Jump to content
karambolis8

Aktualizacje - [O] Okręty

Recommended Posts

Hej.

 

W tym temacie będziemy komunikować o aktualizacjach w excelach z galeriami. Ja będę publikował tu posty, kiedy pojawią się nowe galerie. Osoby mające natomiast dostęp do exceli będą tutaj pisać, że zaktualizowały tabelki.

 

Przykład:

W ostatnim czasie pojawiło się 10 nowych glalerii. Aktualizuję excela i powiadamiam w tym wątku. Tylko osoby z dostępem do działu dla modów widzą ten post w nieprzeczytanych. Kto ma czas, ten uaktualnia tabelkę i piszę tutaj posta: "Zrobiłem 5/10" albo "Zrobiłem wszystko". Ja potem widzę, że można odpalać skrypty i uaktualnić spisy na forum. Inni widzą, czy jeszcze jest coś do zrobienia, czy już nie.

 

Proszę, żeby nie używać tego wątku w innym celu, jak opisana wyżej komunikacja.

 

Obecna aktualizacja obejmuje wszystkie galerie z działu okrętowego, konkurs Lato 2016 i Zima 2015. Niestety w konkursie zimowym wszystkie galerie były wrzucone do jednego wora, dlatego trzeba będzie nie-okrętowe wykasować z arkusza ręcznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

usunalem wszystkie galerie, gdzie nie wyswietlaly sie zdjecia. Warsztaty tez juz czyste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

od kilku dni nie wyswietlaja sie galerie Rhayadera. Przeniose je do usunietych. Prosze o aktualizacje listy (nie chcialbym czegos tam napsuc )

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.