Jump to content

Spotter - krótka historia moich ulepków


Recommended Posts

Bardzo powoli, acz pełen zapału, kleję sobie nowe modele i doszedłem do wniosku, że zaraz mi miejsca nie starczy w moim podpisie do wszystkich galerii. Dlatego postanowiłem założyć swoje portfolio. Wszystkie poniżej zamieszczone zdjęcia są wstawiane wg. kolejności kończenia modeli, a każde zdjęcie jest jednocześnie odnośnikiem do galerii.

 

Na pierwszy ogień, po latach przerwy, poszedł T-62A od Tamki.

IMG_0554.JPG

 

Drugim moim modelem był Sherman M4. A to tylko dlatego, że sklep mocno mi opóźniał dostawę kolejnego modelu (tutaj wyjątkowo odnośnik do warsztatu a nie galerii, bo ta jeszcze nie powstała)

IMG_0669.JPG

 

Trzecim w kolejności okazał się być szkrab w postaci Pz. II, też od Tamki

IMG_0695.JPG

 

Czwartym modelem była Pantera od Italeri, która mi służyła tylko jako trening przed następnym modelem.

IMG_0793.JPG

 

Tym następnym modelem był Tygrys od Dragon'a, którym był zawsze moim marzeniem, jeszcze za czasów dzieciaka. No i po raz pierwszy użyłem sporej ilości dodatków.

IMG_1301.JPG

 

Szóstym z kolei był M16 Multiple Gun Motor Carriage od Tamki. Stary, leciwy model, ale podchodzę do niego bardzo sentymentalnie, gdyż dokładnie taki sam był moim pierwszym modelem jaki wykonałem w tej skali ponad 20 lat temu.

IMG_1639.JPG

 

Siódmy model to konkursowy Churchill Mk. VII.

29344519525_7240d0b159_o.jpg

 

To byłoby na tyle na pierwszy post w portfolio. Dajcie proszę znać czy wszystkie zdjęcia są widoczne. Jeżeli nie, to będę poprawiał jak tylko będę mógł, czyli przerzucał zdjęcia na inne serwery.

Link to post
Share on other sites

Super pojazdy . Wielki szacun za wyrzeźbienie dystynkcji , odznaczeń , gapy itp. z ręki a nie z kalkomanii ( choć są wygodniejsze w użyciu )w tym Szkopie z Pz II , cieniowanie twarzy itp. , jedyne do czego się można przyczepić to błyszczące ludki na tym Churchillu (ubrania są matowe, chyba że zmokli ). Jak planujesz większą ilość ludków proponuję zakupić zestaw gałek ocznych (kalkomanię), z RC Traxa z Koszalina koszt nieduży (coś 20zł), a można zrobić jakieś 2 kompanie , nie pożałujesz gwarantuję, ogólnie, OK. Pozdrawiam M1A1(HA)

Link to post
Share on other sites

Mam ogromny problem z błyszczeniem się figurantów. Zawsze, ale to zawsze są satynowi na żywo, zaś na zdjęciach błyszczą się jak psu... Najlepiej wyszli Ci na Churchillu, ale na zdjęciach masakra!

Dystynkcje zawsze malowałem. Sprawia mi to największa frajdę. Ale już widzę, że przy niektórych stopniach będzie trzeba użyć kalkomanii. A cieniowanie twarzy - przy Pz. II i Shermanie w ogóle nie było robione To jest kwestia oświetlenia przy zdjęciach

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 1 year later...
  • 7 months later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...

Co prawda pancerka to nie moja działka, ale kolekcja wygląda pięknie. ?

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.