Skocz do zawartości

VI Festiwal Modeli Redukcyjnych - Łask 10-11.09.2016


Darek 1614

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam marek22mz

chodzi o to że ten większy jest lepiej zrobiony?

chyba ktoś musiał by być ślepy , byłem widziałem na żywo i mimo że nie jestem sędzią to model masakra,co to za brud na skrzydłach i do tego ślady kleju lub lakieru,a rurka pitota wygląda jak by ktoś wykałaczke w gó...no wetknął i parę innych baboli

trzeba mieć tupet żeby podważać komisję sędziowską

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam uwagi i pytanie:czym zasłużył się ten mały F16,bo wykonaniem to nie bardzo.

 

http://www.panoramio.com/photo_explorer#view=photo&position=0&with_photo_id=133560025&order=date_desc&user=1664373

On faktycznie mały chyba jest, bo u mnie wyświetlają się jakieś jaskinie. Zresztą bardzo ładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jeden z organizatorów osobiście miałem przyjemność oceniać modele samolotów F-16. Mając na codzień kontakt z F-16 było mi o wiele łatwiej wychwycić niedokładności i odstępstwa od oryginału.

W tym konkretnym przypadku nie trzeba być znawcą tego samolotu by już na pierwszy rzut oka stwierdzić że model F-16 w 1.144 jest ładniej wykonany a dyskryminacja tylko z racji skali jest co najmniej niesprawiedliwa.

Nie chciałbym wyciągać wszystkich detali które zaważyć na ocenie ale już samo przejście pitota - osłona radaru oraz przesadne brudzenie na połączeniu Leading Edge Flaps - skrzydło samolotu dają pewien obraz. Większa skala stawia zawsze większe wymaganią co do sziczegółów.

Konkurs F-16 był naszym pomysłem i my go ocenialiśmy.

Naszym zdaniem jak najbardziej sprawiedliwie co zawsze stawialiśmy na pierwszym miejscu.

Mam nadzieję że w tym miejscu zakończę tą zbędna dyskusje i wyciąganie wad modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolesie dali sobie nawzajem, ja tobie ty mnie.

Wystarczy dokładnie przeanalizować komunikat końcowy,

z małymi wyjątkami oczywiście.

Jak sędziują z "in" i "ś" sa takie rezultaty jakie są.

Przykre ale prawdziwe.

Ważne ze spotkania kolegów po jakimś czasie dały pozytywny rezultat.

Generalnie bardzo fajna i udana impreza,

Organizatorzy powinni sami przesędziować wszystkie klasy i nie byłoby niedomówień.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi coś, autorytet pt.Przekręty Toruńskie niech się najlepiej nie wypowiada. Nie bronię organizatorów z Łasku , nagroda Best of show za duży model łodzi latającej to jakieś grube nieporozumienie, prawie wszystkie krzywe zastrzały i podpórki , masakryczne malowanie to tylko niektóre minusy tego modelu.Wstyd dla organizatorów za ten werdykt.Co do skrótów to wiadomo że Wierzchowski pije do wspaniałych modelarzy z Inowrocławia i Świdnicy?Co do F16 podzielam zdanie i ocenę Darka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.