Jump to content
karambolis8

Aktualizacje - [O] Okręty

Recommended Posts

Hej.

W tym temacie będziemy komunikować o aktualizacjach w excelach z galeriami. Ja będę publikował tu posty, kiedy pojawią się nowe galerie. Osoby mające natomiast dostęp do exceli będą tutaj pisać, że zaktualizowały tabelki.

Przykład:

W ostatnim czasie pojawiło się 10 nowych glalerii. Aktualizuję excela i powiadamiam w tym wątku. Tylko osoby z dostępem do działu dla modów widzą ten post w nieprzeczytanych. Kto ma czas, ten uaktualnia tabelkę i piszę tutaj posta: "Zrobiłem 5/10" albo "Zrobiłem wszystko". Ja potem widzę, że można odpalać skrypty i uaktualnić spisy na forum. Inni widzą, czy jeszcze jest coś do zrobienia, czy już nie.

Proszę, żeby nie używać tego wątku w innym celu, jak opisana wyżej komunikacja.

Obecna aktualizacja obejmuje wszystkie galerie z działu okrętowego, konkurs Lato 2016 i Zima 2015. Niestety w konkursie zimowym wszystkie galerie były wrzucone do jednego wora, dlatego trzeba będzie nie-okrętowe wykasować z arkusza ręcznie.

usunalem wszystkie galerie, gdzie nie wyswietlaly sie zdjecia. Warsztaty tez juz czyste.

od kilku dni nie wyswietlaja sie galerie Rhayadera. Przeniose je do usunietych. Prosze o aktualizacje listy (nie chcialbym czegos tam napsuc )

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.