 z Tamiya.

Lepszy pod tym względem jest zestaw Subaru Racing Team - ze Scanią i Subaru. Myślałem, że Subaru też będzie od Hellera, ale się miło zaskoczyłem, bo rajdówka w zestawie jest od Tamiya.

Pozdrowienia.

Link to post
Share on other sites

Wiesz co naprawdę nie wiem jak tam Heller wyposaża swoje modele bo nie miałem jeszcze sposobności ich sklejac. I tak jak mówiłem chciałem sobie kupi taki modelik ale właśnie z teamu Subaru ale kupiłem sobie Car Auto Transportera z Revella . Lecz już po świętach kaska jest więc może jeszcze się pokuszę

 

pozdrówka ccrriiss

Link to post
Share on other sites

Niestety Xsara stoi na niskim poziomie jeśli chodzi o wykonanie.

 

JarekS jak chcesz ja mogę Ci przedstawić jak wygląda wnętrze zestawu rajdowego SPRT i jeśli myślisz że zbudowanie windy będzie prosta zabawą to od razu mówię że to dość skomplikowana machineria. Ponieważ drzwi zamykają tył naczepy służą też jako winda a cały mechanizm opiera się na stalowych linach i siłownikach.

Link to post
Share on other sites
JarekS jak chcesz ja mogę Ci przedstawić jak wygląda wnętrze zestawu rajdowego SPRT

Bardzo chętnie zobaczę.

 

jeśli myślisz że zbudowanie windy będzie prosta zabawą to od razu mówię że to dość skomplikowana machineria. Ponieważ drzwi zamykają tył naczepy służą też jako winda a cały mechanizm opiera się na stalowych linach i siłownikach.

Napewno. Dla mnie 2 zestawy rajdowe, to odległa przyszłość, jak już zdobędę więcej doświadczeń modelarskich w samodzielnym dłubaniu/dorabiaiu. Myślałem jednak, że tylne drzwi możnaby zrobić jako otwierany podjazd, a nie windę. Z tym, że nie przyglądałem się dokładnie i te drzwi pewnie będą za krótkie na podjazd :(.

Pozdrowienia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.