Skocz do zawartości

Arkusz Sędziego - Konkurs Lato 2016


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

  • Super Moderator

Ankietę proszę wypełnić raz - każde kolejne wypełnienie będzie skutkowało unieważnieniem głosu. Jeśli ktoś wymyśli sobie, że zagłosuje kilka razy a system tego nie wykryje to jest w dużym błędzie. Ankiety są otwarte, bo jeśli miały by być zamknięte, system by wymuszał logowanie do google a tego nie możemy zrobić (wiele osób ma w innych domenach maile).

 

pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po ocenie... uff. Szacun i podziękowanie dla Reflecta za świetną organizację konkursu i dla sponsorów za nagrody (oj będą się zwycięzcy cieszyć, będą...)

 

Gratki dla wszystkich za ukończenie świetnych modeli. Jest z czego czerpać...

 

Kiedy next time?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniam już ponad półtorej godziny, a dopiero jestem w połowie. Staram się przejrzeć każdy warsztat i galerię zanim oddam głos. I jak dotrwałem do swojego modelu to zauważyłem błąd w opisie. Nr mojego modelu to [034] i jest opis "„Letnie orzeźwienie” Diamond T 968 - Skala 1/72", a powinno być "Pz I Ausf A Tristar 1:35 "A lato było piękne..." [034]"

 

Taki sam błąd w modelu nr [037].

 

Pozdrawiam

Mel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązek odbyty

Swoją drogą, czy kategorie specjalne są konieczne? Z czystym sumieniem olałem "Interpretację...", "Najlepszy model firmy XXX..." oraz "...do lat 15". Model się podobał, lub nie.

Za to do głównych kategorii bym dołożył jedną, dość myślę, istotną. "Prezentacja Modelu w Galerii". To jest najważniejsze w konkursie: warsztat może być genialny, ale liczy się efekt końcowy. Jeśli "Galeria" leży, to najlepszy warsztat nie powinien ratować wyniku. Tak, jak na konkursach "na żywo". Ew. zdjąć wrażenie końcowe, bo to kwestia naprawdę subiektywna. W arkuszu więcej zdjęć (w tym z warsztatu) i trzy kategorie: klejenie, malowanie, przedstawienie. Ocena procentowa. Z tego średnia

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom... Ze dwadzieścia razy o najmniej Nie mniej, kategorie specjalne tylko utrudniają i tak skomplikowany wybór... Mym skromnym zdaniem, 4 kryteria w działach by wystarczyły na wybór najlepszego modelu "w dziale XYZ", potem wśród tych GP, i tyla

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
...Nr mojego modelu to [034] i jest opis "„Letnie orzeźwienie” Diamond T 968 - Skala 1/72", a powinno być "Pz I Ausf A Tristar 1:35 "A lato było piękne..." [034]"

 

Taki sam błąd w modelu nr [037].l

 

Już poprawiłem - najmocniej przepraszam!

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem brakującej galerii został rozwiązany od teraz wszystkie modele kokursowe powinny być prawidłowo oznaczone- osoby, które nie głosowały na omyłkowo pominięty model - otrzymają stosowne PW z prośbą o oddanie brakującego głosu - bardzo przepraszam za komplikacje.

 

Admin

 

 

Nic takiego nie otrzymałem.

A model moim zdaniem bardzo ciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.