Skocz do zawartości

Wyniki - Konkurs Lato 2016


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje I Gratulacje dla wszystkich

 

I want to thank you all, all the modelers of all the categories, all the people who have spent some time for voting and first of all thanks to all the organizers!

It was a fantastic contest full of beautiful pieces of art!!!

Congratulations to all the members!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gratuluję Wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom danych kategorii,

Organizatorom dziękuję za poświęcenie skutkujące wspaniałą zabawą.

Pragnę również podziękować Wszystkim sędziom za oddane głosy na mój modelik.

Pozdrawiam, Misiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem! Serdecznie dziękuję! Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się żadnego wyróżnienia ponieważ uważam, że koledzy zrobili naprawde świetne prace. Chapeau bas dla organizatorów - udział w konkursie sprawił mi mnóstwo frajdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zwycięzcom, byl to mój pierwszy jakikolwiek konkurs, ogólnie generalnie uplasowałem sie na 54 miejscu. Dziękuję tym co oddali na moja prace głosy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Super Moderator

Witam

Mały update od sponsorów - większość paczek już została wysłana w zeszłym tygodniu, część miała być nadana w tym. Proszę uzbrójcie się w cierpliwość - na pewno wszystko dotrze.

Co zaś się tyczy medali i dyplomów, to te pierwsze będą odbierane na początku przyszłego tygodnia od firmy produkującej a dyplomy właśnie się drukują - więc też proszę o odrobinę cierpliwości. Wszyscy organizatorzy mają teraz gorący okres (skończyły się wakacje i wszyscy wracają do wytężonej pracy), i po prostu jest ciężko o chwilę czasu.

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam

Nadal nie otrzymałem adresów do wysyłki nagród/dyplomów/medali do tych użytkowników:

 

damien77

danielodziem

FAZZY_bez_humoru

filipsg

irlandczyk85

Kamil K.

Kosynier

kret69

Messer

oltrans

ra12

Spotter

TomB(raider)

zloty

 

Wysyłam do was jeszcze raz PW, w przypadku braku odpowiedzi do końca tego tygodnia wasze ewentualne nagrody/medale/dyplomy przepadają.

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nadal nie otrzymałem adresów do wysyłki nagród/dyplomów/medali do tych użytkowników:

 

damien77

danielodziem

FAZZY_bez_humoru

filipsg

irlandczyk85

Kamil K.

Kosynier

kret69

Messer

oltrans

ra12

Spotter

TomB(raider)

zloty

 

Wysyłam do was jeszcze raz PW, w przypadku braku odpowiedzi do końca tego tygodnia wasze ewentualne nagrody/medale/dyplomy przepadają.

 

pozdrawiam

Christian

 

 

Zobacz spam itp. 3 razy wysyłałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.