Skocz do zawartości

Popularność skali 1:144


TReS

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za opis dostępnego inwentarza pasażerów 144.

Swoją drogą to wybór AA możne nie być aż tak drogi,jeśli zaoszczędzi się na czasie.Kadłub i skrzydła w jednym kawałku,a co za tym idzie wymarzona sytuacja pod wszelkie sreberka.60euro plus przesyłka za takiego 707 czy innego rarytasa z żywicy.. prestiż i satysfakcja z posiadania niemieckiego produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znawcy skali może poradzicie co kupić z pasażerów. Warunki: ma się sam składać czyt. Minimalne ilości szpachli i jakieś ciekawe nietypowe malowanie lub typowe, ale polskie barwy.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem dwóch modeli w 1:144
I jeszcze nie ma warsztatu ? Oj, zbierze ci się, zbierze

 

 

Co do warsztatu to się jeszcze zastanowię, bo mam problemy ze wstawianiem zdjęć. Chciałbym wstwiać zdjęcia a nie linki. I tak jeszcze nie zacząłem ich robić: do F-14 zbieram dokumentację, F/A-18 musi zaczekać na młodszego brata czyli F/A-18 Super Hornet, żeby podebrać bomby. Najpierw chce skończyć to co mam rozgrzebane Bf-110C i Bf-190F4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

wea85Tcm.jpg?1 pZQ80WJm.jpg?1

Kalki "obsługuje" się całkiem dobrze - kładą się dobrze i reagują na płyny, ale jakość druku mnie nie zadowala.

Sam model zmęczył mnie bardzo, nie jestem z niego zadowolony. Chcę go w końcu skończyć i wziąć za coś zupełnie innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na foto nie widać aby druk był jakiś gorszy.Ale wiem o czym piszesz,np okienka w klace 8A są całkiem spoko,ale jak je porównać do Authentic Airlines to już tak różowo nie jest.

No to dawaj szybko galerię.

Przy czy zamierzasz "odpocząć"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu-204 w limitowanej edycji rosyjskiej poczty właśnie wylądował na moim biurku. Kilka zaskakujących rzeczy:

1. pudełko choć przypomina dawną stylistykę czasów słusznie minionych ma lakierowane wieko i jest bardzo solidne.

2. samolot jest cały z niebieskiego tworzywa, instrukcja nie przewiduje całego malowania tylko uzupełniające kolory (biały, szary, czerwony, czarny)

3. ogólnie to jest "starter set" z dołączonym pędzelkiem (niezłej jakości naturalne włosie!), klejem i farbami (nieznane mi akryle sygowane Zvezda, ale tylko jak wspomniałem kolory uzupełniające bez głównego niebieskiego).

4. Powierzchnię trzeba będzie wypolerować przed malowaniem bo ma lekką pomarańczową skórkę. Normalnie, gdyby model był w kamuflażu czy wielobarwnym malowaniu, by to tak nie przeszkadzało. Ale pod jednolity gloss musi być na błysk.

Reszta to wysoki standard, do którego Zvezda przyzwyczaiła.

 

I teraz podstawowe pytanie: czym go pomalować? Jest jakiś dedykowany niebieski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.