Skocz do zawartości

Popularność skali 1:144


TReS

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, na pewno zrobisz z nich malutkie arcydzieła, będę kibicował zwłaszcza przy Harriera'ch bo wypraski nawet niezłe mają.

Pozdrawiam,

MP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
A F-16 to Revell? Coś nie tak jest tam ze spasowaniem dziobu że tyle szpachli widać? Jakie malowanie do niego planujesz?

Ten F-16 to Revell i faktycznie spasowanie jest kiepskie, rzeźbię przy nim żeby jako-tako wyglądał. Malowanie będzie pudełkowe - okolicznościowe

 

953147-10941-94-pristine.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Tak, blaszki to szablon do malowania.

Jednak aktualnie projekt jest zawieszony - kalkomanie okazały się bardzo delikatne i podczas układania pomarszczyły się i chwilowo nie mam ochoty zamawiać drugiego kompletu i znowu się z nimi użerać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać, że przymierzam się do tej elitarnej skali, ale zapomniałem że już jeden model do mnie leci

Takie dwa pytanka: czy są w tej skali jakieś figurki pilotów? Takich siedzących, do kokpitów lecących samolotów.

 

I czy miał ktoś może w rękach Mi-24 Zvezdy? Teoretycznie powinien być lepszy niż starsze Revelle i Dragony, ale kto ich tam wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

UWAGA Zapowiedzi Eduarda w 1/144:

Firma Eduard postanowiła wrócić do wydawania zestawów w skali 1/144, ale tym razem nie w podwójnych pakietach Dual Combo, ale jako modele pakowane pojedynczo w foliowe woreczki. Oprócz wznowienia swoich własnych modeli odświeżono linię przez zakup wyprasek od jednego z japońskich producentów (prawdopodobnie firmy Platz) i wydane zostaną w edycji limitowanej. Do sprzedaży trafią od końca I połowy tego roku.

  • Focke-Wulf Fw 190D — Limited EditionII połowa 2019
  • Grumman F6F Hellcat — Limited EditionII połowa 2019
  • Republic P-47D Thunderbolt — Limited EditionII połowa 2019
  • Douglas A-4E/F Skyhawk — Limited EditionII połowa 2019
  • Lockheed F-104G Starfighter — Limited EditionII połowa 2019
  • Vought F-8E Crusader — Limited EditionII połowa 2019

Crusadera już od dawna nie można było nabyć w normalnym obiegu. To naprawdę świetna wiadomość!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, net_sailor napisał:

 

  • Focke-Wulf Fw 190D — Limited EditionII połowa 2019
  • Grumman F6F Hellcat — Limited EditionII połowa 2019
  • Republic P-47D Thunderbolt — Limited EditionII połowa 2019

I to jest dobra WIADOMOŚĆ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Moje Hobby pojawiły się modele Eastern Express :) Dziwi mnie tylko różnica cenowa między Berievem Be-12 z Eastern Express (205,99 zł) i A-Model (65,59 zł). Ramki są identyczne, blaszki też - więc taka cena za pudełko z ładniejszym box-artem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.