Skocz do zawartości

"Letnia szarża" - IJN Yahagi - 1/700 - Tamiya [053]


Marwaw

Rekomendowane odpowiedzi

Galeria Konkurs Lato 2016

Model zakwalifikowany do:

Klasa 4 - Okręty i statki

Specjalna 1 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego

Specjalna 2 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych

Specjalna 5 - najlepsza praca w klasach 1,2,3,4,5 zbudowana w oparciu o model Tamiya

Warsztat TUTAJ

 

Witam.

Dotarłem do końca mojego drugiego warsztatu konkursowego.

 

W tym miejscu serdecznie dziękuję wszystkim co zaglądali do wątku warsztatowego i kibicowali mi podczas budowy. Zupełnie niespodziewanie dla mnie wyszedł mi warsztat vintage, nie zdawałem sobie sprawy, że biorę na warsztat czterdziestoletni, ale w dalszym ciągu niezły zestaw. Kleiło się go bardzo przyjemnie. A teraz najważniejsze, czyli galeria:

Yahagi_galeria021.jpg

Yahagi_galeria022.jpg

Tak wygląda model w całej okazałości. Na zdjęciach poniżej jest moja interpretacja tematu konkursu czyli "Lato". Moja "Letnia szarża". Moim zamysłem było pokazanie okrętu płynącego z pełną prędkością po nieco wzburzonym morzu, tak jak często wyglądał Bałtyk tego lata. Pogoda taka sobie do plażowania i wylegiwania się na piachu, ale okręty na takim morzu wyglądają najlepiej.

Yahagi_galeria003.jpg

Yahagi_galeria002.jpg

Yahagi_galeria004.jpg

Yahagi_galeria005.jpg

Yahagi_galeria007.jpg

Yahagi_galeria012.jpg

Yahagi_galeria010.jpg

Yahagi_galeria013.jpg

Yahagi_galeria014.jpg

Yahagi_galeria015.jpg

Japończycy byli mistrzami w nocnych starciach. Dlatego postanowiłem pobawić się trochę aparatem, smartfonem i kilkoma gadżetami. starałem uzyskać się efekt uchwycenia okrętu w snop światła reflektora innego okrętu:

Yahagi_galeria044.jpg

Yahagi_galeria048.jpg

Yahagi_galeria052.jpg

Yahagi_galeria038.jpg

Więcej zdjęć IJN Yahagi znajduje się tutaj:

http://modelarstwo.koszalin.pl/sokol/modelarstwo.koszalin.pl/index.php/component/rsgallery2/category/45

Zapraszam zatem do oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.