Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki aerograf byście polecali do 2 stówek?

Dotąd malowałem 3 i czas na wymianę,nie musi być ,,wysokich lotów'' [choć za tę cenę to trudno o taki] byle dało się malować.

Dysza 0,25mm bądź 0,30mm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pier...

Jest przynajmniej kilka wątków na ten temat a ten zakłada następny

Admin DO DZIEŁA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dorzuć stówkę i kup H&S Ultra.

Solo, wrzuć sobie to w podpis, nie będziesz musiał trzepać "pustych" i powtarzających się postów.

No, chyba że idziesz na rekord.

P.S. Przecież to jest jawna kpina z dwóch wszechwiedzących "kolesi".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ledwo się ktoś zarejestruje, a wy już na niego naskakujecie i zniechęcacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz rację, wiec spróbuję to początkującemu koledze łagodnie wytłumaczyć.

Kolego KoleśGit to jest dział Plac zabaw. Tu nie rozmawiamy o poważnych modelarskich sprawach. Tu piszemy o pierdołach które wywołują uśmiech na twarzy. Gdy chcesz się dowiedzieć które aero jest najlepsze zajrzyj do działu Jak to zrobić i jak pokazać. Tam od lat trwa zacięta dyskusja co kupić. Przy czym jak poczytasz dokładnie to zrozumiesz, że oba aero są bardzo dobre, a meritum dyskusji sprowadza się do tego czy aero kupić u siebie w sklepie, czy wykorzystać okazję i powiedzieć żonie, że po aero musisz lecieć na Hawaje, gdzie w sklepie modelarskim półnagie sprzedawczynie robią dodatkowo masaż.

Poruszając tutaj temat aero zachowałeś się tak samo jak ja gdy tydzień temu spytałem 8-letniego wnuka czy nie tęskni za szkołą. Na co ten mi odpowiedział: "Dziadek, trzeba nie mieć za grosz honoru, żeby dziecku w wakacje o szkole przypominać"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz rację, wiec spróbuję to początkującemu koledze łagodnie wytłumaczyć.

Kolego KoleśGit to jest dział Plac zabaw. Tu nie rozmawiamy o poważnych modelarskich sprawach. Tu piszemy o pierdołach które wywołują uśmiech na twarzy. Gdy chcesz się dowiedzieć które aero jest najlepsze zajrzyj do działu Jak to zrobić i jak pokazać. Tam od lat trwa zacięta dyskusja co kupić. Przy czym jak poczytasz dokładnie to zrozumiesz, że oba aero są bardzo dobre, a meritum dyskusji sprowadza się do tego czy aero kupić u siebie w sklepie, czy wykorzystać okazję i powiedzieć żonie, że po aero musisz lecieć na Hawaje, gdzie w sklepie modelarskim półnagie sprzedawczynie robią dodatkowo masaż.

Poruszając tutaj temat aero zachowałeś się tak samo jak ja gdy tydzień temu spytałem 8-letniego wnuka czy nie tęskni za szkołą. Na co ten mi odpowiedział: "Dziadek, trzeba nie mieć za grosz honoru, żeby dziecku w wakacje o szkole przypominać"

A tak nie można było od razu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak nie można było od razu .

A nie można było od razu wpisać w szukaj Aerograf?

Zamiast zakładać bez sensu nowy wątek, który będzie przeszkadzał tym, którzy używają funkcji szukaj.

Twój wątek to to samo jakbyś stojąc plecami do lodziarni z WIELKIM NAPISEM pytał się przechodniów gdzie tu można kupić lody!

28972246230_d19c14ba88_b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.