Jump to content
karambolis8

Aktualizacje - [D] Dioramy

Recommended Posts

Hej.

W tym temacie będziemy komunikować o aktualizacjach w excelach z galeriami. Ja będę publikował tu posty, kiedy pojawią się nowe galerie. Osoby mające natomiast dostęp do exceli będą tutaj pisać, że zaktualizowały tabelki.

Przykład:

W ostatnim czasie pojawiło się 10 nowych glalerii. Aktualizuję excela i powiadamiam w tym wątku. Tylko osoby z dostępem do działu dla modów widzą ten post w nieprzeczytanych. Kto ma czas, ten uaktualnia tabelkę i piszę tutaj posta: "Zrobiłem 5/10" albo "Zrobiłem wszystko". Ja potem widzę, że można odpalać skrypty i uaktualnić spisy na forum. Inni widzą, czy jeszcze jest coś do zrobienia, czy już nie.

Proszę, żeby nie używać tego wątku w innym celu, jak opisana wyżej komunikacja.

Obecna aktualizacja obejmuje wszystkie galerie z działu dioram, konkurs Lato 2016 i Zima 2015. Niestety w konkursie zimowym wszystkie galerie były wrzucone do jednego wora, dlatego trzeba będzie nie-dioramowe wykasować z arkusza ręcznie.

Witam.

A co w dioramach?

W większości prac nie ma skali, ani nazw producentów. Brak nazw wykorzystanych na niej modeli.

Piszemy taki tytuł jaki został zatytułowany przez autora pracy, jak jest skala to też, a reszta co będzie to wpiszę?

Tytuł bym przepisywał taki jaki nadał autor - ma to chyba najwięcej sensu. Skalę pewnie zazwyczaj da się jakoś wydedukować.

Cześć.

Wpisuję:

Rubryka F: tytuł autora + model jaki występuje

Rubryka G: skala

Rubryka H: producent lub (scratch), zależy co i jak.

Witam.

Karambolis arkusz "Dioramy" wypełniony.

1) Proszę o kolejne arkusze "Figurki", "Sci-Fi', "Pozostałe".

2) Kiedy będzie gotowy spis treści "Pojazdów wojskowych"?

Hej.

Nie obiecuję, ale jutro jak będę miał trochę luzu w pracy to postaram się wygenerować nowe spisy dla wszystkich uaktualnionych arkuszy.

Nie wiem, czy jest sens przygotowywania arkuszy dla Figurek, Sci-Fi i Pozostałych. Już dla dioram było to wątpliwe. Ideą spisu treści jest pogrupowanie - żeby wszystkie Ferrari Enzo Fujimi, F-16C Tamki itp były w spisie treści obok siebie, żeby zainteresowany mógł szybko znaleźć wszystkie galerie danego modelu. A w przypadku niszowych działów, czy dioram będzie to po prostu zduplikowanie listy tematów z działu, bo praktycznie nic tam nie będzie się powtarzało.

Pzdr

Adam

Hej.

Nie obiecuję, ale jutro jak będę miał trochę luzu w pracy to postaram się wygenerować nowe spisy dla wszystkich uaktualnionych arkuszy.

Nie wiem, czy jest sens przygotowywania arkuszy dla Figurek, Sci-Fi i Pozostałych. Już dla dioram było to wątpliwe. Ideą spisu treści jest pogrupowanie - żeby wszystkie Ferrari Enzo Fujimi, F-16C Tamki itp były w spisie treści obok siebie, żeby zainteresowany mógł szybko znaleźć wszystkie galerie danego modelu. A w przypadku niszowych działów, czy dioram będzie to po prostu zduplikowanie listy tematów z działu, bo praktycznie nic tam nie będzie się powtarzało.

Pzdr

Adam

Zgadza się.

Tam nie ma nazw które się powtarzają. Jedyne to będzie kolejność alfabetyczna, ale nic poza tym.

Ok w takim razie czekamy już na gotowe spisy treści.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.