Jump to content
karambolis8

Aktualizacje - [M] Pancerka

Recommended Posts

Hej.

W tym temacie będziemy komunikować o aktualizacjach w excelach z galeriami. Ja będę publikował tu posty, kiedy pojawią się nowe galerie. Osoby mające natomiast dostęp do exceli będą tutaj pisać, że zaktualizowały tabelki.

Przykład:

W ostatnim czasie pojawiło się 10 nowych glalerii. Aktualizuję excela i powiadamiam w tym wątku. Tylko osoby z dostępem do działu dla modów widzą ten post w nieprzeczytanych. Kto ma czas, ten uaktualnia tabelkę i piszę tutaj posta: "Zrobiłem 5/10" albo "Zrobiłem wszystko". Ja potem widzę, że można odpalać skrypty i uaktualnić spisy na forum. Inni widzą, czy jeszcze jest coś do zrobienia, czy już nie.

Proszę, żeby nie używać tego wątku w innym celu, jak opisana wyżej komunikacja.

Pzdr

Adam

Zabrałem się za spisywanie galerii od skali 1:48.

Tak więc może być lekki chaos w uzupełnionych pozycjach.

Nie ma problemu. Może znajdziesz kogoś do pomocy sobie. Bo galerii jest sporo, a ja nawet bym chciał, to nie pomogę, bo się na tej tematyce zupełnie nie znam.

Witam.

Panowie, proszę o oświecenie, bo nie wiem co tam mam robić.

Czy to już jest skończone, czy nie?

My wpisujemy do tabelek na białym tle?

Od której strony mam to spisywać?

PS.

Ok chyba załapałem.

Spisuję od tyłu.

Markuz, na której stronie skończyłeś?

Witam.

Takie fajne nazwy niektórych galerii, a w środku brak zdjęć.

Co robimy z galerią jak brakuje zdjęć? Ja na razie zaznaczam ją w tabeli pisząc "Brak zdjęć", ale taka galeria jest bez sensu w spisie treści.

Po drugie Mogę poprosić kogoś o pomoc, na forum? Jakiś temat założę czy coś.

Sam, czy we dwoje, nie skończymy tego prędko.

Ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. Za kilka godzin, biorę się za spisywanie.

Jak nie ma zdjęć tu usuwaj cały wiersz, nic nie odpisuj. Bo potem jak będę automatycznie generował spisy, to będę musiał wszystko ręcznie pousuwać. Kasuj i tyle inaczej będę musiał powtarzać twoją robotę ;)

Temat zapraszający już jest

viewtopic.php?f=227&t=54295

Jak nie ma zdjęć tu usuwaj cały wiersz, nic nie odpisuj. Bo potem jak będę automatycznie generował spisy, to będę musiał wszystko ręcznie pousuwać. Kasuj i tyle inaczej będę musiał powtarzać twoją robotę ;)

Temat zapraszający już jest

viewtopic.php?f=227&t=54295

Bądź spokojny skasuję wszystko, ale jeszcze poczekam, bo jak ktoś uzupełni galerię to ją będę edytował.

Witam.

Panowie, proszę o oświecenie, bo nie wiem co tam mam robić.

Czy to już jest skończone, czy nie?

My wpisujemy do tabelek na białym tle?

Od której strony mam to spisywać?

PS.

Ok chyba załapałem.

Spisuję od tyłu.

Markuz, na której stronie skończyłeś?

Cześć.

Trochę sprawę zamuliłem. Zabrałem się w pierwszej kolejności za temat 1:48 który mam w miarę obeznany.

Ale potem nastał czas przygotowań do urlopu i sam urlop z którego własnie wróciłem.

Myślę, że we wrześniu podziałam coś konkretniej.

Problem galerii bez zdjęć w dziale pancernym jest niestety nagminny (zwłaszcza w starszych galeriach) i spowalnia to znacznie pracę.

Pozdrawiam

Marcin

Cześć.

Trochę sprawę zamuliłem. Zabrałem się w pierwszej kolejności za temat 1:48 który mam w miarę obeznany.

Ale potem nastał czas przygotowań do urlopu i sam urlop z którego własnie wróciłem.

Myślę, że we wrześniu podziałam coś konkretniej.

Problem galerii bez zdjęć w dziale pancernym jest niestety nagminny (zwłaszcza w starszych galeriach) i spowalnia to znacznie pracę.

Pozdrawiam

Marcin

Galerie bez zdjęć wywalaj. Jak ktoś dołoży zdjęcia to ma dać znać, wtedy moderator doda do spisu galerie.

Dużo jest galerii bez skali, albo bez podanej nazwy, wtedy szukam w google co to za typ pojazdu.

Ja dopiero przed urlopem, ale na urlopie spiszę więcej niż teraz.

Damy rade

Cześć.

Co robimy z galeriami w których z 15 zdjęć, zostały tylko dwa lub jedno i to jeszcze kiepskiej jakości?

Usuwamy?

Coś nie ma chętnych do pomocy.

Trudno, jak spisuję od końca, Markuz zaczął od początku, trochę to potrwa. Kiedyś się w końcu spotkamy i zakończymy spis treści.

Nikt was nie popędza ;) Co do pytania o zdjęcia. Wedle waszej decyzji. Być może taką galerię warto zostawić ze względu na dyskusję w niej zawartą.

jawkers w kolumnie F z nazwą modelu wpisuje tymczasowo (poszło PW) oznacza to że wysłałem PW do autora galerii z prośba o uzupełnienie fotek. Jak dostane odpowiedź od autora to potem to zmienię.

Edited by Guest

Ok. Rozumiem.

Ponad tydzień temu, założyłem temat link.

Tylko jeden uzupełnił.

Ja już wywaliłem ponad 600 galerii bez zdjęć. Szkoda czasu.

Te 3 pozostałe fotki niedługo pewnie też znikną...

Tak tylko że zdjęcia, w ogóle nie są z tej galerii.

Galeria jest o T34/85, a zdjęcia to całkiem co innego.

Usuwam?

Hej. Wrzuciłem ok 150 nowych wierszy. Aktualizacja obejmuje najnowsze galerie od ostatniego uzupełniania, konkurs Lato 2016 i Zima 2015. Niestety w konkursie zimowym wszystkie galerie były wrzucone do jednego wora, dlatego trzeba będzie nie-pancerkowe wykasować z arkusza ręcznie.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.